Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudod?

6 éve bukott le a volt férjem, és szépen kitettem. Mire a válást kimondták, már alakult az új kapcsolatom.

Most már házasok vagyunk, van közös gyerek, a nagyobbat is úgy szereti, mint a sajátot, és anyagilag se lehet okom panaszra.

És lehet, hogy tényleg csak annyi a különbség, hogy én elváltam, és tiszta lappal indulhattam. 🤔

Házasként te beérted azzal, hogy szintén szerető lehess. És ez a vége.

2019. jan. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
65%

Mit nevezel szerelemnek? Ez amit te annak hiszel, ez rózsaszín köd. Elillan és marad a nagy semmi.


Én is szerettem valakit, nagyon mély szerelemmel. Megcsalt. Nem álltam bosszút, se nem csaltam vissza. A bosszú nem segít. A méltóságom nem adom holmi szexért és hazug szavakért cserébe. Pedig hidd el lehettem volna szerető én is, többször is az évek alatt. De nekem ez a pozició nem fekszik.

Jobban szeretnék tükörbe nézni úgy, hogy ne keljen szembe köpnöm magam.

2019. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
53%

Undorító a stílusod. Ahogy itt vergődsz, írogatsz, hányadék. Leidiótázol másokat? Talán nem is véletlen, hogy az exnejed megcsalt, a mostani kis "szerelmed" meg nem válik el. Ilyen embert én is elhagynék.

Javaslom, hogy vegyél vissza a stílusodból kicsit és tanulj meg összefüggően írni, mert már a kérdésben is elírtad, hogy feleségnek írogattál meg ilyen zagyvaságok.

2019. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:
En egy Olyan embernek Irtam Hogy idiota aki rettento megalazo modorral Irt
2019. jan. 3. 19:22
 45/73 A kérdező kommentje:

Valaki IRT Nekem kozben privat uzenetet Hogy ä helyemben mindenki Igy tett volna.Marmint Hogy hä ezt ä szeretlek-et meglatja akkor kiakad.

Na de akkor most felteszem meg egyszer A kerdest: Ti mit ereztetek volna ha meglatjatok ahogy nyilvanosan szerelmet V all valaki masnak ä szerelmetek?

2019. jan. 3. 19:35
 46/73 anonim ***** válasza:
54%

Ha a ferjenek, a gyermeke apjanak, annak az embernek irja, akivel evek ita minden napjat tolti, akinek a rezduleseibol is tudja mit akar, akinek minden rigolyajat kívülről fujja?


megértettem volna hogy SZERETI ŐT. Mert igenis szereti. Lehet, hogy TE BELÉD szerelmes, de ettől még szeretheti a férjét, a családja része. Nem feltétlenül azért csalja mertt utálja, nem azért szeretett beléd mert meggyulolte a ferjet. szereti ot, de maskepp.


es felismertem volna ezt. nem pedig addig ZAKLATOM karácsonykor, az unnepen amit a gyermekevel bekessegben toltene, hogy elmuljon az irántam erzett szerelme.

2019. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:
Varj egy kicsit. Ez ä nö ketferfinek hazudott egyszerre szerelmet. Egy normal ember erez Olyat Hogy feltekenyseg duh hä neki is meg masnak is egyszerre szerelmet vallanak.te most komolyan azt akarod mondani Hogy envagyok ä Szar o meg ä Jo Mert Nekem szeretettel kene ot tamogatnom Abban Hogy kiirja ä facebookra ä szerelmet ä ferjenek? Komolyan Ez ä normalis gondolkodas? Hogy Dragam vallj SZerelmet ä felesegednek es boldogan szerelmeskedj vele Este?? Ez hulyenek nezes es aki ezt elfogadja az magat alaztatja!! Konyorogve kerek valakit Irjon mar IDE Valamit??Ez komoly??
2019. jan. 3. 22:55
 48/73 anonim ***** válasza:
58%

épp erről beszélek.


az, hogy "szeretlek" nem egyenlő azzal, hogy"szerelmes vagyok beléd".


van párom. Szeretem őt. de egy ideje ez már nem szerelem, mélyebb annál. egy egészen más szint. mégsem akad ki, ha azt mondom másnak is a világon (pl. az édesanyámnak, unokatestvéremnek, hogy szeretem)


kérlek próbáld megérteni, Szereti a férjét, SZERETETTEL.

Beléd pedig lehet(én nem tudhatom) hogy SZERELMES, ES TEGED SZERELEMMEL SZERET. (vagy szeretett, ezek után... valószínűleg rád sem ismer a kirohanasod után)


de fokuszaljunk arra hogy o elsősorban ANYA.

nem a te szerelmed, nem feleség, nrm szerető, hanem anya.


a férje pedig a GYERMEKE APJA.


te pedig karácsonykor akartál veszekedést generálni egy GYEREK szülei közt. Ha nem is a "lebuktatásod " miatt, de a saját gyermeke lelkének védelmében valószínűleg eltaszitottad őt.

2019. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
49%
Én valahol megértem a reakciódat. Nem sajnálom a szeretődet, megérdemelte ő is amit kapott.Vállalja csak ö is a felelősséget, hogy két embernek hazudott.Nem tudom miben egyeztettek meg, mivel etetett téged és mit igérgetett neked pontosan. Mondjuk én nem hivogattam volna, egyszerűen csak nem kerestem volna többet és nem álltam volna szóba vele semmilyen formában egy ilyen eset után, hiába is keres.
2019. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
Te rajtad kivul Nincs meg egy Olyan ember ezen ä bolygon aki elviselne Hogy ä szerelme nyilvanosan egy Masik embernek is szerelmetvall.aki ezt latta azt gondolta de Jo ilyen szerelmesek egymasba. Es Nekem ehhez Jo Pofat Kellettt volna vagnom es.a duhometmagamba levezetni? Igen... De ilyen embernincs es eztte is Tudod ...ha te ilyen vagY Hogy tamogatod ä szeretodet Abban Hogy kiirja ä ferjenek nyilvanosan azt Hogy szeretlek akkor te egy egyszeri megismetelhetetlenember vagY.... Es gratulalok hozza..oszinten. de garantalom Hogy rajtad kivul meg egy ilyenember Nincs ja es nem direkt generaltam!!!!! Hanem Irtam es iszonyatosan Fakt amit lattam!!!
2019. jan. 3. 23:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!