Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de mit hittél? Hogy karácsonykor nyilvánosan kiírja, hogy téged szeret?
2019. jan. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
19%
ha figyelmesen elolvastátok, kiderül, hogy kamu
2019. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
93%

Semmivel sem vagy különb nála. Szóval ha őt féregnek tartod, akkor magadról is gondolhatod ugyanezt.

Amúgy pedig kérdezd meg a volt feleségedet, hogyan lehet feldolgozni, hogy így megalázott valaki.

2019. jan. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 A kérdező kommentje:

9 es valaszolo!10 gyerekkel is bevallaltam volna ezt a nöt!

A felesegem pedig mielött en megcsaltam mar egy masik ferfivel kavart!Ne fröcsögj mielött nem tudsz semmit!

Aki pedig megint elkezdi azt hogy kamu vagyok üzenenem:

rohadtul unalmas vagy!Szerinted en unatkozasomban mi a f......nak talalok ki egy ilyen sztorit???Komolyan betegek az emberek

2019. jan. 3. 09:41
 15/73 anonim ***** válasza:
67%
Én megköszönném a helyedben az égieknek, h végre felnyílhat a szemem, h kire pazaroltam a szerelmem. Most végre kibújt a szög a zsákból. Titkos szeretőnek jó voltál, de az életben nem vállal fel, és soha nem is fog. Én hálás lennék inkább neki, mert így lehetőséget kaptál, h világosan láss.
2019. jan. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:

Ezt a reszet nem akartam kivesezni, de akkor a tisztan latas vegett!

A felesegem lebukott egy ferfivel, de maradni akart nalam.Ezek utan alakult ki nekem a szeretömmel a kapcsolatom!Addig en hüseges voltam!!!Aztan mar mindegy is volt, ki adta be a valast.Ugyhogy nem kell itt a duma, hogy en is olyan vagyok, mint a szeretöm!

2019. jan. 3. 09:49
 17/73 anonim ***** válasza:
79%

Pedig de, olyan vagy.

Első lépés az lenne, hogy tartasz egy önvizsgálatot, hogy hol toltad el, és miért mentél ebbe bele, válás helyett.

Miért olyan természetes neked, hogy mindenki csak mindenkit, és az így rendben is van. Miért pont férjes, gyerekes nővel akartad csalni a feleséged. És miért érzed most magad rosszul.

Amíg csak hárítasz és tagadsz, addig nem fogsz tudni túllépni, és újra ebbe a hibába esel.

2019. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

Igen elöször be kellett volna adnom a valast, ebben igazad van!

Viszont a szerelem nem valogat, hogy gyerekes vagy nem!

Kerlek ez alapjan ne itelj!

2019. jan. 3. 10:08
 19/73 anonim ***** válasza:
81%

Milyen jó az áldozat szerepében tetszelegni! A feleséged felé nincs is lelkiismeret furdalásod, sem a férj felé?

Ne fogd az alkoholra! Alkohol nélkül is sok szerető borít, mert nem tudják elviselni, hogy a feleség/férj nem őket választja.



Annó fiatalon (már férjnél voltam), beleszerettem valakibe, kereken 1 hónap után az exférjemmel leültem és megmondtam neki, hogy el akarok válni, mert beleszerettem valakibe. Vállaltam azt is, az új férfivel lehet nem leszünk később egy pár (egy pár lettünk).

Nekem is volt egy kisfiam, mostanra felnőtt. Én neveltem, csak az exférjemmel váltunk el.


A "szerelmed" nem szeretett, csak jó volt neki, hogy ketten is imádják. Ja és a biztonságos élet amit a férj nyújt. Benned, a te "szerelmedben" nem bízott, mert te is megcsaltad a feleséged. A férje viszont feltétel nélkül szereti. A legtöbb csaló tudja ezt. Aki szeret, az hoz áldozatokat. Te nem érted meg neki. Ennyi az egész.


A történetet nem fejezem be, mert nem tartozik ide, de készüljetek fel te is és a szeretőd is, mert a karma vissza fog ütni. Engem is megtalált, pedig láthatod tisztességesen próbáltam kezelni a helyzetet.


Neked nem volt elég, hogy a feleségedet megcsaltad. Féltékenységből bosszút álltál a "féreg" szerelmeden is (te hívtad így).

Na nem a "féreg szerelmedet" sajnálom, hanem a férjét. De majd ő is rájön, hogy ilyen nőért nem érdemes könnyeket hullatni.

2019. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

utolso en senkin nem alltam bosszut!!

kiirta a facebookra hogy szeretlek a felesegenek!!

ezek utan mertem ot felhivni!!

ez bosszu???

2019. jan. 3. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!