Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
82%

Ez az ember nem szeret téged. Képes volt azt hinni, hogy büntetlenül megússza a félrekúrást, sunyít, és még lenne pofája elvárni, hogy bocsáss meg neki mert hát "téged szeret". Szeret egy nagy szart, akit szeretek azt részegen sem csalom meg. Nincs olyan hogy botlás, megdugni valaki mást az nem baleset. Keress olyat aki megérdemel téged.

A 2-es válaszolóhoz hasonlók meg ne csodálkozzanak ha csak a ri.bancoknak kellenek, akik pont úgy gondolkodnak mint ők.

2013. nov. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 tevetke ***** válasza:
96%

Én kidobnám! Ismerem magam, soha többé nem tudnék megbízni benne, belebetegednék a bizonytalanságba, hogy mikor teszi meg vajon újra. Élhetetlen, boldogtalan kapcsolat/ házasság lenne, aminek ugye nem lenne értelme.


Másrészt:

Kíváncsi vagyok, ha fordítva lenne a helyzet, a srác "picsogna" itt (szerintem persze jogosan), hogy megcsalta a menyasszonya, akkor mit mondanának itt a csajról. Gondolom mindenki egyből jönne, hogy mekkora ribi, lapát, stb. Persze nem mondom, hogy nem lenne igazuk, csak akkor ne legyen már ez a kettős mérce...

2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
94%
Én azonnal lemondanám az esküvőt.
2013. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
91%

" Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak."

Mindenki más csak látta, hogy kimentek! A barát látta, hogy kimentek, és mivel sehol nem volt gondolta, hogy a csajnál maradt. Ezt elmondta a feleségének, aki meg neked! Minden infód másodkézből van! Senki nem látta, hogy szex volt,senki nem állitotta, hogy meg is történt a szex. A pasi sem! Ez gyanús (eléggé), de az itélethez édeskevés ám! Simán el tudom képzelni, hogy kajak részeg volt, és elaludt a csaj kanapéján! SEMMI konkrétum nincsen arra, hogy történt is valami! Tisztázni kéne konkrétan, hogy jól dönthess!

2013. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim válasza:
100%

Érdekes válaszok érkeztek, szerintem mindegyikben lehet igazság.


Ami az első és legfontosabb, egy nyugodt környezetben, mikor mindketten ráértek és nem tud másra hivatkozva "elmenekülni", szembesítsd őt azzal, amit megtudtál. Semmi sírás, semmi üvöltözés, csak nyugodtan, kimérten. Nehéz lesz, de egyrészt a méltóságod is megmarad, másrészt őt is össze fogja zavarni a higgadtságod. Ha nem egy dörzsölt hazudozó - márpedig, ha így lebukott, nem feltétlen az -, akkor észre fogod venni, hogy sumákol, ellentmond magának, összevissza beszél. Mindenképp fontos, hogy az ő verzióját is meghallgasd, hiszen bár kicsi az esélye, lehet, hogy mások tévednek. De ha biztosan látszik, hogy ebben a helyzetben is éppen a szemedbe próbál hazudni, akkor nem egy jellemes ember.


Utána neked kell végiggondolnod, mi a jó neked. Írták páran, hogy férfiból van, attól még szeret, hogy most kirúgott a hámból. Nos, lehet, hogy szeret, de nem tisztel annyira, hogy ellenálljon a kísértésnek és ne alázzon meg téged így a közös életetek kapujában... inkább talán kézenfekvőnek veszi, hogy te ott vagy és ott is maradsz mellette. Ha ennyi tiszteletet és önuralmat nem tud tanúsítani, nos megint csak elgondolkodtató, hogy ő a megfelelő férjjelölt neked.


Ha mégis lenyeled ezt a békát, gondolkodj el azon, hogy tudnál-e másfél hét múlva önfeledten bájologni a násznéppel, és bizakodva, boldogan mosolyogni az oltár előtt? Nekem biztos nem menne.

2013. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
98%
Én úgy tennék, mint aki mit sem tud, aztán az esküvőn szépen azt mondanám, hogy Nem. Aztán meg ha már úgyis minden meg van renflve, jól érezném magam, buliznék én is egy jót. :)
2013. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
*rendelve
2013. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 tevetke ***** válasza:

#32-es vagyok

Persze minden amit leírtam, csak akkor áll, ha tényleg megtörtént! Ezt mindenképp ki kell derítened előtte.

Sokan írták, hogy lehet fel se állt neki stb. De ha már lelépett a csajjal... már a szándék miatt is elgondolkoznék. Lehet legközelebb tényleg meg is történik...

2013. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
5%

A sok "Dobd ki" embernek!

Az hogy egy 3-ik személy valamit mond nektek,aki csak hallásból tudja a sztorit,ti kajak beveszitek?

Nézd ülj le vele beszélni,kérdezz rá határozottan!Legyen benned tartás!

De a pasik másképp működnek mint mi nők!Nekik egyszeri alkalom kb semmit sem jelent,míg nekünk a világvégét (mert jaj megcsaltak).

Itt tegyük fel ez sem biztos!Simán kidőlhetett a piától,és reggelig aludhatott!Te sem tudod mennyire lehettek be állva a piától!S egy taj részeg pasinak,nem is áll fel a szerszáma!

Kedves legjobb barát felesége meg nagyon aranyos volt,hogy ezzel rögtön rohant hozzád!Amikor semmi de semmi sem bizonyított!Szarkavarásból ötös!

2013. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt mobdja,hogy botlás,akkor kérdezd meg,hogy ezek szerint véletlenül esett-e a csaj nemi szervére álló farokkal!
2013. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!