Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
 71/129 anonim ***** válasza:
92%

A 68-as válaszoló vagyok. Én negyvenes nő vagyok és jól szórakozom rajtad. 25 éves koromig szűz voltam, mert senkinek sem kellettem, most meg térdig járok a pasikban, és főleg fiatalabbak sorakoznak. Tehát nem fogok a kardomba dőlni, amikor valakinek nem jövök be, mert egy sereg másik embernek meg igen.

Senkit nem sért vérig egy ismeretlen véleménye, csak próbálják elérni, hogy lásd a valóságot. Ezért írtam, hogy ezt el kell engedni. Te egy idióta vagy, és nem oszt,nem szoroz a véleményed. Ha ők is megértenék ezt,nem születne több ilyen kérdés, mert nem lenne alatta hét oldal válasz sem.

2020. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/129 A kérdező kommentje:

#71


Tudod Cica, itt az a helyzet, hogy ha igazat mondtál volna, akkor nem írtad volna le röviden az élettörténeted, mivel leszartad volna, hogy mit gondolok. Figyeld csak magad:


"most meg térdig járok a pasikban,"


NAGYON GÁZ. Ha ez valóban igaz lenne, megtartottad volna magadban. Én még csak nem is reagáltam komolyan (és nem is fogok) arra a provokációra, amikor lúzernek akartak itt beallítani, nincs szükségem arra, hogy megfeleljek az itteni csürhének. Te viszont fontosnak tartod elmondani, hogy meg akarnak baszni a pasik. És tudod miért? Mert legbelül még mindig az a 25 éves csaj vagy, és ez a kérdés feltépte a régi sebeket.


Bizony te is komolyan vetted ezt a kérdést, ezt jelzi az is, hogy feltehetően erre a kommentre is reagálni fogsz az egód miatt. 😂🎉

2020. jún. 25. 13:46
 73/129 anonim ***** válasza:
95%

Jaj Kérdező...komolyan azt gondoltad, hogy megsértettél minket, 30+-os nőket? Tényleg ezt hitted? Ez édes....: )


Ha már úgy odáig vagy a logikáddal, akkor nézd meg az én gondolatmenetemet: 33 éves vagyok, korban hozzám a 30-40 közötti férfiak illenek. Attól tekintsünk el, hogy a kérdésed kizárólag az életkor és a kinézet relációjáról szól, gondolom te is belátod, hogy egy párkapcsolathoz ezeken kívül azért még nem árt klappolni egy-két dolognak. De mindegy, ettől most tekintsünk el.

Tehát: én tetszek egy 20-as vagy egy 50-es férfinak? Igen? Nem?

Igen: jó, okés, de nem tudok vele mit kezdeni, mert nem egy ligában játszunk.

Nem: úgyis jó, mert nem egy ligában játszunk.


Teccik érteni?

2020. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/129 anonim ***** válasza:
97%
Jobban hiszek a negyvenes nonek aki terdig jar a pasikban,mint neked aki sikeres a nőknél. Meg mindig rohogok ezen.
2020. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/129 A kérdező kommentje:

"Jaj Kérdező...komolyan azt gondoltad, hogy megsértettél minket, 30+-os nőket?"


Teljesen komolyan. Felesleges ezt tagadni, mert sok komment arról szól, hogy próbáljátok magtokat igazolni. Egy sikeres nő nem fog leállni vitázni.


Palvin Barbi ha elmúlt volna 30 egy szót sem írt volna ide, ha meglátja ezt a kérdést. Vagy ha ide ír, nem próbálta volna meg elmondani, hogy mennyi pasinak kell.


Szóval ez a hajó már elment.

2020. jún. 25. 14:00
 76/129 A kérdező kommentje:

"Jobban hiszek a negyvenes nonek aki terdig jar a pasikban,mint neked aki sikeres a nőknél. Meg mindig rohogok ezen."


Nagyon érdekes, hogy a nők alapvetően leszarják a rajongóikat, egyszerűen nem érdekli őket, hány pasi akar velük baszni. Ez általában megfigyelhető. Viszont az ilyen kérdéseknél ezek a senkiházi rajongók mindig előjönnek, amikor a nő igazolni akarja magát. Idióták, nem veszik észre, hogy csak ilyenkor húzzák elő őket a fiókból, de egyébként csak távolról szagolják az ilyen csajok pináját.

2020. jún. 25. 14:07
 77/129 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te beteg vagy 😂 szerintem még nem láttál nőt 5 méternél közelebbről.
2020. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/129 A kérdező kommentje:

Látom kipukkadt a lufi, ugyanis ezt kb. 5.-szörre írjátok le, csak más formában. Engem nem zavar, ha sikertelennek gondoltok.


Van más érv is, vagy innentől varjúkká váltok, és ezt fogjátok károgni?


Az biztony nagy kár.

2020. jún. 25. 14:20
 79/129 anonim ***** válasza:
96%

Te meg a seggem se nyalhatnád ki....

Nem vagy épp az biztos...

De nem baj, viccnek jó vagy.

N27

2020. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/129 A kérdező kommentje:

A viccre való hivatkozás is sablon, meg az is, hogy hülye vagyok. Tehát már érvek nincsenek, maradt a tipikus női durcáskodás.


Na, ezért nem való egy nő vezetői szerepbe. Nem tudja leszarni a dolgokat, és könnyű felhúzni, utána meg már csak a sárdobálás megy.

2020. jún. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!