Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/129 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy az 57 es is kérdező, ugye, basszus te magaddal beszelgetsz, van itt baj, kedves "noknel sikeres", aki itt rinyal a gyakorin. A ferjemmel egyutt rohogunk rajtad.
2020. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/129 A kérdező kommentje:

#59


Mocskolok? Vicces vagy. Tehát a negatív kritikát te MÁR mocskolásnak nevezed. Mintha csak Eric Cartman stílusában írtam volna le a véleményem.


Na, ebből van nekem elegem, hogy a 21. században ennyire fényesre kell nyalni a nők seggét, hogy a szókimondás legkisebb megnyilvánulása sem lehetséges. :D


Teszek rá, hogy nekik nincs önbizalmuk, és rosszul érzik magukat ettől a kérdéstől, meg azokra a taplnyaló pasikra is, akik ebben melléjük állnak.


Ők azok, akik azt igyekeznek itt a kommentben bizonygatni FOLYAMATOSAN, hogy egy senki vagyok. Még csak nem is reagálok ezekre a kommentekre, nem fogom ezeknek bizonygatni, hogy milyen ember vagyok, mennyi nőm volt. A megfelelési kényszert meghagyom az olyan buta nőknek, mint amilyen az 51-es.

2020. jún. 25. 13:07
 63/129 anonim ***** válasza:
3%

#59: Nem ferdítek. A kérdező normálisan kezdte, beleálltak. Érthető, hogy azt a szintet adta vissza, amit kapott. Te ferdítesz azzal, hogy csak a végeredményez nézed és az előzményeket lazán ignorálod.

(Arról nem is beszélve, hogy ténylegesen nem is reagáltál arra, amit írtam, csak idevágtál egy mindig bejátszható kártyát.)


#61: Erre nem lehet mit írni. Ha valaki nem ért egyet a fősodrú, frusztrált emberekkel, akkor ő már csak ugyanaz lehet, mint a kérdező? Ne viccelj már.

2020. jún. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/129 anonim ***** válasza:
95%
Mondom kérdező, én 3x szedem pontokba neked a gondolataim, azokra semmit nem reagáltál. Te csak hisztizni vagy itt.
2020. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/129 A kérdező kommentje:

"Te vagy az 57 es is kérdező, ugye, basszus te magaddal beszelgetsz, van itt baj, kedves "noknel sikeres", aki itt rinyal a gyakorin. A ferjemmel egyutt rohogunk rajtad."


Ez tévedés, különálló felhasználók vagyunk, de írj a moderátoroknak, ha nem hiszed. Vállalom a nickem törlését is, amennyiben ilyenen kapnak. Mi van, ennyire fáj neked, hogy ezen az oldalon más is hasonlóan vélekedik, mint én?


Rohadtul boldog lehetsz a férjeddel, ha GYIK-es kommenteken röhogtök, te marha.

2020. jún. 25. 13:10
 66/129 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanaz a stilus es mindig egymas utan valaszolgattok, meg egy kicsit csiszolj a trolllduman
2020. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/129 anonim ***** válasza:
3%

#66: Tipikus esete annak, hogy a mondandómon nem találtál fogást, csak a piros kezecskét nyomkodod és kitalálsz valami mesét, hogy ugyanazok vagyunk.


Láthatóan lelkesen nyomkodják az érintettek a piros gombot. Arra miért nem válaszoltok, hogy élőben is vállalnátok e magatok egy műsor keretében? :D

2020. jún. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/129 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket a kérdéseket már csak poénból is végig olvassa az ember. Aztán a kérdező szórakozik a válaszolókon akik próbálkoznak itt normális érvekkel válaszolni, mintha ez egy komoly kérdés lenne. Mi meg szórakozunk a kérdezőn.

Az ilyen isten barmával szemben tényleg csak az működik, ha nem válaszolgattok neki.

Nem az én dolgom meggyőzni őt arról, hogy ostoba, mert azt ugye úgysem lehet.

Hagyni kell itt tobzódni egyedül és abba fogja hagyni. Értelmes ember nem áll bele ilyen parttalan vitákba.

2020. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/129 A kérdező kommentje:

#66


Ugyanmár, itt szinte minden nőnek ugyanaz a stílusa. A nők többsége, aki ide ír, konzervatív, feminista nézeteket valló, jól kinéző diplomás nő, és mind ugyanúgy látják a dolgokat. Ennyi erdővel én is feltételezhetném, hogy ugyanaz a felhasználó ír 5-6 profilról egy kérdés alá. Semmi különös nincs abban, ha nekem is van egy "hasonmásom".


De írj egy levelet ide:


moderátor@gyakorikerdesek.hu


Add elő a moderátornak a mesédet, majd meglátjuk, hogy kinek van igaza, tényleg két nickről nyomom-e?


Szánalmasnak tartalak, hogy így próbálod a kérdés eredeti témáját terelni. Feltehetőleg az van a háttérben, hogy rájöttél, hatalmasat égtek a nők, mivel megpróbáltak nekem megfelelni.

2020. jún. 25. 13:22
 70/129 A kérdező kommentje:

"Mi meg szórakozunk a kérdezőn"


Nem. A nők többségér vérig sértette ez a kérdés, mert leírtam az igazságot.


Nehogy azt hidd már, hogy ők ezen szórakoznak!

2020. jún. 25. 13:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!