Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 13 éve váltam el az exemtlől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éve váltam el az exemtlől, megcsalt a barátnőmmel a volt férjem és őt választotta, ujra férhez mentem, Pár hónapja a szeretőm lett. Visszajár mert nincs szenvedély. Nagy elégtétel nekem, de mi lessz ebből?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 20:55
 191/225 A kérdező kommentje:

Kedves vagy és őszinte ! Ismersz?? Ugy látom igen ... Mennyire igazad van , és az az igázság hogy érzem azon ahogy írsz hogy te látod a dolgok lényegét ,értelmét, amit írok megérted átlátod, köszönöm kedves idegen hogy " vagynekem"😊

Nem a házasságom kell át gondolnom ,hanem az életem...

Mi a foglalkozásod? Bocsánat a diszkrét kérdésért ,nem muszáj válaszolni!!!

2015. aug. 6. 16:21
 192/225 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen segítek bárki bármikor kerülhet ilyen helyzetbe nem vagy te ezzel egyedül.Ha már a foglalkozásomat kérdezted szívesen válaszolok testnevelő edző vagyok,de ugyan olyan ember mint a többi.Őszíntén gondold át vajon már a viszony előtt sem voltál boldog csak próbáltad elhitetni magaddal?Ha nem lenne az exed akkor vajon bldog lennél?Vagy ez kellett ahhoz hogy felnyissa a szemed?Hogy szerethetnél bele újra ha sosem szeretted szerelemmel?Valóban boldog voltál így a magad módján de a múlt közbeszólt.Tudnál még így élni éveken keresztül?Biztos úgy akarod leélni az életed hogy az exed után ácsingózol miközben fenntartasz egy romokban levő házasságot mert hogy a férjed erről mit sem tud.Csak az a gyanúm hogy ha elválnál akkor az exed rögtön összerakná a képet és ebből semmi jó nem sülne ki.Azok a problémák amiket leírtál már az exed előtt jelen voltak a többi már csak "hab a tortán".Azért házasodtál újra hogy megmutasd az exednek hogy nélüle is van élet hogy már csak azért is ami elégg felelőtlen volt így nem a megfelelő emberrel kötöttél házasságot.Ez egy ördögi kör ő szeret téged,te a az exedet szereted az exed viszont magánkívűl senkit nem szeret te pedig a férjedet,akiért bármit megtennénk pont annak nem kellünk, sablonos de igaz.Vess számot az életeddel valóban ebben a házasságban akarsz élni,tényleg maradéktalanul boldog voltál az elmúlt 13 évben vagy ez a viszony döbentett rá arra hogy mégsem vagy az?A sunyiban eltöltött órák vagy a családi béke a fontosabb.Ez csak addig izgalmas ameddig titokban marad ha kiderülne az egész elvesztené a varázsát.Te pedig ott állnál egyedül megbélyegezve az exed meg visszasunnogna a volt barátnőhöz hogy ő mossa kezeit.Szeretőknt mindenki a legjobb oldalát mutatja ezért szerető, de ha már együtt kellene élni előlyönnének a régebbi problémák amikről korábban írtál hiszen mint látod párkapcsolatok terén mit sem változott.Ismered a mondánst csak a töltött káposzta jó felmelegítve.Sajnálatból ne maradj a férjed mellett mert ez nagyon megalázó az ő számára.A szerelmet pedig nem lehet csak úgy ki-be kapcsolni nem lehet elnyomni ezt meg kell élni még ha fájdalmakkal is jár de a te részedről csak fájdalom van..A férjed hajlandó lenne válni?Ha az exed nem lenne akkor ezek a gondok ugyanúgy fenn állnálnak amin a férjed nem hajlandó változtatni de nem szabad mindeért őt okolni.Őszintén akarod ezt a házasságot vagy csak kötelességből akarod ezt hogy ne vésszen kárba az elmúlt 13 év,nehéz feladni ennyi évet ez kb. olyan mintha a munkádat kényszerülnél feladni annyi év után pedig az egész életed benne van.Ne az érzelmeid vezessenk mert az tudjuk hova vezetne és annak nem lenne jó vége.Ha a volt barátnőd megtudná akkor abba tudnád hagyni,megfeleő elégtétel lenne akkor is úgy éreznéd megérte volna.Egy élet munkáját feláldozni egy bosszú miatt túl sok a veszíteni való.A testvéred mit gondol válás vagy viszony befejezése.
2015. aug. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/225 anonim ***** válasza:
100%
Valóban így akarsz élni?Tényleg megakarod menteni házasságod vagy kötelességnek érzed mert ha az utóbbi akkor nincs értelme.Tiszta,hideg fejjel kellene átgondolnod,ne hamarkodd el.
2015. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/225 A kérdező kommentje:
A tesóm megérti ezt a helyzetet, és még mindíg sokkolva van! Azt mondja hogy az érzelmeimet próbáljam kordában tartani, jót tett nekem ez a viszony, mivel ki vírultam, és ne bánjam , mert ő látja hogy én mindent megtettem a házaságomért, a gyerekekért, a munkámért, gondoljak rá szép emlékként és csináljam a dolgom tovább, imádom őt egy remek nő, megyünk együtt Jövöhéten egy pár napra Siófokra! Pihenés jó nagy beszélgetések, bulizás! Azt monta most erre van szükségem ő úgy látja! Minden reggel ír egy "szeretlek" üzenetet( a hugom) Megoldjuk!
2015. aug. 7. 08:55
 195/225 anonim ***** válasza:
100%
Így van nagyon jól látja a testvéred,bölcs.Halgass rá,teljesen igaza van a lényeget megmondta.Pihenj egyet aztán újult erővel vágj bele a problémáid rendezésére.
2015. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/225 anonim ***** válasza:
62%
Figyelj, szerintem is rendezd magadba az érzéseseid, a férjed jó ember, az exed meg hát.. Ne ragaszkodj hozzá nem szabad. Próbálj meg boldog lenni vagy a jelenlegi férjeddel vagy nélküle, de semmikép se bántsd meg azzal, hogy csalod őt. Semmi esély arra, hogy a jelenlegi férjeddel boldogan élj tovább ? Már mint úgy értem szerelmes se próbálsz meg lenni belé? Tudom hogy a szerelem nem parancsszóra jön, de ennyi idővel talán alakult ki már valamennyi "szerelem" nem?
2015. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/225 anonim ***** válasza:
64%
Remélem megd@gott jó párszor a volt férjed, és a jelenlegi pedig elhagy amiért csaltad a volt férjeddel.
2015. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/225 A kérdező kommentje:

Nem fog elhagyni soha!!!!!!!!!

Persze hogy érzek iránta szeretetet.., szerelmet!

Akkor nem lenne ilyen nehéz az elválás...

Nem találkozom az exemmel, ma is hívott nem reagáltam rá!! Nem akarom még látni sem... Nehogy elcsábuljak!

2015. aug. 11. 19:40
 199/225 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon helyes jól döntöttél megtetted az első lépést.Maradj továbbra is ilyen közömbös még ha nehéz is így talán le száll rólad.
2015. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/225 A kérdező kommentje:
Én sem hagyom el a családom.. Ez az életem, a családom és a munkàm! Nem vagyok ostoba! Ez megtörtént, ezzel a büntudattal élem az életem... Fáj hogy rosszul döntöttem!! Ne essen senki ebbe s hibába...
2015. aug. 11. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!