Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kecsöpös tésztát adtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecsöpös tésztát adtam a pasimnak vacsorára. Ez tényleg ilyen nagy tragédia?

Figyelt kérdés
Kiakadt (nem azért dolgozom egész nap bla bla), épp hívta a kedves anyja, annak is elmondta mintha gyerek lenne. Az meg felhívott, hogy ha nem akarok főzni legalább rendelhetnék valami normálisat neki vagy megtanít főzni (tudok). Most tényleg ez ekkora hiba hogy le kell szedni a fejemet? Anyósom mi jogon szól bele?

2020. nov. 1. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/187 A kérdező kommentje:
Mondom hogy tanulok nyelvvizsgára. Nem volt olyan megegyezés hogy én viszem a háztartást!
2020. nov. 1. 19:15
 42/187 anonim ***** válasza:
94%
Ketchupos tésztát adtál neki, nem volt kedved főzni, nem volt pénz otthon, nincs bankkártyád, megetted a sajtot, a pasid az anyjának panaszkodott, az meg téged szidott... tiszta Mónika show... c...k vagytok?
2020. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/187 anonim ***** válasza:
97%

Nem hiszem, hogy a kérdés valós.

Szerintem ez a kérdés ihlette a trollt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__elelmiszerek__..

és ezen belül is a 17-es válasz.

2020. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/187 anonim ***** válasza:
100%
Háztartásbeli akkor lennél, ha háztartást vezetnél. Nem főzöl, nem takarítasz, így csak kitartott léhűtő vagy.
2020. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/187 A kérdező kommentje:
Nincs bankártyám, mert nem dolgozom így felesleges. Szoktam főzni csak nem minden nap. Én erről meg arról hogy nem vagyok egy patyolat nő soha nem hazudtam a pasimnak. Most alakult úgy hogy jobban elvárná a házimunkát. Én most is megmondtam neki hogy nem nem és nem. Nem szeretem, utálom a házimunkát, de csak sóhajtott. Szokott otthon hagyni pénzt de most elfogyott, nem gyakran szokott ez sem előfordulni, jó munkája van, válalkozó.
2020. nov. 1. 19:19
 46/187 anonim ***** válasza:
100%

43-as vagyok,

bocs' nem 17-es, hanem 7-es válasz.

2020. nov. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/187 anonim ***** válasza:
98%
Baccameg egy hordó jegesmedve! Elolvastam ezt a hülye kérdést, kipuffogtam magam rajta, majd elindultam sajtot reszelni a bolognaimra. ÉS ELFOGYOTT A SAJT VAZZE!!!! :'( Sírok. De legalább van benne répa meg hús, meg paradicsom, mégsem üres ketchup... :))))
2020. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/187 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, de ha más is ismeri ezt, akkor nem velem van a baj. Köszi!
2020. nov. 1. 19:20
 49/187 anonim ***** válasza:
100%
Akkor közöld anyósoddal, hogy a 'pasiddal' az volt a megegyezés, hogy eltart téged, pénzt ad, de neked nem kell érte csinálnod semmit, szóval ne szóljon be a ketchupos tészta miatt.
2020. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/187 anonim ***** válasza:
99%
Egész nap otthon vagy és ilyen kaját dobsz össze, legalább akkor már sajtos tejölös tésztát csináltál volna. A pörköltet nokedlivel meg sem említem inkább. A másik a kakaós tészta, azt hogy kell elképzelni, kifőzött tésztára rá a cukrozott kakaópor?
2020. nov. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!