Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
80%

leginkább buta vagy, amiért elhitted, hogy téged szeret, anélkül, hogy beadta volna a bíróságon a válási keresetet. Mind buta, aki elhiszi, hogy egy házasságban élő személy őt szereti, de közben nem akar válni. Ennyi.

Keress valakit, aki független!

2019. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
39%
Ez bosszú, igen.
2019. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:

Annak a valaszolonak aki azt irta megcsaltam a felesegem!

Fog mar fel hogy ö csalt meg engem utana lett szeretöm!!!

Es tudod miert nem valtam el töle miutan megcsalt???

Mert van egy fogyatekos gyerek es egy hazhitel!

Es segitettem neki mindenben!Ne fröcsögj mikor semmit nem tudsz!!1

2019. jan. 3. 11:08
 24/73 anonim ***** válasza:
43%

-Az, hogy szereti a ferjet az nem jelenti azt h teged egyaltalan nem szeret, csak mashogy-a ferjet melyebben szereti es soha nem fogja elhagyni miattad (sem)


-A szeretoi viszony azert “viszony” mert az emberek nem akarnak kilepni a hazassagukbol. Szerelmesek lesznek a szeretobe DE egy 10 eves hazassagot ne hasonlitsunk mar egy szerelmi viszonyhoz.


Van szeretom, szeretem de a ferjemet az eletben nem hagynam el miatta es pont ilyen dolgok miatt nincs a feszbuk ismeroseim kozott mert utalom a dramat. Nalunk annyiban jo h a szeretom ezt maximalisan elfogadja es sosem kezdene hivogatni, uzengetni es en block nem hozna kompromittalo helyzetbe. Egyreszt azert mert 44 eves, masreszt azert mert szeret es mert nem ovodas.


Nalad ez a “szomszed tehene” szindroma van, a hazassagodnak vege ergo o se legyen boldog-ez nem szeretet. Egy szereto az eletben nem fogja egy hazassag melyseget atlatni. Azert mert pl panaszkodunk h nincs szex az nem ekvivalens azzal h boritunk a szeretoert es azt sem jelenti h szar a hazassag. A hazassagban fazisok vannak es nehany embernel van szeretoi fazis amit elobb utobb kinonek, lezarnak.


Elhiszem h nehez de evidens h a ferjet valasztotta es ot szereti melyebben, szoval keress magadnak uj szeretot es telleg hagyd oket beken.

2019. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 A kérdező kommentje:
Ha ez bosszu akkor mit kellett volna tennem?Szo nelkül hagyni ezt?????
2019. jan. 3. 11:37
 26/73 A kérdező kommentje:

Es akkor mit kellett volna tennem mikor meglattam hogy nyilvanosan szerlemet vallott a ferjenek??csöndben maradni?????

En nem a felesegenek irtam!Az lett volna a bosszuu!!!

2019. jan. 3. 11:48
 27/73 anonim ***** válasza:
67%

Amit dühből, haragból teszel, az bosszú. Bosszúból szeretőztél! Dühből, féltékenységből hivogattad öket, tudat alatt/tudatosan igen is bosszút akartál állni a szeretődön. El akartad rontani a házasságukat, össze akartad ugrasztani őket, "karácsonykor", amikor ők "olyan, de olyan boldogok", te meg egyedül vagy mint a kisujjam. Dögöljön meg a szomszéd tehene is...Tipikus reakció a lepattintott szeretőktől. Így imádlak, úgy imádlak, a feleségemet/férjemet már nem szeretem, nem jó vele a szex, unalmas, blablabla...Aztán ha nem őt választja a "szerelme", "lelkitársa"- jöhet a bosszú.


Addig nem volt lelkiismeret furdalásod amíg neked mondta hogy "szeretlek" Csak most, hogy lepattintott?

2019. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:

En nem a ferjnek irtam!!!En csak reagaltam a szeretömnek arra amit kiirt hogy szeretlek"

Az lett volna a bosszu, ha a ferj elött beköpöm!

2019. jan. 3. 11:59
 29/73 anonim ***** válasza:
57%

Amit dühből, haragból teszel, az bosszú. Bosszúból szeretőztél! Dühből, féltékenységből hivogattad öket, tudat alatt/tudatosan igen is bosszút akartál állni a szeretődön. El akartad rontani a házasságukat, össze akartad ugrasztani őket, "karácsonykor", amikor ők "olyan, de olyan boldogok", te meg egyedül vagy mint a kisujjam. Dögöljön meg a szomszéd tehene is...Tipikus reakció a lepattintott szeretőktől. Így imádlak, úgy imádlak, a feleségemet/férjemet már nem szeretem, nem jó vele a sz.x, unalmas, blablabla...Aztán ha nem őt választja a "szerelme", "lelkitársa"- jöhet a bosszú.


Addig nem volt lelkiismeret furdalásod amíg neked mondta hogy "szeretlek" Csak most, hogy lepattintott?

2019. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:
......
2019. jan. 3. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!