Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/129 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg orvosi eset vagy, ahogy itt erősködsz!

👏

2020. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/129 anonim ***** válasza:
89%

A másik meg a te véleményed se érdekel senkit! Úgyhogy inkább vegyél be egy Frontint!

N27

2020. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/129 A kérdező kommentje:

Az nem érdekel, hogy rólam mit gondolnak.


De az érdekel, hogy miért erőltetik azt, hogy a 30-asok is lehetnek szexik, csinosak, mikor nem is igaz általánosságban...

2020. jún. 25. 12:28
 44/129 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te meg amyukaddal élsz, igaz? Altalanosban kinevettek a lanyok? Fogadok, hogy keso harmincas, negyvenes vagy, aki erre veri, hogy itt felhergeli a nepet. A negatív figyelem is figyelem, ugye? Maskulonben a valo eletben egy hallgatag, szemuveges, kopaszodó pipaszarlabu, pocakos vagy, aki annyit nem mer egy barmilyen korú nőnek mondani, hogy :bú.
2020. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/129 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj neked, ha valakit nem vágnak haza az évek és ezt mások is elismerik?
2020. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/129 anonim ***** válasza:
100%

De, lehetnek. Az, hogy egy huszasnak jobb a segge meg feszesebb a melle, nem jelenti azt, hogy aki elmúlt 30, az ronda. Van, aki igen, de az valszeg 20 évesen se volt szép.

De kezd az az érzésem lenni, hogy te a harmincasoknal ugyanolyan sikertelen vagy, mint a 30 alatti nőknél, és halálosan megsértődtél, hogy nem fanyalodnak rád, ezért ez a hiszti, amit levágsz.

2020. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/129 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a 30-asokkal 2 óriási problémám van.


1.: A legtöbbnek van gyereke.

2.: A legtöbb gyűrűt akar.

2020. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/129 A kérdező kommentje:

"Szerintem te meg amyukaddal élsz, igaz? Altalanosban kinevettek a lanyok? Fogadok, hogy keso harmincas, negyvenes vagy, aki erre veri, hogy itt felhergeli a nepet"


Egy 52 éves, sörhasú, szemüveges, szőrös, kopasz férfi vagyok, aki titokban szambázni jár a cserkésztáborba. 😢


Nem kellek a nőknek, help, valaki segítsen. Tudatlan vagyok, taníts Mester!

2020. jún. 25. 12:36
 49/129 anonim ***** válasza:
100%

Én 40+-os nőként sosem éreztem magam ilyen jól a bőrömben, mint most. Pedig huszonévesen a nagyon jó nő kategóriába tartoztam, de nehéz volt normális pasit találni. 2 gyereket szültem. Sportolok, igyekszem jó formában maradni. Most így 40 felett lényegében válogathatok a nálam fiatalabb férfiak között. A párom is sokkal fiatalabb nálam, és el van bűvölve attól, hogy a vele egykorú exeit minden téren kenterbe verem. Sok fiatal férfi észre sem venne, mert csak a huszonévesek vonzzák őket. Ez nem baj. Számukra az én értékem kevesebb, de vannak velük egykorúak, akik pedig a náluk idősebb nőket lényegesen értékesebbnek tartják, mint a fiatalabbakat. A negatív kritikát csak az alacsonyabb intelligenciájú férfiak hangoztatják, önigazolásról szól ez. Kicsit szánalmas.

Ha valaki a teljes kiőrlésű kenyeret szereti, egyszerűen csak olyat tesz a kosarába, nem fogja közben szidni a fehér kenyeret, mert felesleges. Ha valaki a BMW-t szereti, akkor jár azzal és örül neki, nem foglalkozik azzal, hogy más Mercédesze milyen, nem fog annak a negatív jellemzőin tipródni. Az intelligens ember így működik.

Negatív kritikát mindig mindenkivel szemben meg lehet fogalmazni, mindennek van előnye és hátránya, mindegy, miről beszélünk, nemről, korról stb. A valamelyik nőtől elszenvedett lelki sérülést pedig nem kompenzálja a többi nő szidalmazása. Ezt is csak a buta gondolhatja.

De valakinek ilyennek is kell lenni, ezzel sincs baj :D

2020. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/129 A kérdező kommentje:

#47


Ugyan, gyűrűt manapság minden lotyó akar... Szinte nem volt olyan nő, akivel ne került volna szóba a házasság. De amúgy egyetértek veled.


Amúgy idősebb korára (40 körül) a nők elkezdenek megkomolyodni. Talán azért, mert elmúlik a kapuzárási pánik, és elfogadják önmagukat. Huszonéves kor felé, és a 30-as években viszont kibírhatatlanok.

2020. jún. 25. 12:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!