Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/129 anonim ***** válasza:
95%
Én meg férfiként írom, hogy itt te vagy szánalmas....sajnallak! Tudom...nem érdekel 🤣
2020. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/129 anonim ***** válasza:
91%
Húha. Szerintem ennek az embernek súlyos problémái vannak. Teljes jóindilattal írom. Orvoshoz kell menned, mert mentálisan nem vagy egészséges.
2020. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/129 A kérdező kommentje:

Annak a témának már vége van, 90-es


Ezek a retkes nők nem bírták elviselni a kritkát, pedig nyitott voltam arra, hogy normálisan megbeszéljük. Feltehetően azért, mert otthon nem akarja megdugni a pacák őket és magukra ismertek, hogy talán azért, mert rosszul néznek ki. Mondjuk nem csodálom, amikor hazamennek, és egyből neki esnek a hűtőnek...

2020. jún. 25. 15:16
 94/129 A kérdező kommentje:
Te meg a nők csicskaja vagy 92-es. Pontosabban az ilyen szar nőké, mert hogy életedbe nem nyúltál még normális nőhöz az is biztos.
2020. jún. 25. 15:18
 95/129 A kérdező kommentje:

Gyorsabban írjatok, 1-2.


Pörgés van.

2020. jún. 25. 15:19
 96/129 anonim ***** válasza:
100%
Dráha kenyér. Ez tényleg beteg
2020. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/129 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣Isten barma vagy! Nem is tudom ki picsod itt, te vagy én?

Téged leköpni se érdemes!

2020. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/129 anonim ***** válasza:
81%

Miért van az, hogy itt gyakorin mindig átmegy személyeskedésbe egy vita, ráadásul úgy hogy fingotok nincs arról se, ki a másik? :D

Miért nem az érvek-ellenérvek állnak egymás mellett, miért a szidalmak?

Itt mintha senki nem tudná elfogadni a másik véleményét, akkor is ha bizonyos esetben az elég nagy fa.sság.


22l

2020. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/129 A kérdező kommentje:

"Húha. Szerintem ennek az embernek súlyos problémái vannak. Teljes jóindilattal írom. Orvoshoz kell menned, mert mentálisan nem vagy egészséges."


Ennyire fáj, hogy rámutattam, hogy a 30-as nők többsége szart sem ér? Még ha azt mondtam volna, hogy minden 30-as egy fos. De nem ezt mondtam. Az, hogy ebből ilyen nagy dolgot csináltak, csak azt jelzi, hogy akik ide irkáltak, azok a fos kategóriába tartoznak. És ez rohadtul fáj, mert mindenhonnan csak a hazugságot kapták, és most kiderült az igazság.


De tehetek én arról, hogy ők elcseszték a fiatal korukat, hogy nem vigyaztak magukra, hanem cigiztek, ittak, habzsolták az ételt, basztak fűvel-fával. Stb.


Ne kend rám a felelősséget baszod. Mindenki a saját sorsaért felelős!


🍕

2020. jún. 25. 15:24
 100/129 A kérdező kommentje:

104-es


Hihetetlen, milyen gyűlölet van benned, mert nem tudod elfogadni magadat! Orvoshoz kellene fordulnod, beteg ember vagy!

2020. jún. 25. 15:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!