Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
13%
Még nem mondta ki az IGENT.Tehát a 2. van igaza annyi kiegészítéssel ha akarod még most kiléphetsz a kapcsolatból.
2013. nov. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
78%
Mielőtt végleg hozzákötöd az életedet, jó lenne ezt a dolgot vele józanul végigbeszélni. Vajon megismétlődhet e ez a dolog a későbbiekben? Persze ő biztosan esküdözni fog, de kiszűrhető a valószínű igazság.
2013. nov. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
84%
En nem bocsajtanam meg.nem a tette miatt hanem mert annyi se volt benne hogy elmondja.sose tudnejk ujra bizni benne.
2013. nov. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
21%
En is egyet ertek kettessel..sokszor hallottam,hogy a pasiknak (egynehanyuknak) ez valahogy kapcsolar mellett is megy..olyat kell talalni aki ilyet nem tesz, bar nehez megmondani melyik ne vetekedne ilyenre.. Azt tanacsolkm hogy probald figyelni es beszeld meg vele valahogy..nem szabad elsiklani felette de...de valahogy azert nem artana egy megbeszeles...:)
2013. nov. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy elnézem,jó pár fogyatêkos van itt.Dobd ki!
2013. nov. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 menta34 ***** válasza:
17%

Béna volt a barátod! legénybúcsún csak a filmekben lépnek félre, a legjobb barát nem pofázik és az indokolatlan rózsahalom totál lebukás, stb. :)


A döntés inkább arról szólhatna mennyire vagy irányító típus? kell-e egy pasi akinek annyi esze van, hogy lebukik? és neked biztonságot ad, hogy átlátsz rajta? vagy azt szereted inkább ha téged irányítanak és a férfinak sokkal több esze van annál, mintsem egy legénybúcsús félrelépésen lebukjon...

2013. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
84%
Én nem is gondolkodnék ezen. Téged készül elvenni, mással d.g Te meg még gondolkozol, hogy házzámenj vagy sem. Szép.
2013. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
81%
Én pedig azt mondom, dobd ki. Ha most megcsalt, később is megteheti. Az ilyen nem megbízható. És látszik, hogy nem tudja igazán, mit akar. Ha így lenne, eszébe sem jutott volna efféle legénybúcsú és végképp nem a megcsalás. A helyedben nagyon-nagyon átgondolnám, mert elég sok hülyeséget kommenteltek itt össze.
2013. nov. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 cookie monster válasza:
89%
Én még 6év után is szakítanék, Sőt bármikor, ha megcsalna. Nem vagy normális, ha vele maradsz.
2013. nov. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
86%
En most csinalnek egy lanybucsut is.
2013. nov. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!