Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
98%
Új dolgokat se hajlandó kipróbálni veled?
2020. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
86%
Párterápia. Vagy válás. Vagy szeretőzés.
2020. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 anonim ***** válasza:
22%
Ahha, szóval megcsalt, te lefialtál neki, aztán most csodálkozol, hogy nem akar egy ronggyal baxni. Gratulálok!
2020. szept. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 A kérdező kommentje:
5-6 hetente kéri,hogy elégítsem ki orálisan,de ő közben hozzám sem nyúl,max a hajamat,a hátamat simogatja.
2020. szept. 5. 15:15
 5/103 A kérdező kommentje:
Az utolsót nem veszem figyelembe. Van az a színvonal ami alá nem sülyedek. 😉
2020. szept. 5. 15:17
 6/103 A kérdező kommentje:
Amúgy anyád fialt,én szültem. 😁
2020. szept. 5. 15:18
 7/103 anonim ***** válasza:
94%
Közöld vele, hogy vagy kölcsönös orál, vagy semmi. Vagy keményíts be, közöld , hogy hetente lesz szex. Vagy vele, vagy mással, tőle függ. Kapd össze magad. Nehogy már te kielégítsd, amíg ő a nőjéről álmodozik és még ki sem nyal téged...ez egy önző dög. Én válnék.
2020. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 anonim ***** válasza:
80%
De igaza van, nagyon buta vagy, hogy azután még vele maradtál. Nem csodálkoznék a helyedben, hogy nem kellesz neki. Tudja jól, hogy bármit tesz te csicskázol neki.
2020. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
86%
De, te már szint alá süllyedtél, de ezt úgy is tudod, érzed...
2020. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 A kérdező kommentje:

Ez tetszik. Vagy vele vagy mással,tőle függ. Ma meg is mondom neki. 😁

Csak az a baj,annyira rondanak állít be,hogy semmi önbizalmam.

2020. szept. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!