Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
Hát én megtanultam használni a szerszámot, és nem pisilem össze se a falat, se a szőnyeget, se a csempét... de a wc ülőke lehajtásának mi köze van az összepisilt szőnyeghez, meg a lakásban széthordott cseppekhez? Ez egyre komikusabb! XD
2020. nov. 14. 21:51
 12/65 anonim ***** válasza:
100%

Engem úgy neveltek, hogy a wc használata után nemcsak az ülőkét, hanem a fedelet is le kell hajtani, például azért, hogy ne jöjjön ki a wc-szag. (Kukacoskodók megnyugodhatnak: a wc-t természetesen lehúzom magam után, és a kefét is tudom használni. :))) ). Egyébként a fentebb említett okokból vizelni is ülve szoktam otthon.

Egyébként szerintem így esztétikusabb.


Nemrég megismertem egy nőt, na ott meg nemhogy felhajtva van mindig a fedél, de sokszor a vizelet és a papír is ott marad... Szóval ellenpélda is van.

2020. nov. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%
Ha a wc csésze oldalát célzod meg, akkor fröcsög.
2020. nov. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
75%
H.ülyegyerek, ha most az én személyemben akarod meglátni a WC ülőke miatt hisztiző nők szóvivőjét, akkor csalódnod kell. Ha elolvastad volna normálisan a válaszom, megértetted volna, hogy engem annyira nem érdekel, nem vitatkoznék ezen. Szerintem gyökér az is, aki 20x veszekszik már ezen, de a te fajtád is, aki ennyit nem tud megtenni, ha akár 1x is szépen megkérik.
2020. nov. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:
Jaj, besértődött valaki, hogy válaszolni mertem! :D Elnézést, domina!
2020. nov. 14. 21:56
 16/65 anonim ***** válasza:
86%
Válaszoltál, csak nem nekem, mégis nekem címezted. Nem sértődtem meg, csak nehogy már az én szavaimban keress önigazolást a nőalázó b.arom gondolataidra. Én lesz.arom a WC deszkát (no nem szó szerint). :)
2020. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
91%
Hajtsátok le mindig magatok után a fedelet is. Úgy az egészséges. Lehúzáskor felfröccsen a víz, benne a pisi-kaki bacikkal stb... Szag is jobban terjed. Pár hónapja még cikket is láttam hogy akár közös wcn koronát is el lehet kapni így... Azt nem tudom, de mindenképp a fedél használata a legjobb megoldás. És akkor egál van, ugyanúgy 1-1 mozdulat mindenkinek előtte és utána :) (már ha ennyire fontos méricskélni)
2020. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
87%
#11 az mondjuk nem tudom hogy megvan-e, de az itteni férfiak jelentős része saját bevallásuk szerint nem használnak minden esetben wc papírt.
2020. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyat, ami magától lecsukja!
2020. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én ezért nem értem ezt a wc-ülőke lehajtós dolgot, mivel vannak sokkal nagyobb problémák is. + Az összepisilz wc-csésze. Nem tökmindegy hogy le van-e hajtva ha minden tiszta hugy?
2020. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!