Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
 51/103 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már! Valamit kompenzál,ezt itt mindenki tudja. Kiírtam egy kérdést ami nekem probléma,erre ő magát dicséri. De legyen igaza. Tiszta szívből kívánom. Nekem igen lóg a mellem,striáim vannak,car volt a terhességem. Hányás,szédülés,gyengeség. Férjem akkor is azt mondta elhagyom magam.
2020. szept. 5. 18:47
 52/103 anonim ***** válasza:
88%
jól van, mindenkinek lógnak egy idő után a mellei, de a tested többi részét tényleg jobbíthatod edzéssel, étkezéssel, hidd el a sporttól az önbizalmad is nagyobb lesz, plusz sokkal jobban fogsz kinézni. Én is három gyerek után csak nekifogtam, és nem bántam meg, azóta a férjem egyfolytában dícsér. Mondjuk ő nem szemétkedett velem, akkor sem, amikor totál le voltam pukkanva három kicsi mellet.
2020. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:
77%

#55 Na, erről az ostobaságról beszéltem. Nem bírod felfogni, hogy nem volt előtte semmi hajlam vagy jel ami cukorbetegségre, aranyérre, trombózisra utalt? Ezek egészséges nők voltak előtte. És a striákat, kötényhasat sem tudod előre hogy elkerülöd-e vagy sem. Maga a terhesség és a szoptatás egy hormon bomba a szervezetnek ami vagy jót tesz vagy nem.


Nyilván aki gyereket akar az gyereket fog szülni és szeretni fogja ennek ellenére is, de nem fogunk itt hazudozni, hogy milyen jót tett a testünknek és de jól jártunk. Ez nem a megpróbáltatások kántálása, hanem tényközlés. Ne legyél már ennyire sötét, édes Istenem.....

2020. szept. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 anonim ***** válasza:
100%

Tornázással nem megy le a szétnyúlt bőr, a visszereket meg hiába kened, előbb utóbb annak is műtét lesz a vége. A striák sem tűnnek el és szoptatás utáni szétnyúlt, kiürült zacskóval sem tudsz mit kezdeni (mellek), mert vagy hízol hogy tele legyen, vagy maradsz vékony és lóg.

Te genetikailag szerencsés vagy, ami a testedet illeti. Agyilag már nem annyira, de senki sem tökéletes. :-)

Kérdező, bocsáss meg, nem akartam szétoffolni a kérdésedet, de annyira idegesítő az ilyen buta nő, aki szerint mindenki rinyál aki nem olyan fantasztikusan szerencsés, mint ő. Értem én hogy megdolgozott érte, más is, én is, de nem mindenki jár jól. Na mindegy, lényeg a lényeg: kapd össze magad egy kicsit, próbáld így elfogadni és szeretni magadat. Ez fontos.

2020. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
87%

59 Tedd magad nyugodtan takarékra. Heti négy-öt kemény edzéssel, egészséges, többnyire vegetáriánus étrend mellett normál súllyal is szétnyúlt a mellem és a hasamon a bőr. Ennél többet te sem tettél magadért. Aki azt hiszi hogy a visszereket elég kenni, meg a szétnyúlt bőr varázslatra elmúlik az inkább maradjon csöndben és örüljön a szerencséjének mint kismajom a farkának.

Ettől még nem volt lelki trauma a szülés, és van aki szeret így is. De hazudni nem fogok sem magamnak sem másnak. Ha nem lenne gond az agyaddal, megértenéd amiket írtunk, de nem érted. Csak károgsz itt és rosszindulatra panaszkodsz. Ha nem haragszol, nem válaszolok többet, mert egyfelől felesleges, másfelől tényleg szétoffoljuk a kérdést.

2020. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
0%

#61. Köszönöm, én sem szeretnék tovább vitázni, semmi értelme. Részemről szintén befejeztem ezt meddő vitát.


Téged ki kérdezett #63? 😊 Végre hozzá tudtál szólni vmihez, hát gratulálok. 😁

2020. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
77%
Sza.r kertibuli lehet ahol nem azzal foglalkozol, hogy jol erezd magad, hanem gyakorira irogatsz. XD ilyen szegenyes eleted lehet mas teruleten is.
2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 A kérdező kommentje:
Könyörgöm,hagyhatnánk már? Inkább nekem segítsetek!!! 😁😁😁😁😁
2020. szept. 5. 20:48
 59/103 anonim ***** válasza:
0%
#66. Igen, szar életem van, most örülsz? 😊 Na lehet leszakadozni rólam, már unlak bennetek. 😊
2020. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
3%
Rajtad nem lehet. 😁 Segíts magadon, az... a többit tudod. 😊
2020. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!