Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 A kérdező kommentje:
De azt azért nem írtam le,hogy nekem is van rengeteg hibám. Tehát lehet nem ő tehet róla.
2020. szept. 5. 16:39
 32/103 anonim ***** válasza:
66%

Ha megmondtad, hogy mostantól vagy vele vagy mással, de ki fogod elégíttetni a vágyaidat, akkor ez már nem is megcsalás.

Én is tartok tőle, hogy egy idő után nem fog úgy menni a szex, a párom viszont annyit fog igényelni mint korábban vagy most. Vagy boldogtalal lesz, vagy megcsal vagy megbeszéljük, hogy szeretője lesz. Ha én nem tudom kielégíteni, akkor elfogadom, hogy szeretőt fog tartani.

2020. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/103 anonim ***** válasza:
93%

En nem tudnek ugy szexelni vkivel (foleg a ferjemmel), hogy folyamatosan felrekefel, es meg el is bohockodja, hogy szeret. Ez gaz. Hagyd ott, keress egy valodi ferfit.

47N

2020. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 anonim ***** válasza:
31%

#23. Rosszul gondolkozol..Egy vagy több gyermek semmi rosszat nem tesz a testeddel, sőt.. A mell kazulása idővel mindenkinek eljon, ha szült, ha nem. A terhesség természetes folyamat egy felnőtt nőnek. Semmid nem fog lógni, ha így fogod fel, sőt.. Több gyermek után egészségesebb vagyok, mint 20 évesen. Nincsenek menstruációs görcseim, a mensim pontosabb, mint az óra, a testem lazább, rugalmasabb. Semmi nőgyógyászati problémám nincs (cisztak, gombák, stb.). A természet tudja mire teremtett. Ha ellenkezel vele sokkal több gondod lesz.

A súly, és testalkat odafigyeléssel, és némi genetikával adott. Semmivel sem leszel hátrányban, sőt, még előnyösebb, ha szülsz.

2020. szept. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/103 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te szeretőt keresel itt.
2020. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem keresek. 😉
2020. szept. 5. 16:51
 37/103 anonim ***** válasza:
71%

35


Engem a termeszet nem azert "teremtett", hogy szuljek, akarmit is mondasz. Soha nem akartam es nem is fogok.

Te szerencses vagy, masnal nem ezt latom, rengeteg megsinylik a szulest, es van, aki meg is banja.

2020. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:
35%
35: Sok nő szeretné ezt hinni, tudom... Inkább olvass szakirodalmat, ne a hülye rózsaszínködös szar mesével gyere
2020. szept. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
10%

Csak azt nem értem, miért nem lehet ezt nyíltan kimondani? Írd ki, hogy hapsit keresek, aki megpakol néha, aztán ennyi. Nektek nőknek azért van ennyi lelki myomorotok, mert nem vagytok hajlandóak egyenesen fogalmazni. Kerülgeted te is itt a témát. Mi mit csináljunk a férjeddel innen? Mond meg hogy mit akarsz azt kész.

Amúgy 36-os voltam😃

2020. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 A kérdező kommentje:
Kirnám ha azt keresnék hidd el. De csak kétségbe vagyok esve. 🥺😭
2020. szept. 5. 16:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!