Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelkiismeretfurdalasom van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalasom van a szeretöm miatt, pedig iszonyuan megalazott, hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszutavu kapcsolat volt,es nagyon sok lebukas volt a feleseg reszeröl velem, de a ferj kezzel körömmel ragaszkodott a feleseghez.En voltam a szeretö, aki mindig tartotta a szajat.Azt mondta, engem szeret, de a gyerekek miatt muszaj a ferjevel maradnia.Nem kell mondanom, hany megalazo helyzet volt, mar üzenetet se irhattam neki, nehogy valamit a ferj meglasson.Persze en mentem bele az egeszbe, nagyon szerelmes lettem, es allitolag ö is az volt..Az en sajat hazassagom is rament erre a szeretöi kapcsolatra..Aztan karacsony este egyedül voltam otthon, es a ferj facebook oldalara kirakott egy szerelmes videot a felesegeröl.Erre az en szeretöm tudjatok hogy reagalt?

valaszolt a ferjenek nyilvanosan, meghozza ugy hogy "szeretlek".Ekkor reszegen egyedül karacsonykor elborult az agyam, es elkezdtem üzengetni, majd hivogatni a szeretömet.Persze a feleseg meglatta, es elkezdtek ketten hivogatni, hogy szalljak mar le roluk.Tudom, nagyon nagyon megalazo ez a törtenet, de ezt a helyzetet csak azt tudja megerteni, akkor eleteben egyszer volt mar szeretö es szerelmes.A többiek csak azt tudjak hajtogatni, hogy micsoda ember az ilyen mint en....


2019. jan. 3. 08:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
Nem
2019. jan. 3. 12:47
 32/73 A kérdező kommentje:

Hahhoooooooo akkor most UTOLJARA!!!!

En nem a szeretöm ferjet hivtam es irogattam hanem a szeretömet kertem szamon!!!!!!!

EZ NEM BOSSZU!!!

A BOSSZU az ha a szeretöm ferjenek irogatok!

ERTHETÖ??

2019. jan. 3. 12:56
 33/73 A kérdező kommentje:

pfujjj 24-es valaszolo te undoritoooooo vagy...Tehat te elolvasnad hogy a szeretöd kiirja a ferjenek hogy szeretlek

es te ezen siman atlepnel????

Uisten mennyi beteg ember van meg en lettem a hibas!!!

2019. jan. 3. 15:06
 34/73 A kérdező kommentje:

OVODAS vagyok azert mert fajt az hogy a szeretöm nyilvanosan kiirta a ferjenek azt hogy "szeretlek"??

Mik vagyuk mi emberek erzelemmentes robotok??

Könyörgök irjon mar valaki erre valamit!!

2019. jan. 3. 15:14
 35/73 anonim ***** válasza:
66%

Idióta vagy. Az évekig nem zavart, hogy a férje spermáját nyalod ki belőle, nem zavart, hogy dugnák, szopnak, nyalnak. Nem zavar, hogy minden este együtt alszanak.

De az, hogy nyilvánosan nem vállalja fel, hogy te vagy a szeretője, az igen, az zavar.

Őszintén: egy nyilvános szerelmi vallomásra mit kellett volna írnia, ha nem akar lebukni, és fenn akarja tartani a látszatot?


Te meg egy utolsó okádék alak vagy, ha egy ilyen féreg (Te írtad!) miatt bűntudatod van, de a fogyatékos gyereked miatt nincs, amiért tönkre tetted az életét. Neki még nagyobb szüksége van apára, anyára, és biztos családi háttérre.

És szerinted az mentség, hogy de hát a feleséged is?? Nem, nem az.

2019. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 A kérdező kommentje:
Utolso az en felesegem felrekefelt es lattam öket.Es en tettem tönkre a gyerekem eletet?Te beteg vagy.Persze hogy elvaltam töle.
2019. jan. 3. 15:24
 37/73 A kérdező kommentje:

80 %os tehat kötelezö volt neki kiirni azt hogy szeretlek??Ezt akarod mondani?Mert ha nem irja ki ezt akkor mi törtent volna?Akkor se valt volna el töle a ferje!!

Öszinten te hogy erezted volna magad ha a szerelmed nyilvanosan alaz meg teged es vall szerelmet masnak.??

A földbe taposott ezzel!Te is igy reagaltal volna!!!

2019. jan. 3. 15:33
 38/73 anonim ***** válasza:
62%

Mindig találnak mentséget az emberek miért csalnak, miért lesznek szeretők. Aztán, ha pofára esnek ide jönnek sírni, hogy de hát átverték. Pontosan tudja mindkét fél miért megy bele.


Semmi nem indokolja, hogy csalj. Ha a feleséged megcsalt akkor dobtad volna ki. Ez a te életed? Fizeted a hitelt és a gyerekedre fogod, hogy miatta csaltál, mert nem tudsz válni? Ezek csak kifogások. Megszabadulhattál volna a feleségedtől és kereshettél volna egy tisztességes nőt. De te mit csináltál? Ugyanazt amit ő tett veled.

Az hogy a feleséged megcsalt az az ő hibája. De nehogy már a te hibádat másokra told. Ez a te döntésed volt. Most itt állsz egyedül, se család, se szerető. És fizetheted továbbra is a hitelt. Na megoldódott a problémád?

Szánalmas ez a vergődés!

2019. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:
Te idiota ez nem vergödes hanem szerelem
2019. jan. 3. 15:42
 40/73 A kérdező kommentje:

Utolso ha en elvalok akkor mikor a felesegem megcsal akkor is itt allnek most szeretö es csalad nelkül nem?

NA erre valaszolj nagyokos!Ugyanott tartanek!

2019. jan. 3. 16:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!