Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
 71/103 anonim ***** válasza:
90%

Te tényleg foggyos vagy kérdező.

Egyszerűen képtelen vagy megérteni, hogy NEM KELLESZ NEKI.

2020. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem hagy el? Semmiben nem függ tőlem,annyira ismer,hogy a gyereket nem tiltanam tőle,akár naponta lathatna
2020. szept. 6. 10:51
 73/103 anonim ***** válasza:
100%

"11/72 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki meg fogom csalni(persze nem ,de na),azt mondta úgysem kellek senkinek."


Csak nevet rajtad!

Azert nem hagy el , mert keves ilyen ostoba no van a vilagon mint te! Veled minden megtehet! Ezt pontosan tudja. Valamint nem akar 4 gyerek utan ,gyerektartast fizetni !!!!! Ennyire buta vagy?!

2020. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fozol, mosol, takaritasz ra, na ezert nem hagy el.
2020. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagy el? Mert nem hülye. Pontosan tudja, hogy a szeretőt is megunná ha vele élne és vele lennének az unalmas, szürke hétköznapok. Neki így jó. A szerető titokzatos világ, mindig az újdonság ereje, hiszen heti egyszer-kétszer látja, akkor sincs problémázás, veszekedés, csak szex és mindenki megy a dolgára. (Amúgy lehet hogy a szerető is foglalt és nem is lehet köztük semmit több).

Ha elválna, hiába mondod, hogy engednéd hozzá a gyerekeket, mert sok nő mondja ezt, aztán mégis megy az áskálódás. A gyerekei megutálnák, mert ő hagyta ott a családot egy másik nőért stb. Neki így jó, a legtöbb férfinek így jó. Ezért adják be többnyire a nők a válást. Az okos nők. A buták szenvednek tovább.

2020. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 A kérdező kommentje:
Nem kérek privi üziket,nem keresek szeretőt!!!!!!!
2020. szept. 7. 19:12
 77/103 A kérdező kommentje:
A Férjemet akarom.
2020. szept. 7. 19:13
 78/103 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, a ferjed nem fog tehed szeretni, tisztelni ,es vonzodni hozzad. Mindent elturtel neki, megbocsajtottal, konyorogtel. Nem bantani akarlak, de nekem sem kellene , valaki aki terdre ereszkedik elottem. Rohadt szanalmasnak tartom.
2020. szept. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. szept. 7. 20:08
 80/103 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd el és keress magadnak valami normálisat.Na akkor fog csak teperni,ha meg nem,nem is ér annyit.
2020. szept. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!