Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottatok már amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már amiatt, mert nem tudtatok megegyezni a védekezést illetően?

Figyelt kérdés

Hosszabb, komoly párkapcsolatra gondolok...

Ért már véget valaha amiatt egy ilyen kapcsolatod, mert a pároddal sehogy sem jutottatok közös nevezőre azt illetően, hogy milyen fogamzásgátlási módszert válasszatok?


Mi ilyenkor a helyes döntés?

Optimális esetben persze a konpromisszum lenne, de esetünkben ez bonyolultabb, és most úgy néz ki, rajtam áll vagy bukik a dolog, ő nem hajlandó tovább óvszert használni, már jelenleg ott tart, hogy inkább nem szexelünk, mert úgy elveszi a kedvét (eddig se akarta használni, de érdekes módon 1 évig tök jól el volt vele, pár alkalom óta meg mondogatja hogy kezdi unni stb, ha eddig kibírta és élvezte úgy is, akkor nem tudom hirtelen mi változott ennyire, ez pszichés alapú lehet, ő már kezdettől fogva eldontotte fejben, hogy ő kb. x ideig fogja ebbe bírni, utána meg szedjek én bogyót.)


Bogyót nem szedhetek egészsegügyi okok miatt, tehát ez ki van zárva. Az egyetlen megoldás az új típusú pesszarium vagy a huvelygyuru lenne, de egyszerűen én legbelul minden erőmmel a huvelygyuru ellen vagyok... Ciki vagy sem, 22 évig kibirtam hormonok nelkul, így is van egy alapbetegsegem, szedek arra elég gyogyszert, tömöm magam éppen elég szarral így is, életem végéig. Nem vagyok hajlandó ezt a kockázatot bevállalmi, még a páromért sem, de valahol nagyon mélyen meg azt érzem, hogy ő miatta már csak azért sem hoznám, hiszen úgymond erőlteti a dolgot, es szexmegvonással akar zsarolni, mert neki kényelmetlen. A gyűrű mellekhatasaira meg szinte legyint, arról nem is beszélve, hogy ragaszkodom a vervetelhez a trombozis hajlam kimutatasara, az is eel drága, és a huvelygyuru is egy kisebb vagyon havonta, egyaltalan nem olcsobb a guminál, persze vállalta azt is, hogy kifizeti eleinte a gyűrűt, utana meg felesben. Nem erti meg, hogy nekem az óvszer biztonsagot ad és megnyugvast. A caya pesszariumtol is irtozok, semmivel sem kevesbe hangulatrombolo mint a gumi, ja, csak ezzel epp nekem kell bajlodni, akkor felole mehet nyugodtan. Nem ertem miert kell eldobni az en egeszsegem hatranyara raadasul azt, ami mar jo ideje bevalt, neki is, csak persze neki agyban kellene eldontenie hogy nincs vele baja, de mar reg eldontotte hogy o "nem birja". Egyebkent nem gatolja semmiben, nincs merevedesi gondja vele meg semmi, csak szereti eloadni a hattyuk halalat.

En meg ujfent mar elgondolkodtam, hogy inkabb a szakitast valasztom lehet, en erre most jelenleg nem vagyok felkeszulve, van eleg egészségügyi gondom.


Es mielott barki okos jonne es kioktatna, hogy persze szakitsak vele, de mas pasi sem fogja elviselni a gumit, nyilvan en se szeretnék örökké, de erre most nem lennék felkeszulve, hiaba szed mas bogyót tizenévesen is,nem vagyunk egyformak!


Biztos van az a pasi és elethelyzet, ahol nem eroltetik ram es nem ketyeg az órám, hogy na ebben az évben még intezzem el stb, egybol mas lenne a helyzet es en is egy fokkal jobban hajlanék ra, ha magam dönthetnék errol es eléállnék, hogy na, mostantól hormont szedek es annyi. De nem birom ezt a felállást, es kezdem azt erezni, hogy ha ő gumi melkulakar d.gni,akkor keressen egy olyat.



2020. nov. 13. 18:04
 111/133 anonim ***** válasza:
87%

"Nem mindenki ilyen szubmisszív, mint te, és nem mindenki akar egész életére lemondani a normális szexről"


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de nekem nőként a "normális szex" alapvető része, hogy a férfi el tud élvezni szeretkezés közben, egy idő után meg, amikor már eléggé összecsiszolódtunk szexuálisan, már az is, hogy eleinte időnként, aztán meg egyre gyakrabban egyszerre éljük át az orgazmust, szóval igen nehezen tudnám képzelni, hogy hosszabb távon olyan férfival maradjak, akivel ez nem működne.


Azt meg végképp nehezen hiszem, hogy könnyű lenne olyan nőt találni, aki egy ilyen férfi mellett tartósan hormonális fogamzásgátlót szedne pusztán azért, hogy az esetlegesen az előváladékban található spermiumok miatt nehogy teherbe esne, ahelyett, hogy magától értetődő megoldás legyen ilyen esetben az óvszer, ha a szokásos természetes úton úgyis eleve kizárt, hogy sperma jusson a hüvelybe.

2020. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:
95%

Utolsónak nagyon igaza van. Nekem a "normális szex" kategóriába erősen beletartozik, hogy el tudom juttatni a páromat a csúcsra. Leginkább el tud tennem is élvezni...

Annak önbizalom rombolóbb dolgot nem is nagyon titok elkepzelni, hogy a páromnak ne tudok orgazmust okozni, még kézzel meg szájjal sem. De hosszú távon (mivel szeretnék gyereket), elléggé alap, hogy a puncimba tudjon élvezni.


És érdeke, hogy szerinted a gumi nem természetes, de az, hogy az ember beszed egy gyógyszert, ami leallitja a nő teljesen alapvető működését, az tök normális.

2020. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az elírásokért, autocorrect. Azért a lényeg érthető.
2020. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom, nagyon rosszul érintene ez a fajta működés. Volt ilyen kapcsolatom ahol az elején problémája volt a fiúnak, de annak lelki oka volt: ha nem náluk voltunk együtt, akkor sikerült (szerencsére). A konklúzióval is egyetértek: csak amiatt szedni hormont, hogy élvezés előtt bennem legyen valamennyit, aztán magának kézzel fejezze be...én sem tenném önként és dalolva.
2020. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
3%

#109, #111, #112.


Pubik, attól mert én vagyok az egyetlen ellen vélemény itt éppen, elég gyenge a személyemre kihegyezni a érvelésetek.

Mégis hogy jön ide, hogy én kivel és hogyan élvezek el? Csupán azért írtam le, mert kifejezetten rákérdeztetek és részemről meg nem titok. Magasról teszek rá, hogy nektek ez mennyire tetszene vagy sem. Nem ez volt az eredeti téma. 😃 És különben is írtam, hogy nem szed gyógyszert a bnőm. Megszakítás van. Nekem ez pont megfelel, és neki is.


"És érdeke, hogy szerinted a gumi nem természetes, de az, hogy az ember beszed egy gyógyszert, ami leallitja a nő teljesen alapvető működését, az tök normális"


Legalább valahol téma vág. Nem erről írtam hogy természetes, hanem a behatolás módjáról. Sajnos nincs még tökéletes megoldás, csak lehetőségek vannak előnyökkel és hátrányokkal. Én csak azt mondom h heLyzet függő. Nekem tökéletesen jó megoldás a megszakítás. Másnak meg semmi baja a tabitól sem, vagy éppen még segít is neki az erős menstruációs fájdalmaiban, vagy elmulasztja a pattanásait a hormonok kezelgetésével. A harmadiknak meg mondjuk a spirál lesz tökéletes, mert mondjuk van 2 gyereke és nem akar éppen többet.

A gumi sem ördögtől való. Ott a szubmisszív srác, aki büszkén hordja. Én nem vitatom el ehhez a jogát, viselje büszkén. Ti se vitassátok az enyémet.

2020. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
0%
#110, #113, #114-nek is. Ugyan az az értékelésetek. Fogalmam sincs ki kicsoda.
2020. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 anonim ***** válasza:
96%
Csak a csipkelődéssel van baj. Muszáj szubmisszívnek hívod, mert gumit hord, pedig aztán a te anti-finish problémáddal mélyen kussolnék a szexről.
2020. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/133 anonim ***** válasza:
0%
#117 Ha csupán a stílusommal van gondod és a tartalommal nem, akkor meg is jöttünk oda ahova szerettem volna. 👍
2020. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:
100%
19 év párkapcsolat(ennek több mint a fele házasságban) és óvszer. Jó lenne már belátni, ha a cukor és a só hazab*ssza az emberek szervezetét hosszútávon, akkor egy ultra finomra hangolt hormonrendszerbe belenyúlni mégis mit fog okozni? A gyógyszergyárak által szponzorált média és orvosok véleménye meg a szememben egy nulla! A nő nem egyenlő egy használati cikkel. Az emberi butaság netovábbja az, amikor nem tudnak mérlegelni. Mit nyersz, mit veszítesz és minek az árán? Oké, nem a te tested, nem a te egészséged... akkor meg uccu neki... Ha nő lennék simán szakítóok lenne, ugyanis az egoizmus magasfoka ha valaki a tablettákért könyörög, vagy ezekért követelőzik!
2020. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim ***** válasza:
100%

"Ha csupán a stílusommal van gondod és a tartalommal nem, akkor meg is jöttünk oda ahova szerettem volna"


Általánosítani nem akarok, de a 117. hozzászólásra adott válaszod alapján sajnos úgy néz ki, hogy ebben a konkrét esetben nem tudtál különbséget tenni a stílus és a tartalom között.

2020. nov. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!