Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/129 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekek, elmebeteg trollunk felébredt. Ma még végig fogja zongorázni a gyerekes és tetkós nőket is.


🤡🤡🤡🤡🐶🤡🤡🤮🤮🤮

2020. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/129 anonim ***** válasza:
93%

De a pasikat miért nem emlititek sokan? A legtöbb pasi is le van pukkanva 30 evéssen, kopaszodik, pocakosodik, stb...

N27

2020. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/129 A kérdező kommentje:

#28


Ez személyeskedés, ami nem érv. Egy állítás helyessége nem attól függ, hogy ki mondja. Mellesleg hülyeséget is mondasz, hogy előre feltételezel rólam dolgokat. Éppenséggel ti vagytok azok, akik itt vergődtök minden nap. Akárhányszor feljövök ide, a kritikus kérdéseket mindig úgy próbáljátok kiütni, hogy a Kérdezőt lúzernek állítjátok be. Ez a sárdobálás bevett módszer, mert ha a másikat lejáratjuk, nem kell figyelmi tartalomra, amit közzétett, vagyis nem kell szembe nézni azzal, ami fájdalmas.

2020. jún. 25. 12:08
 34/129 A kérdező kommentje:

#33


Ez meg a másik. A női nem kritikájánál mindig előhozamodtok a pasikkal.


Hát lányok, mit mondjak? Szánalmas. A reakciókból és a reagálásokból látszik, hogy fáj ez a kérdés nektek...


Egyébként leszarnátok.

2020. jún. 25. 12:10
 35/129 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, te orvosi kezelés alatt állsz?
2020. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/129 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes kérdező, hogy találomra kiválasztasz pár támadhatóbb kommentet, de aki kifejtette az érveit, arra nem reagálsz.
2020. jún. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/129 anonim ***** válasza:
90%

Látom neked is fáj az a kérdés, hogy a pasik is bizony öregszeneke!

Ti meg akkor támadók ilyennel, ha az ember kijelenti, hogy a pasi ne minimál bért keressen, legyen kocsija, ne sajnálja a lóvét, ne legyen nyamnyila, kopasz, anyu pici fia!

Ha te így gondolod, oké! De ezt nem kéne itt bizonygatni és rinyalni rajt! Próbálkozz 20 évesekkel! Ha jó pali vagy és van love, akkor ez nem lehet gond! De akkor nem itt picsognál!

Én 27 evéssen kb 20nak nézek ki. Sportolok, adok magamra! Gyerekem is van!

A páromnak meg van pénze, külön él, nincs gyereke, van haja és normális értékrendje!

N27

2020. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/129 anonim ***** válasza:
90%
De amúgy te egy huszonéves pasi vagy? Mert akkor teljesen nyugodt lehetsz, a harmincas nőknek nem te vagy a célcsoportja. Még akkor sem, ha adonisz vagy (haha). Szóval teljesen fölösleges ezen vergődnöd. Ha meg harmincas faszi vagy, akkor hidd el, a huszonéves csajok ugyanígy gondolkodnak rólad.
2020. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/129 A kérdező kommentje:

"Látom neked is fáj az a kérdés, hogy a pasik is bizony öregszeneke"


Dehogy, én nem vagyok olyan gyökér, mint a nők, akik kiborulnak attól, hogy valaki rosszat mondd a nemükre. 😂


Én nagy ívben leszarom, hogy mi van a pasikkal. Engem csak az érdekel, én hogy nézek ki, de az sem fanatikusan. Volt már úgy, hogy nem volt kedvem megborotválkozni, és borostásan mentem el egy randira.


Szerinted érdekel engem, mit gondolnak mások?

2020. jún. 25. 12:23
 40/129 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem érdekel, mit gondolnak mások, miért írtad ezt ki?
2020. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!