Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 A kérdező kommentje:
Azért fájdalmas ahogyan szembesitetek azzal amit az eszem tud,csak a szívem nem akarja.
2020. szept. 5. 15:42
 22/103 anonim ***** válasza:
59%

Aztán mit szeretsz benne te szépség? Azt, h leszophatod, de közben szarik rád? Lehet negütöd az átlagot, de az agyad semmiképp.

Nem vagyok rosszindulatú, csak reális. Főleg ugyt, h én is nő vagyok, de te nálam kiütötted a biztosítékot. Szégyen vagy minden nőre.

2020. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 anonim ***** válasza:
64%

Minek 4 gyerek.. Foleg egy olyan embernek, aki megcsalt.

Na ezert nem kell egy gyerek sem, tonkremegy a testem, aztan nem kellek az apanak, de ha meg nem szulok, onzo sza.r vagyok, akinek ennyire fontos a teste. Na akkor inkabb onzo sza.r leszek, de nem irok ki majd ide kerdest.

2020. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 A kérdező kommentje:
Azt ne tanácsoljatok,hogy próbáljam elcsábítani,mert évekig próbáltam. Nem ment... Már nincs bátorságom. Még önbizalmam sem. Semmi. Mondtam neki,hogy akkor félre lépek,azt mondta ilyet csak a k.rvak csinálnak.
2020. szept. 5. 15:52
 25/103 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú válaszokra nem reagálok. Aki segíteni akar, köszönöm. ♥️
2020. szept. 5. 15:56
 26/103 anonim ***** válasza:
96%

Kerdezo! Minden rosszindulat nelkul kerdezem, hogy hogyan tudod szeretni ezt az embert? Nem bantasbol kerdezem. Csak nem ertem , hogy nem abrandultal meg ki belole?! Mert tudom magamrol , hogy a megcsalasnal en kevesebbert is kiabrandulnek !



Ezzel "a rosszindulatu kommentekre nem valaszolokkal", mi a celod?


Nem rosszindulatuak csak latjak azt amit te nem akarsz!

2020. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 A kérdező kommentje:
Nem az igazsággal van bajom,azt írtam is fentebb. Hanem a rongyozással,lealázással...
2020. szept. 5. 16:08
 28/103 anonim ***** válasza:
98%
O is akkor egy nagy k.urva, mert felrelepett. Ezt mondd meg neki.
2020. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/103 anonim ***** válasza:
81%

Ez egyre jobb... Nekem nem 4 gyerekem van, hanem több, de a férjem a mai napig remeg minden erintésemért, a seggem nem fényesre, hanem csillogóra nyalja. Főz, bevásáről, túlórázik, reggel a kávét ágyba hozza, minden kivánságomat lesi, bármit megtesz, bármit megvesz, bármit megtehetek.

Na de!! Sohasem mentem ke kábtörlőbe, pedig azért rajta volt a drága. Szóval ez nem rajta múlott, hanem rajtam. Határok! Sohasem engedtem, h lebecsüljön. Ha megtette, jött a revans, jött a bünti! Nő vagyok, nem lábtörlő, vagy kapcarongy. Ha úgy éreztem, h lanyhul az érdeklődése, akkor én is lazítottam. Amelyik szekér nem vesz fel, azután nem futunk. Egyből észrevette.

Neked nagyon nincs rendben a lelkivilágod... vagy nagyon buta vagy. Vmelyik biztosan. De ezt már durván elszúrtad, sztem válj el, ebből már nem csinálsz normális kapcsolatot.

2020. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon fura kapcsolat a tietek. En a helyedben elmennek pszichologushoz, hogy legyen erom kimondani: tobbet erdemlek, es legyen erom lelepni, uj eletet kezdeni.
2020. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!