Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
 81/103 anonim ***** válasza:
77%

Imádom, amikor egy nő azt mondja, hát nem vagyok top, de azért a férfiak kinyílvánítják a tetszésüket. Hát ja, ez kb. annyi, hogy jó lek*rnának. Ennyi. Szerinted arra gondolnak, hogy hú de jó lenne nap mint nap együtt vásárolni és főzni? Jaaaajjj... Itt a gyk-n is az össze sprivi arról szól, hogy szex. Szex és pont.


Ha egy férfi nem nyúl a feleségéhez, barátnőjéhez, az annak a jel, hogy nem tetszik neki, nem tartja szexuálisan vonzónak. A nők meg azon agyalnak, hogy mégis mi a gond? Semmi, csak nem jössz be. Ráadásul ilyenkor már régen van egy olyan nő a képbe, akiért meg odavan. Sőt, akit kefél.


A nők olyan fura lények! A semmit túlbonyolítják, a bonyolult dolgokat meg egyszerúnek veszik. Ha egy férfi csapja a szelet, az kizárólag annyit jelent: dugnék veled. Ha házasságban is élsz, ott is ugyan ennyit jelent.


Férfiak= szex. Ha a férfi nem akar szexet= nem nézel ki olyan jól, hogy megdugjon.

Nem kell itt integrál számítást végezni, egy férfi marha egyszerűen működik. Egy nőnézzen ki jól még egy házasságban is, adja meg a férfinak a jó szexet, és utána a nő tenyeréből eszik az a pasi. Ennyi egy jó kapcsolat titka. Viszont azt számoljátok bele, hogy a kapcsolatok fele nem a kölcsönös szinpátia és testi vonzalmon alapul, hanem azon, hogy sokan nem akarnak egyedül maradni, és belemennek egy kapcsolatba úgy, hogy nem igazán van meg a vonzalom. Na ilyenkor jönnek a megcsalós, félrelépős variációk, ilyenkor értetlenkednek a nők, hogy mégis mi a baj?

2020. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/103 anonim ***** válasza:
58%
Én is így voltam, de aztán változtattam,elkezdtem adni magamra, na onnantól meg azért akart válni mert én túl sokat költök, dehogy 40 évesen már nem elég egy hidratálókrém, könyörgöm és ne gondolja senki hogy a drogérias 1500 fttól olyan lesz a bőre, mint a 10-20 ezres krémektől. Ha fogysz, ruhatárcsere, ha ráncos vagy, ránctalanítókezelések, vitaminok stb,esetleg kondibérlet, edzőruha, pedikűr manikőr fodrász, vásárolás, ékszer, szexi parfüm, csipkés bugyi havi szintre összeszámolva nagy kiadás és amint nem kened az arcod ezekkel a szarokkal 3 hónap alatt visszarondulsz. És akkor plasztikai műtét benne se volt. Míg elmész futni, vásárolni, végigcsinálod a koreai tízlépéses arcápolás vagy anyámkínját épp mi a trend, addig a gyerekek a laptop előtt ülnek és az nem kevés idő. Kell a férfinak a szép nő, ingyen, nulla pénz és egyéb befektetéssel.
2020. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/103 anonim ***** válasza:
26%

82-es. A férfinak a jó szex kell, meg az inger hozzá! Sajnos 40 felett ennek a lehetősége meredeken zuhan lefelé. Nekenm sem lenne ingerenciám az asszonyra, ha felszedne 10kg-ot. Az meg tény, hogy a mai 40-es átlag nő gusztustalan. Tuskó lábak, sonkás vádlik, csüngő has, szalonnás hát, lógó toka. Sajnos ezen a tetoválások nem segítenek, de még a trendi ruhák sem.


A nők belekényelmesedtek a külsejükbe, addig 10/6-7 férfi legalább edz. Csak nézz szét az utcán, 10/6 férfi sportos. Oké, értem én hogy azért edzenek hogy legyen nő, vagyis minnél jobb nő. Viszont ezzel párhuzamosan a női felhozatal elég gyatra. Korosztálytól függetlenül, a férfiak nagyságrendekkel többet adnak magukra, köszönhető ez a versenyhelyzetnek is.

2020. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/103 anonim ***** válasza:
69%
83-as fordítva látom. a nők sokkal jobban adnak magukra, mint az átlag férfiak. Eleve a pasik azt hiszik elég zuhanyozni, a 10 éves kinyúlt trikóikat se cserélik le. Én nem látom ezt a hű de sok kisportolt férfit, ellenben több csinos nőt irodákban, bankokban, recepción stb. Amúgy meg nem értetted a kommentem lényegét, mert voltaképpen egyetértettem veled, a jó szexhez kell az inger akár férfi akár nő külsejéről van szó. Csak annyit mondtam, hogy ez 40 felett már nem olcsó, csak az edzés meg pár zöldség kevés egy bomba alakhoz, szép bőrhöz. És iylenkor szoktak a férfiak rinyálni a pénz miatt, hogy mi a szarnak kellett már megint megvenni azt a 10 ezer forintos krémet, mikor a múlt hónapban már vett egyet a nő. Csakhogy annak más volt a hatóanyaga és más bőrproblémára volt jó...
2020. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/103 anonim ***** válasza:
67%

Értem amit mondasz! Tudod mi a gond? A kor embere fejben nem öregszik. Itt a probléma! Én sem sajnos, 45 éves vagyok, és a huszonéves nők tetszenek. A feleségem 40 éves, hála Istennek nagyon jól tartja magát. Viszont a korosztályából már szinte nem is tudnék választani. Aki meg tényleg jól néz ki 40 évesen is, azok meg ultra-ultra foglaltak, sőt, az elvárásaik valahol a sztratoszféra magasságában vannak. Hozzá teszem, jogosan.


Egy szép nő érték. Olyan mint egy luxus autó. Mindenkinek tetszik, de csak keveseknek van hozzá tehetsége. Fiatalon a nők még nagyon buták, nem érzik azt, hogy mekkora hatalommal bírnak, sokan el is pazarolják szépen ezt az előnyt. Amikor meg megjön az eszük, elkezdenek kapálózni, meg a fejüket vakarni! Sokan befürödnek a nagy kannal, mivel ha egy nő jól néz ki, hasonlót keres férfiben is. Csak ott meg az a baj, hogy egy jó pasi dúskál a nők ajánlatai között. Blablabla...


40 felett már triplán meg kell dolgozni mindenért, ez a lényeg. 2 hónap adrenalin fröccs edzés és fogyókúra és megváltoztatom az életem szalmalángokkal senki nem megy semmire. Egy házasságon belül is simán szétválhat két ember útja, itt gondolok a célokra, mentalitásra és a külsőre. Sokan eleve úgy vannak kapcsolatban, hogy igazából nem is tetszik neki a másik, de egynek elmegy, rendes, nem agresszív, lehet vele beszélgetni stb. Viszont később amikor a kor hozza a változást a külsőt illetően, a szexuális vágy is lecsökken a másik felé.

2020. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/103 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen egyetértek veled 85-ös, csak fordítva! Nekem is a huszonéves pasasok tetszenek, és hát a férjem 45 éves, szerencsére jól tartja magát, de a korosztályából, hát nem nagyon lehetne válogatni, aki meg jól néz ki, az foglalt, mint az én férjem. Egy jó férfi olyan mint egy luxusautó, érték . Fiatalon még nőznek jobbra-balra, a butábbik később is folytatná, de sajnos már ott figyel a sörhas meg a mikiegeresség, kevés az, aki tartja magát. De az önbizalmuk, az aztán van !
2020. szept. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/103 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egyetértünk abban, hogy a kor a többség számára nem hoz sok jót. Az önbizalom, a magába vetett hit meg ha tartalom nélküli, inkább nevetségessé tesz férfit nőt egyaránt. Egyébként alapvetően nem 40 felett kellene hódítgatni, az is tény, hogy ilyenkor a normális életet êlő jó nők/férfiak már foglaltak, családosak.

A másik kérdés meg az, hogy kit nevezünk jó nőnek, férfinak. Na, itt azt hiszem erősen szubjektívvá válik a dolog!

2020. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/103 anonim ***** válasza:
Leírok egy tényt,még a nőknek kis nyál vagy síkosító és bemegy minden, a pasiknak ha nincs megfelelő inger nem áll fel(max gyógyszerrel). Az sem állítom csúnya vagy,de ő ezt beszéli be magának. Amikor meg szájjal teszed boldoggá más nőkre gondol. Hiába x év 4 gyerek nem jössz be neki akkor nem. Kell a szex? Dugj félre! Őt szereted?? Ne dugj félre. Döntsd el mi fontosabb.
2021. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/103 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már kiléptél ebből a mérgező kapcsolatból.
2021. jan. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/103 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mi a helyzet azota?
2021. jan. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!