Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 Girgoy ***** válasza:
(Széljegyzet: nekem nem volt legénybúcsúm, mert semmi értelmét nem láttam, nem kellett nekem siratni az legénykoromat, mert tökre örültem, hogy végre megházasodok 21 évesen! De ezzel nem török pálcát azok felett, akinek van igénye a haverokkal bulizni, csak én személyesen abszolút semmi értelmét nem látom a legénybúcsú intézményének, érthetetlen számomra, minek kell.)
2013. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tuti nem kellene ezek után!!!még hogy esküvő???!!!pf...
2013. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:

Most komolyan, felnőtt nő vagy te?????

Legelőször beszélnék vele! Nem????

De nem csak attól függ, hogy mit mondd (ha tagad)...

Mind egy, eldönteném egy ÉRTELMES, FELNŐTT kommunikáció után, meg persze aszerint, hogy én miként ismertem meg őt, hogy mi is történhetett ott.

Aztán ha megcsalt, természetesen nincs tovább. Legyen ez élete legnagyobb tanulsága!

2013. nov. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező már nem is nézi. :D
2013. nov. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
Ha éppen melózik nehezen nézheti ...
2013. nov. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
Jogos..:D
2013. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
0%
Beszéld meg vele. Annak függvényében dönts, hogy mit mond. Ha meg tudsz neki bocsátani úgy, hogy megbeszélitek és soha többet nem hozod fel neki egy veszekedés alkalmával sem, akkor menj hozzá Ha nem, ha tudod hogy sose fogod ezt neki elfelejteni akkor ne. Úgy nem lenne értelme az egésznek.
2013. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
Meg kell hallgatni a másik felet és meg kell beszélni az egészet. De az biztos, hogy akármi is a helyzet, nagyon komolyan megingott a bizalom a két fél között és ez a későbbiekben (akár egy nehezebb időszakban, ámde indokolatlanul) újra feltörhet és ki tudja akkor mi lesz a helyzet (gyerek, közös terhek stb.). Ha normálisan meg tudjátok beszélni a dolgot, és kibékültök, akkor egy életre zárjátok bele egy ládába a megcsalást és soha többet ne vegyétek elő!
2013. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
96%

Nehogy már egyesek még a pasit védjék. Ha nem is történt meg a konkrét félrekúrás, az illető mégis képes volt úgy bekarmolni, hogy egy vadidegen nőnél akarjon aludni, de a jelen lévő valamelyik haverjánál. Azt ne akarja nekem bemesélni senki, hogy szegény ártatlan férfi csak azért kényszerült oda mert annyira rosszul volt. Ha nem is csalt meg, a szándék megvolt benne, és ez már épp elég.

Egyetértek azzal, aki szerint az oltárnál mondj neki nemet. :)

2013. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne védjük a vőlegényt?A "jó" barátja mondta meg a felesége.Sokaknak vannak ilyen "jó" barátai meg barátnői.A kérdező egy idióta amiért nem a vőlegényét kérdezi meg és a "jó barátnői" az akinek feltétlen hisz.Ha ilyen nőm lenne elküldeném a barátnőjéhez hogy házasodjon össze vele.
2013. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!