Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 anonim ***** válasza:

Hazugsagra csalasra epiteni kapcsolatot rossz omen

Nincs aldas rajta

2019. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 A kérdező kommentje:
Egyebkent hazassagi evfordulora irta Ki Hogy "szeretlek"
2019. jan. 5. 09:11
 73/73 anonim válasza:
49%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Ez egy kamu kérdés. Nézzétek meg a másik kérdését, ott érdekesmódon ő a megcsalt feleség szóval időközben nemet is váltott.


Ne is tagadd, hogy nem te írtad ezt mert az írásod, a fogalmazásod és a reakcióid ahogyan próbálod a saját igazad hajtani mind egyeznek a másik kérdésben olvasottakkal. Nagyon unalmas lehet az életed, ha itt hergeled az embereket.

2019. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!