Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolsz Hidd EL ä gyerekei Miatt nemjott EL otthonrol. Imadja Oket nem Akarta Oket miattamcserben hagyni
2019. jan. 4. 00:15
 62/73 A kérdező kommentje:
Esamiert sOHA nem bocsatok meg neki az az Hogy ezzel ä nyilvanos szerelmi vallomassal ä földbe dongolt Engem. Szo szerint beletaposott
2019. jan. 4. 00:30
 63/73 anonim ***** válasza:
70%
Fereg vagy edd meg amit foztel megerdemlex
2019. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
35%

Tudod, mi a te bajod?

Az, hogy mindenkinek verted magad a váláskor, hogy megéri, és ti mennyire szeretitek egymást.

Most pedig közröhej tárgya vagy, egy ilyen utolsó lotyó miatt dobtad el érte a családodat.

Te ott maradtál egyedül. A szeretődnek meg ott a gyereke és a férje.

Jó nagy hülye voltál, és most kezdesz ráébredni, hogy ezt elkúrtad.

2019. jan. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 A kérdező kommentje:
Utolso kinekvertemmagam ä valaskor?? Te Mirol beszelsz?fantazialsz???senkivel nem beszeltem Errol! Gusztustalan stilusod vAn!!
2019. jan. 4. 10:03
 66/73 anonim ***** válasza:
53%

Mikor a tolvajt meglopkak es meg o van felhaborodva

Erkolcsot kersz szamon egy erkolcstelen szituacioba

Szereto lopes csalas hazugsag

Mit vartal olyan embertol aki ebbe belemegy ?

2019. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 A kérdező kommentje:
Utolso Nagy igazsagot mondtal
2019. jan. 4. 15:09
 68/73 anonim ***** válasza:
49%

A dühödet kérdező nem értem meg, mert te csak egy szerető voltál. Csak egy szerető!  Tévedésben vagy! Nem a gyerekei miatt maradt a férjével! 

Nem tudod neki megadni azt amit a férjétől megkap. Egy házasságban vannak hullámvölgyek.  Igen, tőled szexet és rajongást kapott, de hosszútávon nem tudna veled élni. Egy házasság nemcsak szexből áll. Sok apró dolog tart össze két embert.  Hazudozott neked és te elhitted. Jól írta itt valaki. Ez csak egy státusz, egy pozició amit bármikor fel lehet bontani. Nem kell bele képzelni ennél többet! Két csaló beteges ragaszkodása!

2019. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
Ä duhometnem Erted meg Pedig Pont te Magad irtad le Mi Volt ä duhom Oka:az Hogy hazudott Hogy szeret engem!!
2019. jan. 4. 21:54
 70/73 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo egy kerdes mėg: miert Irod te azt Hogyvelem So_se elt volna es hogy ez So se Lehetettvolna Olyan Jo mint ä hazassaga?hanyan Vālnak EL es Lesznekmassal boldogok,??
2019. jan. 4. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!