Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván a Férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a Férjem?

Figyelt kérdés
Közel 6éve,amikor terhes voltam férjem sohasem akart velem szexelni. Addig non-stopban mert babát akart/unk. Mindig arra fogta fáradt,engem kimél...Hiába sírtam könyörögtem. Aztán kiderült másfél éves viszonya van. Szex nem volt csak érzelem. Vele maradtam. Mert szerettem,nem kényszerből. Naponta 2* volt szex. Aztán megszültem és megint visszaesett. Havi 1*,de van,hogy 3honapig hozzám sem nyúl. Ha kérdezem,azt mondja hazudok,pár napja volt,holott hetekkel ezelőtt. Szóval megbeszélni nem lehet. A testem egy f$,4 gyerek után,42 évesen. Adok magamra,de attól a mellem lógni fog stb. Viszont így már nem bírom. Ölelget,puszilgat,seggemre csap.... mosolyog rám,elmondja szeret,de nekem ez kevés.
2020. szept. 5. 15:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 A kérdező kommentje:
Kiírnám. 😁
2020. szept. 5. 16:56
 42/103 A kérdező kommentje:
Freudi elszólása? 😁😁😁😁
2020. szept. 5. 16:57
 43/103 anonim ***** válasza:
84%

Hmmm.

Oltozz fel csinosan sminkelj keszulodj latvanyosan mosolyogj sokat kozben es menj el estere... Csak 3-4 ora mulva menj haza. Ha kerdi vond meg a valad es mosolyogj nagyokat.

2-3x csinald meg.

Ha nem reagal ejszakara is maradj ki.


Egy baratno vagy szuleid naluk elalhataz de max egy motelban vagy olcso szallason.


Nalam bevalt 😂

Azota ugy udvarol mintha kotelezo lenne! Szex is akad boven!

2020. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 anonim ***** válasza:
13%
Mi van #38?? Te hülye vagy??! Minek olvassak szakirodalmat, maga vagyok a jó példa (mint ahogy sok szült nő is). Sokan azt se hiszik el (külsőre) hogy egy gyefmekem van, nem hogy több. De én magam is érzem, hogy nekem jót tett a szülés. Nőgyógyászati, és hormon szempontból is. A külső meg, ha nem tabálsz, mozogsz, ugyanúgy szépen visszajön, mintha mi se történt volna. A szülés, a gyermek teljesen természetes folyamat. Aki másképp fogja fel, mártírokodik, meg sajnáltatni akarja magát, meg ezt használja kifogásnak az más, az az ő sara. A legtöbb nő nagyon is szépen visszanyeri önmagát. A terhesség, a szülés, és a gyermek nem befolyásol semmit sem. Csak a gyengék kibuvoja ez. Nos, lelkük rajta. Én csak sajnálni tudom őket. 😊
2020. szept. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:
88%
Durva lehet ugy elni kedves utolso, hogy nem tudod a masik velemenyet elfogadni. Azert vagy ilyen begyoposodott.
2020. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:
18%
🤣🤣😅 Minden lehetek, csak begyöpösött nem. Nézd én a saját életemben élem ezt át, nem szakirodalombol, mint te. Szerinted melyik a hitelesebb. 😀🤣
2020. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:
74%

A szakirodalmasat nem en irtam.

Ugyse tudod felfogni mi az, miert irnek feleslegesen ilyet. Tipikus osanya vagy, semmi mas. Bar asszem nagyon raersz gyakorin logni, ahelyett, hogy a gyerekeiddel foglalkoznal.

2020. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 anonim ***** válasza:
100%
Menj el edzeni, menj el barátnőzni,fodrászhoz, ha jobban kezdesz kinézni, az önbizalmad is nő, és el tudod hagyni. Ne mentegetsd, egy szemét,ha képes volt másfél évig csalni, lehet neked bármennyi hibád. A legnagyobb hibád az volt, hogy még szültél 4 gyereket ezek után, de most legyenek ők és te az elsők. Ők is biztos érzik, hogy köztetek nagy a feszültség, szegény gyerekek.
2020. szept. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/103 anonim ***** válasza:
19%
Lehet ősanya vagyok, és igen ráérek, megtehetem, h itt lógjak, már. 😊 A gyermekeim épp beszélgetnek, buliznak, jól érzik magukat együtt (fiatal felnőttek, az ország több feléből hétvégére együtt), én meg itt lógok még. Nem kell velük már foglalkoznom, bár örülnek ha velük vagyok, nem sokára kapcsolódom a bulihoz. 😊 Kerti parti lesz. Grillezés, kis alkohol, kis móka. 😊
2020. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 anonim ***** válasza:
85%

Miattunk nem szomorú. Butaságokat beszélsz tenyérbemászó stílusban. És annyi ész nem szorult beléd, hogy megértsd, mindenki teste más és másként reagál dolgokra. De a szakirodalom az általános, gyakori tapasztalatot írja le, nem a te személyes kis univerzumodat. Sokkal nagyobb mintavétellel dolgozik. Ha én a saját tapasztalatom vagy a körülöttem lévők tapasztalatai alapján ítélek, nagyon nem ez a helyzet. Van aki cukorbeteg lett terhesen és az is maradt, azóta is számolgatnia kell a szénhidrátot. Van kinek trombózisa lett a hormonoktól (mondjuk az mesterséges megtermékenyítés volt) és azóta is szenved ezzel a lábában és a karjában is. Anyámnak az aranyere jött ki szülésnél, utána is néha, sosem múlt el teljesen.

A kötényhas és a szoptatás után hirtelen szétnyúlt mell vagy az örökre a testedet díszítő striák pedig nem csak a túlsúlyos nőket érintik, nekem azóta is szét van nyúlva ott a bőr, nem a túlsúlytól. Azt már csak műteni lehetne. A lenti károkról ne is beszéljünk, pedig intim tornáztam végig a terhesség alatt és utána is. Ha te szerencsés genetikával rendelkezel, az csodás, de próbáld felfogni, hogy az élet nem fekete és fehér és a te tapasztalataid csak a saját magadé, nem univerzális.

2020. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!