Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
72%
Veled van a gond. Nem az a baj, hogy mit teszel a WC ülökével, hanem azért mert semmi elfogadás nincs benned a barátnöd elvárásával kapcsolatban. Képes vagy ezen csamcsogni többedszer is itt, hogy a magad "igazát" hajtogasd. VELED VAN A GOND!
2020. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
41-es. Nem is fogadom el, mert hülyeségnek tartom. Ha elmondaná, hogy miért olyan fontos szükséglet ez neki, akkor alkalmazkodnék. Te is valami véresszájú feminista lehetsz. Ha én kitalálok valamit, ami a barátnőm szerint hülyeség, akkor neki is alkalmazkodnia kell hozzá? Ezt jelenti szerinted egy kapcsolat?
2020. nov. 15. 00:25
 43/65 anonim ***** válasza:
77%
De ha hülyeségnek tartod, nem is lehet meggyőzni. Az meg ugye neked nem indok, hogy szereted, és megteszel valamit, ami szerinted sem nagy dolog.
2020. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy megteszem, de néha elfelejtem, és akkor műsor van...
2020. nov. 15. 02:33
 45/65 anonim ***** válasza:
80%
kezdjük ott h alapból ülve kéne huggyantanod és akkor nem pattogna össze vissza a hugyod a wc körül
2020. nov. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Nem is pattog! Én semmi ilyet nem mondtam. Ha mégis előfordul, feltakarítom magam után.
2020. nov. 15. 05:31
 47/65 anonim ***** válasza:
70%
#46 ha ülve hugyoznál, nem kellene időnként extra munkát végezned, sosem felejtenéd el lehajtani a wc ülőkéty nem lenne műsor. Ez nem elég logikus érv?
2020. nov. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
80%
Mindig pattog. Olyan a világon nincs, hogy nem pattog, legfeljebb nem látod. De egyszer töröld végig a csempét egy hét után. Csodát fogsz látni.
2020. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
95%
Láttam én màr egyedülálló férfi wc-t. Tiszta hugy, retek, mocsok sz@ros volt. Még a padlón is szét volt kenve. Még a deszka is tele volt hugyfoltokkal. Titeket megenne a kosz meg a mocsok, ha nem lenne nő, aki kiganyéz utánatok...(tisztelet a kivétlenek persze). Jól szituált pasiról kiderül, hogy a wc deszkája le volt kakilva és hagyta rászáradni. Nem értem ezt a wc használatot. Még az állat is elkaparja maga után.
2020. nov. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Akkor menj már be egy nyilvános női mosdóba egyszer, kedves utolsó. Annál undorítóbb hely nincs a világon. Dolgoztam plázában biztonsági őrként, és sajnos rengetegszer láttam.
2020. nov. 15. 13:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!