Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg sokan, hogy 30 feletti nők nincsenek azon a szinten, mint a 20-22 évesek?

Figyelt kérdés

Elképesztően nagy a különbség. A húszas évek elején még az átlagos lányoknak is jó a segge, jó a melle, lényegében nagyon kevés nő van, aki abban a korban alkalmatlan lenne a szexre a teste alapján.


30 felett már csak a celebek néznek ki jól, meg azok, akik szerencsés géneket örököltek. Nagyon idegesítő, hogy a 30-as nőkkel kapcsolatban is ugyanaz az erőszakos cenzúra állt be, mint a molett nőkkel kapcsolatban, hogy nem lehet negatív véleményt nyilvánítani.


A South Park ezt a nevetséges mentalitást már evekkel ezelőtt vicc tárgyává tette.


2020. jún. 25. 11:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/129 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a negatív kritikával, ugyanis egyetlen egyszer sem próbáltam meg igazolni magam a mocskolódással szemben, hogy a személyemmel kapcsolatban hol tévedtek. Ti voltatok azok, akik önbizalomhiánytól fűtötten megpróbáltatok nekem megfelelni azzal, hogy rizsáztátok, milyen jól néztek ki, és napokon át foglalkoztatok velem(!). Ha nektek meggyőződésetek, hogy én egy lúzer vagyok, akkor ez nem történt volna meg. Egy sikeres, jól kinéző nő nem tenne ilyet. Egy Victoria's secret modell soha nem állna le vitázni egy lúzerrel, mert tudja, hogy jól néz ki. Következésképp, szarul kinéző, boldogtalan párkapcsolatban élő nők vagytok, akik itt lopják a napot, amikor a pasijuk épp meccset néz. Ez így logikus.


Persze beszólhatsz nekem olyat, hogy "neked is ennyi örömöd volt az életben, te szemét incel/lúzer/stb.", de ez nem változtat azon, hogy óriási hibát követtetek el, ami bizonyítja, hogy amatőrök vagytok. A személyeskedéssel max magadad nyugodtatod, hogy beszólsz nekem, akit gyűlölsz, és ez megnyugtat + ez érvelési hiba:.


[link]


Lányok, nem javaslok nektek a politikai pályát, mert a vitázni alapszinten sem tudtok. Nem csoda, hogy az állami vezetők többsége férfi...


Sakk-matt, én győztem.


+ 1 megjegyzés:


A törtölt kommenteket nyugodtan vissza lehet állítani, ha az én törölt kommentjein is visszakerülnek.

2020. jún. 27. 11:37
 122/129 A kérdező kommentje:

Még valami:


Megjósolom, hogy valódi érv nem fog érkezni a rommá alázott nőktől, hanem hamarosan jön egy beszólás, hogy milyen gyökér vagyok, amivel tovább halmozzák az érvelési hibákat.


Ki tagadja ezek után, hogy a nők többsége ostoba?

2020. jún. 27. 11:40
 123/129 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érvre vársz,hogy a 30-as nők öregek és rondák ? Egy 30 éves nő, aki nem szült még gyereket, azért annyival nem lerobbantabb, mint egy 22 éves. Ezzel te csak azt bizonyítod, hogy nem fordulsz meg sűrűn nők társaságában, vagy egy igénytelen környéken élhetsz, ahol a nőknek nincs lehetőségük adni magukra. Egyébként tévedsz is, mert 22 évesen már pont, ha nem figyel egy nő, akkor már alapjáraton növekszik a feneke. Akikről te hablatyolsz, azok 16-17 évesek. Egyébként pedig itt te erölködsz csak, hogy 30-as nőknek tinilányokkal kéne versenyeznie, a nők ezen mosolyognak maximum, teljesen más életszakaszban vannak. Veled ellentétben korban hozzájuk illővel akarnak szexelni és 40 évesen majd nem perverzkedve nyáladzanak tinilányokra, szegényeket halálra rémítve, mint te.
2020. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/129 A kérdező kommentje:

#123


Te is érvelési hibát követtél el, olvasd át ezt:


[link]


- Nem állítottam egzakt értelemben, hogy a 30-as nők rondák és öregek

- Nem állítottam, hogy 40 évesen tinikre kell nyáladzani


OFF:


A volt barátnőm 17 évesen egy 50-es manusnak volt a szeretője, szóval vannak kivételek, akik fogékonyak a nyáladzasra.


ON:


Mellesleg, ha 22 évesen már megnő a segge valakinek, annál hormonális probléma. Az test drasztikusan 25-30 évesen kezd el leépülni (anyagcsere)

2020. jún. 27. 13:09
 125/129 A kérdező kommentje:

Még valami a szalmabábhoz:


- Nem állítottam, hogy a 30-as nőknek a tinilányokkal kell versenyeznie.


Ha állítok ebben valamit, akkor azt mondom, hogy egy 30-as nőnek ÖNMAGÁVAL kell versenyeznie. Mert nagyon el vannak hagyva. Mint elismertem, lehet látni köztük jókat, viszont többségében lerobbantak. Vagyis nem lehet azt mondani egzakt értelmben, hogy az átlag 30-as nő olyan szinten van, mint egy 23 éves.


Ez a kérdésem mondanivalója.


Kivetelek persze vannak. Egy jó génekkel rendelkező sportos csaj a 30-as évei közepén is jobban néz ki, mint egy elől deszka, hátul léc 23-24 éves.

2020. jún. 27. 13:28
 126/129 anonim ***** válasza:
91%
Akarbogy neznek ki, eked ettol meg nem lesz egy nod sem, akar lerobbant is. Soha.
2020. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/129 A kérdező kommentje:

#126


Körülbelül 5-ször leírtam már, hogy ennek a provokációnak nem dőlök be. Erre papgájmódjára mást sem csináltok, mint ugyanazt ismételgetitek.


Ez érvelési hiba:


[link]


Újra és újra bebizonyosodik, hogy a nők kb. 90%-a ostoba, és semmiféle egyenjogúságot nem érdemelnek.

2020. jún. 27. 20:27
 128/129 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de most nem erek rád, kimentunk sorozni a ferjemmel.
2020. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/129 A kérdező kommentje:

#128


Kellemes sörözést, és jó éjszakát. Sziasztok!

2020. jún. 27. 21:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!