Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki meg fogom csalni(persze nem ,de na),azt mondta úgysem kellek senkinek.
2020. szept. 5. 15:28
 12/103 anonim ***** válasza:
20%
Azta qurva!! Mert, lehet tényleg ronda vagy. Sztem örülj, h legalább leszophatod.
2020. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem megy,nem kell és nem szabad erőltetni.Azért mert rászólsz,hogy szexeljen veled,még nem fog megkívánni.
2020. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 A kérdező kommentje:
12-es. Imádom a rosszindulatú,hülye embereket! 😉
2020. szept. 5. 15:31
 15/103 anonim ***** válasza:
88%
Kezdj el törődni magaddal. Fogyj le, fodrász, smink stb. Én 43 éves vagyok, egészséges kajákat eszem, rendszeresen sportolok, egyedülálló anyaként is odafigyelek magamra. Amúgy alapjáraton nem vagyok egy szépség, de így is sok férfinak bejövök. Soha nem csaltam meg senkit, én elváltam amikor már nem volt szex és nem kellettem, de a ha több gyerekem is lenne, lehet megbeszélném vele a nyílt házasságot.
2020. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 A kérdező kommentje:
13as. Igazad van. Akkor? Ne szexeljek életem végéig?
2020. szept. 5. 15:32
 17/103 A kérdező kommentje:
15 ös. Nem kell fogynom,járok mindenhová. Bár mostanában nem annyira,mert pont leszarom. Sok pasi kinyilvanyitja a tetszését. Azt sem veszi észre. A nyílt házasság vagy megcsalás felvetésére agyon verné. 😁 Persze nem szó szerint,de értitek. Meg én őt szeretem.
2020. szept. 5. 15:36
 18/103 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem szeret téged. Ha ez neked így jó, hát szenvedj tovább, de ha nem, akkor döntsd el, mi legyen. Mondjuk egy olyan házasság, amit egy megcsalás nem vert szét, akár nyílt is lehet. Ő már nyitott, szava sem lehetne, ha lefeküdnél mással.
2020. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 anonim ***** válasza:
98%

11#, és te ez után még vele vagy.

Ez sosem volr kapcsolat, kislány.

2020. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
8%

Sosem tanuljátok meg, ti nők.


A férfiak 90%-a SOHA NEM akar gyereket!

2020. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!