Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
83%

Ami engem illet, esztétikusabb lehajtva. De én mindent a tetejét is lehajtom. Ami a cseppeket illeti, kifröcsög hiába nem pisilsz egy az egyben mellé. Apró cseppek lesznek mindenhol, amik ízlésesen csillognak a matt padlón. Tapasztalat. Amíg a volt párommal éltem, mindig mondtam neki, hogy egyrészt elől a wc-n lefolyik a hugy, mert a rá-rá csöppenő pisi egy hét alatt bizony már lefolyássá nő, másrészt az apró cseppek is ő miatta vannak. Mindig jött a hozzád hasonló magasröptű "tudok én pisilni" kioktatás.

Aztán láss csodát, most, hogy nincs itt, nincsenek csöpök és lefolyás 🤷‍♀️

Ez nem a félre pisilésről szól.

De ez nem is az alap kérdéshez tartozik, csak láttam, hogy szóba került.

Maga a WC egyszerűen esztétikusabb lehajtva ennyi.

2020. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom más agymenéseid is lehetnek, valahogy az érzésem, hogy a wc deszkánál nem áll meg a sor. Szegény barátnőd.
2020. nov. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:

16!


Magyarázd már el, hogy melyik gondolatom nőalázó és barom. Bírom, hogy milyen hiperérzékeny feminista bajnokok vannak a világon. Értelem viszont annál kevesebb van a szavaikban.

2020. nov. 14. 22:23
 24/65 A kérdező kommentje:

Agymenés? Nekem? :D Hisz az itteni nők sem tudják megmondani, hogy mi az értelme! Hiába trollkodsz.


A 21-esnek köszönöm. Az esztétikát el lehet fogadni...

2020. nov. 14. 22:23
 25/65 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az amit írtál az elején, hogy szerencsétlen éjszaka alig nyitotta ki a szemét, mint a csipás kismacska kibotorkál pisilni és loccsan a segge a wcben. :D
2020. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Az a South Park egyik részében volt, biztos ők is nőellenesek :) Attól, mert éjszaka van, szerintem észszerű, hogy ne vakon üljetek le a vécére. Lehet ott bármi bogár, pók is, na akkor törne csak ki a frász :)
2020. nov. 14. 22:30
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
#26 A South Park minden ellenes. Nincs olyan sovinizmus ami ne kapott volna szerepet benne lassan. :D
2020. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
74%

Komolyan létezik olyan párkapcsolat, ahol ebből a dolgokból valóban probléma van? Hihetetlen. Eddig is tökéletesen elégedett voltam a jelenlegi kapcsolatommal, de mikor ilyeneket olvasok, még inkább.


Egyébként nőként mondom, hogy szerintem igazad van. Pont annyiból tart a nőnek lehajtani pisilés előtt, mint a pasinak felhajtani. Tehát bazira mindegy, hogy van. Ha épp nem úgy, ahogy használni akarom, akkor lehajtom és kész. Nem igazán értem, ebből minek kell problémát csinálni.


Egyébként a leglogikusabb verzió tényleg a teljesen lehajtott fedél lenne, ha valaki azon veszekedne, egy kicsit meg tudnám esetleg érteni. De ezt nem:D


Amúgy hiába nem pisilsz mellé, ha nem 130 centi vagy, akkor bizony ahogy nekicsapódik a kagylónak, szétfröcsög. Tudom, mert takarítottam olyan pasi mellett is, aki állva pisilt.

Viszont őszintén meglepődtem, mikor a párom elmondta, hogy ő bizony ülve pisil férfi létére, mert mikor egyedül élt, tapasztalta, hogy milyen takarítani :D Sosem kértem rá, nem is kérném, de magától így tesz.

2020. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:
Pont ezért nem kell komolyan venni...
2020. nov. 14. 22:44
 30/65 peca1000 ***** válasza:
100%
Én is ülve hu...gyozok pasi létemre, mert így nem fröccsen szét.
2020. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!