Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
100%

61# 1. ha állva hugyozol, felverődik mindenhova ezt sehogyse tudod elkerülni, csak te nem érzed mert semmi jó érzés nincs benned.

2. Nem attól vagy nagyfiú hogy nem ülsz rá a wc re, pont hogy attól lennél FÉRFI, hogy ráülsz!

Tessék megnézni hogy milyen alulról a wc ülőke! Na ugye?

Odaragadt a hugyod bűze, párolgása ahogy visszacsattan vagy az oldaláról vagy a vízből.

Nem, az a férfi még nem született meg aki állva hugyozva a wcbe nem vereti szét az egészet, ez szimpla fizika de abból is nullás voltál ha egy ilyen egyszerű mindennapi jelenséget sem tudsz értelnezni mint a saját hugyod verete.

Tesség rárakni a valagadat a wc re, azt minden normális valamirevaló férfiember így csinálja. A WC NEM PISZOÁR!!!

és még valami! Amig a nőd ganézza utánad a retyót, az van amit ő mond.

2022. febr. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
58%
Én rövid úton pontot tettem a fologra. Otthon tizenéves korom óta lehajtom a fedelét is, nem nagy kunszt,így mindenki felnyitja vagy lecsukja magának ahogy igénye van rá.
2022. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk a fiúk is ülve pisilnek és a férjem többször szólt rám, ha véletlenül takarítás után felhajtva maradt, mert ha éjjel félálomban kimegy, és úgy ül rá, az kellemetlen. Teljesen megértem őt. Nem csak azért, mert igaza van, hanem azért, mert tisztelem és ez számára fontos dolog. Ahogy neked is vannak dolgaid, amiket a másiknak meg kell érteni, ez a jó párkapcsolat titka. Csak a beképzelt idióták hiszik azt, hogy nekik minden jár, minden szabad, de nekik senki sem szólhat semmi miatt.
2022. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:

#62


Hát úgy tűnik, hogy igen. De itt is bőven olvashatsz válaszokat olyan "nőktől" , akiknek ez hatalmas probléma és szerintük attól lesz férfi a férfi, hogy ülve h.ugyozik!! Röhej XD

2022. febr. 14. 12:35
 65/65 anonim ***** válasza:
100%

65# Nem attól lesz férfi hogy ülve hugyozik, hanem attól hogy tisztában van vele, mi munka a nőnek azt takarítani, ha állva szétvereti a pasi.

Semmi jó érzés nincs benned hogy belásd, nem szimpla hóbortból utáljuk mi nők a wc deszka körüli felhajtást.

Maradjon mindig lehajtva, nem kell azt senkinek sem hajtogatni. Ráülsz és kész, mindenkinek az a legjobb, leghigiénikusabb.

2022. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!