Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 181/225 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom mit akarok, néha úgy gyűlölöm őt és saját magam is , minek kellett ez az egész viszony ? Olyan jó volt évekig, építettem a kis családom, büszke voltam , hogy nekem sikerült, neki nem..és belenentem ebbe az egészbe, aminek értelme nincs !Néha pedig annyira de annyira vágyakozom hogy fáj már fizikailag is ...

Bele fogok örülni... Nem érte meg, sőt!! Aki ezen töri az eszét sürgősen mondjon le róla, csak akkor menjen bele ha bátor, és vakmerő és tényleg hiányzik otthonról valami...

2015. aug. 4. 09:16
 182/225 A kérdező kommentje:
Mikor mulik el ez a kínzó gyötrő lelkiismeret furdalás,fájdalom, gyötrelem? Mi vajon erre a gyógyír? Nincs valami használható gyors egyszerű ötlet?
2015. aug. 4. 12:32
 183/225 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg őszintén ő maga hiányzik vagy csak a szex része? A leggyorsabb gyógyír pedig az igazság lenne itt már az idő sem segít ha kiderülne akkor egy nagy teher esne le a válladról és talán így könnyebben letudnál mondani róla.Az eszeddel a családodat választanád de a szived mást mond,te így nem vagy boldog csak bemeséled magadnak ha csak egy kis nosztalgia lett volna akkor nem fájna ennyire.Ha nem tudod abbahagyni akkor mindenképp elkellene válnod mert nem szereted a férjedet "úgy" és ez már nem fog megváltozni amíg szerelmes vagy/leszel ez folytatódni fog.Szerintem abba hitbe ringatni a férjedet és legfőképp saját magadat hogy boldogok vagytok és csak sajnálatból vele maradni ez undorítóbb mint maga a megcsalás.Látszik hogy képtelen vagy róla lemondani jobban tennéd ha vennél egy nagy levegőt és bevallanál mindent aztán fel is út le is út.Elválnátok a férjed továbbra is láthatná a fiát találhatna magának vkit aki szerelemmel szereti,előbb-utóbb mindenki megbékélne és te is találnál vkit akit SZERELEMMEL szeretsz.
2015. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/225 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy a férjed nem tudja hogy mi az igazi probléma a házasságában így meg jóhogy nem tud rajta javítani hisz azt sem tudja hogy EKKORA gondok vannak,hiába magyaráztad itt korrában a problémáidat ez csak tüneti kezelés a fő gond az a "beteges" vonzalom az exed iránt.Ezt neked kéne egyedül megoldani de nem vagy rá képes,néma gyereknek pedig az anyja sem érti a szavát.El kell mondanod mert tovább fogod folytatni egyszer az életben ne csak magadra gondolj.
2015. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/225 A kérdező kommentje:
Lassan kezd összeomlani minden, már látom... Kezdek sárkányosodni, ha valami nem úgy van itthon ahogy én szeretném duzzogok , van hogy 2 napig nem beszélünk, kezdem a férjemre hárítani az egészet, ő is hibás hogy ide jutottunk! Az a baj ha elmondom neki azt hiszi majd hogy az a baj hogy én megcsaltam, nem az hogy kettőnk kapcsolatán kellene javítani... Más csak álmodik arról ahogy mi élünk, vagyis ami energiát én belefektettem ebbe a házasságba! Mit mondjak el neki hogy szerelmes lettem újra, és segítsen kigyógyulni...
2015. aug. 5. 07:22
 186/225 anonim ***** válasza:
81%
Na álljunk csak meg.Ezt te kezdted azzal hogy elvileg "bosszút" akartál állni a volt barátnődön de közben belebonyolódtál érzelmileg, ezt te magad írtad a legelején.A férjed miért tehet arról hogy te bosszút akartál állni csak ugye fordítva sült el.Ezzel a saját sírodat ástad meg.Ne próbálj hárítani nem ő lökött/lök a karjaiba.Nyílván ő sem tökéletes de hogy oldhatná meg a problémákat ha a valódi problémát elfeded.Valld be őszintén nem csak bosszút akartál állni hanem tudat még MINDIG szereted.Miért ő lenne a hibás ha még mindig az exedet szereted.Amúgy irigylem az exedet mert olyan nők szeretik akiket meg sem érdemel.
2015. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 187/225 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te részedről már inkább megszállottság konkrétan mintha átmosta volna az agyadat,gyakorlatilag immunisak vagytok volt barátnőddel egyetemben minden rosszra amit ő tesz.Sajnos nem sajnos ezt hívják rózsaszín ködnek.Azt írtad rengeteget dolgoztál ezért a házasságért azért mered ezt megtenni mert biztos vagy abban hogy ez így is marad,de mi lesz akkor ha ezáltal elveszíted őket.Az ember addig nem tudja értékelni amije van amíg el nem vesztette.Ha ennyi éven át dolgoztál érte miért dobod el ilyen könnyen?
2015. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/225 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit szeretsz azon kívűl az exedben hogy amint írtad jóképű,sármos,jó az ágyban ezeken kívűl tudnál momdani róla pozitív erkölcsi tulajdonságokat mert a leírtak alapján én nem tudnék.Az hogy jó apa azt most hanyagoljuk mert a férjed is az.Mert külsőre tökéletesnek tűnik de belülről rohad.Ha a külsőt nem nézzük mit "szeretsz?" benne
2015. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 189/225 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmagyarázni mit szeretek benne.. Hogy lehet ezt megmagyarázni? Te megtudod magyarázni az érzelmeid egy férfi iránt? Akkor az már nem is szerelem...

Az anyun kívűl ő volt az egyetlen akire számithattam akivel egyet akartam, akinek még most sem kell egy egyszerű beszélgetés alatt az egész történetet az elejétől mesélnem mert tudja miről van szó...

Vonzódom hozzá fizikailag is, magabiztos , tudja mit akar..

Tegnap kicsit beolvastam a férjemnek!! Nekem is esett este jó értelemben 😊

42 évesen rózsaszín köd, nem egyszerű szerelembe esni..

Igen én szerettem volna őt padlóra küldeni, még az a szerencse hogy ő nem tudja hogy én szenvedek miatta! Nem is fogom bevallani neki soha!!

Miért gondoljátok azt hogy a szerelmet meg lehet magyarázni?

2015. aug. 6. 09:40
 190/225 anonim ***** válasza:
74%
Te nem lettél újra szerelmes mindig is az voltál belé.Úgy ugrottál bele egy házasságba hogy nem zártad le az előzőt.A férjed abszolúte nem illik hozzád csak találtál egy tökéletes apa/férj jelöltetakiről tudtad hogy sosem bántana meg.Az exed pedig tipikusan az a férfi akivel az együtt töltött idő fantasztikus de együttélni vele már képtelenség.Nem tudom hogy lehet egy olyan emberben megbízni aki lépten nyomon hazudott neked most meg a volt barátnőnek ez az ember éretlen egy komoly kapcsolatra mert sosem tudja a f....t a gatyába tartani a te és a barátnőd s még ki tudja ki esetében.Szeretőnek jó de férjnek már pocsék.Te mindig arról beszélsz mennyi időt és energiát öltél ebbe a HÁZASSÁGBA sosem a férjedről beszélsz te már nem is szereted vagy soha nem is szeretted csak azt akartad hinni,egy házasság fenntartásához nem elég az hogy mint embert,apát szereted ez max. barátság.Ez a házasság rossz alapokra épült és összefog omlani.Itt már nem csak a hűtlenségről van szó ez már csak egy TÜNET.A probléma ott gyökerezik hogy sosem szeretted SZERELEMMEL és ez hosszú távon kiütközik.Ne hazudj tovább sem magadnak sem a férjednek.Most is a férjedet hibáztatod,kiabálsz vele próbálsz benne is bűntudatot kelteni amivel a saját lelkiismeretfurdalásodat próbálod elnyomni.Csak válj el szépen azzal hogy már nem szereted úgy ami igaz is nem hiszem hogy nem értené meg.aztán egy jó időre maradj egyedül élj szingliként mert ez a két férfi csak boldogtalanná tesz.A féjed már egyáltalán nem az exed pedig csak ideig-óráig ami vajmi kevés.Mondjuk vlószínűleg ő most azt hiszi hogy csak szórakoztál vele.Bocs eléggé hosszú lett.
2015. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!