Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
56%
azt írta neki, hogy "szeretlek", vagy azt, hogy"szerelmes vagyok beléd"
2019. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 A kérdező kommentje:
Te is Tudod Hogy miutan ä ferj szerelmes Videotrakott Fel igy:15 eve szerelem.ezek Utan o valaszolt ä Video ala:szeretlek.ez szerelmivallomas.nekem is ezt mondta Mindig csak: szeretlek.akkor belėm se Volt sOHA szerelmes???Szoval ne szinezzuk. Ez egy szerelmivallomas Volt. 3 evig tartottam ä szam. De Ez egyszer nem sikerult.
2019. jan. 3. 23:33
 53/73 anonim ***** válasza:
67%

kívánom, hogy egyszer megertsd a különbséget lángoló szerelem, és elmélyült, monoton, stabil szeretet között..


Addig is, ne igyál. Szedd össze magad. Fogalkozz a gyermekeddel, lehetőségeihez és korahoz mérten vidd el olyan helyekre ahol Ő jol szorakozik. szzksege van az apjára, és nem iszákos lelki roncskent.

legyél APA.


Tobbek között megismerhetsz olyan helyeken olyan egyedülálló nőket, akik értik a mindennapos problémáidat, es van közös pont az eletetekben a szexen kivul.


ami fontos:

ha megismersz valakit ne az exedrol

panaszkodj.

adj magadra. legyel igényes. ez elobb utobb a lelkedre is jo hatással lesz.

ivas helyett kezdj el pl fozni, tanulj , fejleszd magad. vonzó,ha egy pasi jól főz, és az, hogy fortélyokat tanulsz a konyhában,talan a figyelmed is leköti.

vagy keress más hobbit. Gondolom voltál már szerelmes, erezted magad pocsekul, de az idő segitett azokon is...

2019. jan. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 A kérdező kommentje:
Elnezest de vezetės kozben irok es azt szerettem Volna Irni az elobb Hogy azertkezdtem EL irogatni neki Mert Alkoholt ittama fajdalmam elol menekulve.... Nem Pedig vitat Akartam Generalni
2019. jan. 3. 23:44
 55/73 anonim ***** válasza:
44%

24-es vagyok gyorsan reflektalok mert rohanok


Szoval anelkul h meg melyebben belemennek a dologba en nem tudom az altalad vazolt szituaciot elkepzelni mert sosem voltam, es sosem lennek szereto.


Egy szereto (az enyem legalabbis) nem varja el h utaljam a ferjem, vagy h azt hazudjam h nem szeretem, nem vagna ki balhet azon h a sajat ferjemnek azt irom h szeretlek mert tisztaban van a sajat statuszaval, ergo nem akar tobbet mint amit kaphat. O szeretokent keres nelkul tiszteletben tartja a maganeletem es nem turkal benne, nem feszegeti a hatarait, es nem dramazik csak szeret ugy ahogy vagyok, mert ugyan nem o kereste ezt a helyzetet-de o vallalta.


Ha szereto lennek az eletben nem reklamalnek azon h a ferj szereti a feleseget, aki mellesleg a gyerekei anyja mert akkor en valasztottam es vallaltam volna a helyzetet. A szereto egy statusz van funkcioja, de a funkcio az semmi egy teljes hazassaghoz kepest. Persze, van benne szeretet meg szerelem de mint fentebb irtam ezt nem lehet egy lapon emliteni a hazassagommal.


A vilagon ketfele ember letezik: az aldozat es a vadasz. En ez utobbi vagyok, ezert kerulok ilyen helyzeteket, neked pedig ez igy tokjo megalkuvas mert mondjuk ahelyett h kerestel volna egy teljes erteku kapcsolatot beerted szeretoseggel-az pedig ezzel jar.

2019. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
Utolso. Ertelek.de Nekem azt Hazudta Csak engem szeret.a ferjetmar nem. Kulonben nem lettem volna vele.erted mar?
2019. jan. 3. 23:52
 57/73 A kérdező kommentje:

53 as valaszolo.koszonom.barmivel emiatt ä nö Miatt valtunk ELvegleg ä felesegemmel..nem lesz egyszeru kiheverni. Ido. Ami Majd talan segit.az Biztos Hogy Engem tobbet nem lát ä szeretom.meg akkor se ja egyedul venulok meg. De Ez volt az ä Pont Amit mar Sosetudtam volna megbocsatani 🌙

🎇➖🍖🍖🍖🍖➖👈

🎇🎇🎇🔥🔥🎇🎇🎇

🎇🎇🔥🔥🔥🔥🎇🎇

2019. jan. 4. 00:01
 58/73 anonim ***** válasza:
52%

24-es vagyok


Oke, igy erthetobb a merged leven en mindig oszinten megmondtam neki h szeretem a ferjem. Mindettol fuggetlenul sztem lepj tul ezen valahogy mert ennyit az egesz nem er, bosszut allni pedig tenyleg mindennek a legalja. Lepj tul rajta, ignorald, keress magadnak egy oszinte baratnot ezt pedig vedd tanuloleckenek a jovore nezve.


A szerelmek elmulnak, par honap es visszanezve az egeszen csak rohogni fogsz.

2019. jan. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
58%
Tudtad, hogy férjnél van, és ezzel együtt vállaltad, hogy a szeretője leszel, azaz a sokadik számú a fontossági sorrendjében a férje, gyerekei, a saját családja után. Azt írod indoknak, amiért most fel vagy háborodva, hogy szerelmet hazudott neked. Ezen miért vagy annyira meglepődve, ha annak a férfinek is képes minden nap a szemébe hazudni, akivel családot alapított, akihez hozzáment feleségül? Miért gondoltad, hogy akkor veled nem tenné meg? Borzasztó naivan állsz ehhez az egészhez, ráadásul nincs is semmi alapod felháborodni, hiszen nem feléd köteleződött el, nem neked ígért hűséget, hanem a férjének. Gondolhattad volna, hogy ha nem válik el, költözik külön, akkor mégsem igazán mélyek az érzései irántad.
2019. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
Utolso ėrtem en Hogy ä szerelem elmulik Csak Epp hä Ez ä nö Nincs akkor meg velemelne ä fiam es ä felesegem.igy undort erzek most iranta.
2019. jan. 4. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!