Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/129 A kérdező kommentje:

"Én idén lettem 40, persze, hogy szebb egy 20 éves lány bőre, alakja stb."


Köszi, hogy ezt elismered, + 1 pont, hogy a kérdésem reális. 😁


"Ahogy egy 20 éves fiút se lehet összehasonlítani egy 30 valahány évessel. Viszont nem is akarnék azon a szinten lenni. A saját korosztályomhoz képest jól tartom magam, nem igazán akarok 20 évesekkel versenyezni. Én jól érzem magam most."


Erről írtam az előbb.


"Viszont kérdező, te valami nagyon szánalmas lény lehetsz. Komolyan ezzel akarsz nőket frusztrálni, hogy ötegednek, miért te fiatalodsz? Szerinted a fiatal pasik nem néznek ki jobban, mint az idősebbek. Szerinted a 20 éves lányok, kivétel pár zavarodott vagy pénzéhes, de azok is titokban, nem egy 20 éves palival kavarnának, hanem egy majdnem 40-esel, akinél már potencia gondok vannak és a seggük már a múlté."


1. Bocs, de nem érdekel, hogy egy 20 éves lány kivel kavar, ugyanígy hidegen hagy más pasik sorsa is. Egoista ember vagyok, csak az érdekel, velem mi van.


2. Hát az ilyen marhák, mint akik ide írtak, meg is érdemlik, hogy szopassam őket. 😄 Egy normális nőt persze nem cseszegetek, akkor sem, ha nem egy szépség

2020. jún. 26. 06:40
 112/129 A kérdező kommentje:

Írjatok még!


Ha pénzt kapnék ezért a kérdésért, az ilyen hülykéből, mint amilyenek ti vagytok, be is folyna nekem nem kevés összeg. Már értem, hogy a celebek, miért olyan gazdagok.

2020. jún. 26. 06:42
 113/129 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként miért kéne kritízálni egy 30 éves nőt, azért, mert a korának megfelelő, nem értem. Ha te csak a 20 évesekre gerjedsz, kérd el a nagyitól hamarabb a szülinapi pénzed és fizess be egyre.
2020. jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/129 A kérdező kommentje:

Nem szoktam fizetni a szexért, viszont azt gondolom, ezt a témát kitágyaltuk úgy-ahogy.


Szóval mindenki tartsa meg a véleményét, felesleges ezt tovább húzni. Időpazarlás.


OFF

2020. jún. 26. 15:06
 115/129 anonim ***** válasza:
94%

A szokásos incel lúzer seggarc feltette a kétnaponként szokásos kérdését.

Kérdező, neked akkor sem lesz nőd, ha az összes 30 feletti nő leadja a béka segge alá, mert még akkor sem ütnéd meg a mércét:DDDD

2020. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/129 A kérdező kommentje:

#115


A személyeskedéssel meg a vádolással nem mész semmire. Az, hogy a rosszindulatú vallásos emberek módjára próbálsz besározni, hogy incel stb. vagyok, meg, hogy kétnaponta teszek fel kérdéseket, az nem más, mint FIGYELEMELTERELÉS. Szanaszét lettetek szívatba, egyetlen érvemet sem tudtátok megcáfolni.


Szóval a jó kurwa anyádat, hogy már csak a személyeskedés maradt neked. Egy afrikai írástudatlan értelmesebb, mint az itteni csürhe, veled az élen. Jobban jártál volna, ha anyukád inkább lenyel.

2020. jún. 26. 17:08
 117/129 anonim ***** válasza:
91%

Nézd milyen szép feszes 20as lányok


[link]

2020. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/129 A kérdező kommentje:
😂🤣😂
2020. jún. 27. 07:53
 119/129 A kérdező kommentje:

#117


Azzal, hogy belinkeltél plus-size modelleket, még nem cáfoltál meg semmit. Ezek a nők egyébként is rendben vannak, csak le kellene fogyniuk. Ellenben sok 26-27 éves nőnek már olyan feje van, hogy kinéz 35-40-nek.


Ez a kérdés viszont világosan rámutatott arra, hogy az "erős büszke nő" az esetekben 90%-ában kamu. Hiába a magas iskolai végzettség, a vezetői beosztás, a nő csak egy önbizalomhiányos személy marad, aki teljesen elveszeti a kontrollt, ha a külsejét cikizik. Mert ő is tudja, hogy az értéke abban van.


Ez a magyarázata annak, hogy ezt a hülye kérdést így túlértékelték, hogy már 3. napja aktív a topik, és tele van regénnyel. Gyűlölik a negatív kritikát, egyszerűen nem tudják elengedni. Szánalmas.

2020. jún. 27. 10:24
 120/129 anonim ***** válasza:
91%
Te sem kedveled a negativ kritikát, az en valaszaimat toroltetted az idegtol. Azt hiszed, itt valami figyelmet kapsz, amit amskor soha sehol. Orulhwtsz az ot perc sikernek.
2020. jún. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!