Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/129 anonim ***** válasza:
89%

Olyan furcsa ez az egész kérdés. Én 30 vagyok. Nagyon szép, magas formás, vékony, derékig érő szép haj. Pedig én is szültem. A szélyimet is sok helyen elkérik, ha alkoholt veszek. A huszonéves palik meg kb omlanak utánam. A gyerkőc pedig nem volt akadály senkinek eddig. Szval ez a gyerekkel nőnknek 0 esélye is sztereotípia. Ha meg már ott vagyunk, h szapuljuk a másik nemet, akkor h néz ki egy 30as férfi. Rodhadt, hiányos fogak. Igénytelen öltözködés. Büdös izzatság és láb szag.


Gondolom nagyon megkeseredett, csalódott, és felszínes ember lehetsz, aki valószínűleg magányos is. Biztos örülnél, ha legalább egy nő rádfanyarodna.

2020. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/129 anonim ***** válasza:
94%
#43: ki bántott meg téged? Visszautasított egy harmincas nő?
2020. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/129 anonim ***** válasza:
74%
Ja azt pedig kihagytam, h mennyi undorító elhízott; dagadt 20as lány van.
2020. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/129 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, én három kommentben fejtettem ki a véleményemet személyeskedés nélkül és kérdeztem a tiédet, ezekre nem is reagáltál. Te csak veszekedni akarsz.
2020. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/129 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, hidd el, hogy engem és szerintem az összes normális értékrenddel bíró más 30-as nőt abszolút nem zavar, hogy vannak olyan férfiak (legyenek akárhány évesek), akiknek a 20 éves lányok tetszenek és kellenek, akikkel mi 'nem tudjuk (és nem is akarjuk) felvenni a versenyt'.

Tudod rengeteg ember van a Földön, a nagy részük nekem sem tetszik, tehát nyílván én sem tetszhetek mindenkinek. Ez teljesen rendben van, nekem ez nem okoz problémát.


33N (6-oska)

2020. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/129 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy a fenébe van, hogy idehaza a gyakorikérdések.hu oldalon vannak a legjobb csajok (diplomás, jól kereső, szexy, ápolt, dögös MILF, empatikus, sportos, művelt, és még a pasik pénze sem kell nekik), a sok barom meg mégis a Tinder, Badoo, meg hasonló oldalakon keresi az igazat???


>:)

2020. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/129 anonim ***** válasza:
1%

Uh. Tökéletes kórkép az oldalról.

1, Egyes felhasználóknak egy egyszerű szöveg értelmezése sem megy és nem értik, hogy a South Park szöveggel mit mondott a kérdező.

2, Más nők most előadják, hogy nehogymá' az idősebb nőket bárki kevésbé vonzónak merje találni, más kérdésnél meg szinte minden nő arról beszél, hogy a nők előbb érnek és idősebb pasi kell melléjük. Érdekes ellentét.

3, Azon túl, hogy alapjáraton az oldalon lévő nők többsége egyszerűen minden kérdésnél a férfiakat szidja, itt még egymásnak is nekiugrotok, mert valaki fiatalabban jobban mer kinézni.

4, És itt minden nő top 30 felett. Hát persze. Ez pont annyira hiteles, mintha minden srác előadná, hogy ők izmos macsók.


Gyerekek. Nem lehetne valami csoportos eseményt összehozni és live-ban közvetíteni? :D Gondolom az emberek 90%-a élőben teljesen máshogy festene, mint ahogy kinéz és egy Móunika só szintű valami jönne össze. Én még fizetnék is érte! :D

2020. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/129 A kérdező kommentje:

#51


Hát igen. 52 éves vagyok, szőrös, kopasz, dagadt és szemüveges. Maganyos vagyok, meg minden... Szarban vagyok. De tudod, ahogyan te nem tudod elképzelni, hogy ezt a kérdést egy olyan ember írta ki, aki sikeresebb a nőknél mint hiszed, úgy nekem is nehezen esik elhinni, hogy te olyan vagy, akinek mutatod magad. Inkább vegyüj fel a kapcsolatot, és mossuk le egymás hátát. Egy kicsit megizzadtam, de tudod hogy megy ez, 50 felett nehéz az élet.

2020. jún. 25. 12:52
 59/129 anonim ***** válasza:
92%
#57 már a megközelítésben is ferdítesz. Azt a stílust amiben a kérdező mocskolja 30-as nőket, természetes hogy mindenki kikéri magának és nem csak nők.
2020. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/129 A kérdező kommentje:

#57


Tökéletes meglátás! 😂


De had írjanak csak. Nem veszik észre, hogy árad belőlül a frusztráció, és a megfelelési kényszer.


Én egy ilyen kérdés alá, ami a pasikat kritizálja, egy szót nem írtam volna. Nemhogy még elkezdjem bizonygatni, hogy miként nézek ki.


Szánalmasak ezek a nők, de elszórakoztatnak. Az biztos.

2020. jún. 25. 12:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!