Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
 101/133 anonim ***** válasza:
13%
#100 Az. :)
2020. nov. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/133 anonim ***** válasza:
86%
101. A legtöbb ember ezt gondolja magáról! :D Ellentétben én magamról tudom hogy nem vagyok az. ;) Nincs nagy farkam, nem többlövetű, fingom sincs az orális szexről. :D
2020. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/133 anonim ***** válasza:
15%

#102 Ebben igazad van, de én nem szoktam ezt mondani magamról, főleg előre, hanem inkább a lányok utólag. :D Ez a különbség. Nekem viszonylag nagy farkam van (18). Én se vagyok több lövetű, de a nemrég vázolt dolog miatt én vagyok az, aki nem megy el hamar az tuti akárhogy döngetem szegény lányt legfeljebb elfáradok. :D

És ez a sok 5 perces pasi után inkább imponálni szokott a lányoknak. Orálra se panaszkodott senki, sőt. Szeretek nyalni, én élvezem csinálni és szeretek változatos lenni. Mindegy. A lényeg, hogy nem a szex miatt van probléma, ha van. :D

2020. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/133 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk majdnem vége lett anno valakivel, mert elegem lett többévnyi szívás után a gyógyszerből és a hisztijéből, hogy neki akkor sem opció egyéb megoldás. Aztán végül más miatt lett vége pár hónappal később. Nagyon ostoba voltam amiért engedtem az érzelmi zsarolásnak.

Ez a védekezés-téma is ugyanolyan szűrő lehetne, mint a dohányzás-nemdohányzás, mert pont olyan feloldhatatlan ellentét tud lenni a nemgumi - nemtabletta oldal közt is.

Szerintem ez sima össze nem illés, nincs igazán jó és megnyugtató kompromisszumos megoldás, pláne fiatalon.

2020. nov. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/133 anonim válasza:
92%

Én soha nem kértem a páromat, hogy szedjen "bogyót". A kapcsolatunk legelején megkérdezte, hogy szeretném-e, mert akkor szedi, de határozottan elutasítottam. Egy kis "természetesebb" érzés miatt nem tenném kockára párom egészségét. Nőknek komoly egészségügyi kockázat a védekezés, ezt én férfiként beláttam, ezért óvszer párti vagyok. Sokkal egyszerűbb mindkettőnknek ha óvszert használunk. Nem fog gallyra menni párom egészsége és nem kell kínoznia magát semmilyen fogamzásgátló eszközzel. Nekem pár másodperc felvenni a gumit, egyszerűbb mint neki pesszáriumot meg hüvelygyűrűt használni. 5 éve vagyunk eggyütt, az első perctől gumit használunk, és egyszer nem éreztük azt, hogy elrontaná az együtlétet. A párodnak meg kéne érteni, hogy számodra ez milyen kockázatokat jelent, ha pedig nem érti meg akkor nem is érdemel meg.

28/F

2020. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/133 anonim ***** válasza:
92%

Bocsi, ha nem idevaló, de:

Utolsó: nagyon szerencsés párod van és annyira hálás lennék, ha az ilyen férfiakból lenne több!

Nem mellesleg teljesen igazad is van. Vagy komoly egészségügyi kockázata van, ha egy nő védekezik vagy nem megbízhatók és sokkal macerásabb módszerek, amik aztán TÉNYLEG megölik a spontaneitást a 10-20 perces hatóidővel.

Nekem adtál egy kis reményt, hogy nincs minden veszve még. Köszönöm!

N

2020. nov. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/133 anonim válasza:
93%

Utolsó: Nincs mit!

Nekem az az álláspontom, hogy inkább én felhúzok egy óvszert, mint, hogy párom kockáztassa az egészségét. És sokkal megbízhatóbb a gumi, mint a női fogamzásgátló eszközök nagyja. Én inkább bevállalok annyit, hogy kicsit gyengébben érezzem az aktust, mint hogy gyógyszerekkel és társaival kínozza magát párom.

2020. nov. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/133 anonim ***** válasza:
5%

#107 Nagyon rendes gyerek vagy, de remélem nem emelkedtél még a el a földtől az órási önmagasztalásban. Nem mindenki ilyen szubmisszív, mint te, és nem mindenki akar egész életére lemondani a normális szexről.

Mert igen, gumi nélkül a normális, hiszen nem gumival húztak ki onnan ahova gumiban akarsz visszamenni.😂

2020. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/133 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: pont te magyarázol. Normális esetben a férfi a nőben élvez el, mintha épp te mondtad volna, hogy erre képtelen vagy. Gyereket is majd fecskendővel csinálsz, vagy ki a fene?

Veled szexelni sem kisebb lemondás a nőknek, mint neked a gumi. Sőt...

2020. nov. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/133 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy gyógyszerrel sem normális a szex, pubi.
2020. nov. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!