Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
20%

#30 https://www.youtube.com/watch?v=zZWwDEKq-ZE


"Ülve hugyozol, b@zi-e vagy?"

2020. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:

Oké, velem is előfordul hogy reggelente pl. félrehord, és kicsit szétfröccsen. De akkor összetakarítom magam után. Ennek mi köze van a wc ülőke lehajtásához? Most jól értem, hogy azért kell lehajtani, mert az érintett hölgyek nem akarják látni, hogy ha olyan a csésze széle? :D :D Hát így nem csoda, hogy egyeseknél büdös van a lakásban (bár néhány csepptől még nem lesz ez). Hát erre rá húzni hogy higénia... érdekes...


A 28-asnak köszönöm.

2020. nov. 14. 22:56
 33/65 anonim ***** válasza:
57%
Ülve pisilj és nem lesz ilyen gond.
2020. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem érted, mert egy egyszerű udvariassági szabály, pont ugyanolyan, mimtha előreengednéd a nőt vagy felveszed a földre ejtett holmit előtte, a mai világban annak sincs értelme, régen ezek valami miatt kialakultak. (pl. nem a nőt döfték le hátulról, vagy nem neki kellett 150 kg ruhában három fűzővel a lábát el sem érve lehajolnia, a wc ülőke nem tudom miért így van).
2020. nov. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ebből nincs gond. Magától értedőik, nem én kértem rá, hogy a férjem ülve pisil. Már azelőtt is így csinálta, mielőtt összejöttünk. Nem fröcsköl szét, takarítani is egyszerűbb. A WC tetejét pedig minden használat után lehajtjuk, mert felette van egy polc, és nem szeretnénk ha bármi beleesne. Plusz esztétikusabb is lehajtva.
2020. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
5%

Az egészet le kell hajtani és akkor is 1 1!

A másik, álva hugyizás! Sok pasi ősze fröcsköli, undorító.

Párom nem ilyen igénytelen.

N

2020. nov. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 A kérdező kommentje:

#34


Hát én nem értek egyet azzal, hogy ez a wc ülőke dolog udvariasság lenne. De azért eléggé megoszlanak a vélemények (higénia vs. esztétika vs. udvariasság), tehát nincs egységes álláspont, az biztos.

2020. nov. 14. 23:16
 38/65 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy a teljesen lehajtást megértem... de a kérdés nem erről szólt...
2020. nov. 14. 23:17
 39/65 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, a válasz egyszerű, csak itt nem fogják kimondani neked, mert az erős lenne. A családi fészek, vagyis a lakóingatlan, az a nő territóriuma, te ott csak útban vagy. A férfit arra tartják, hogy megteremtese a nő számára a megálmodott feltételeket, lakást, gyereket és egyéb tündérmesét, vagyis hazahordja a pénzt, de túl sokat azért ne lábatlankodjon otthon. Menjen, harcoljon a háborúban, az az ő terepe, fedezze fel Amerikát vagy csak aszfaltozzon a tűző napon. És lehetőleg vasárnap is menjen le a műhelybe, garázsba, kocsmába. Ott legyen otthon, a lakásban majd köszöni szépen, eldönti nélküle is a hölgytag a tapéta színét meg a vécé helyes állását... Amúgy is, ha szükség már nem lesz rá, akkor a férj fog egy szál gatyában költözni a lakásból, és nem viszi magával a klozettet sem, de ha tán tovább bírná a kapcsolat, a várható rövidebb férfiúi élettartam miatt nyugdíjas korára már úgyse kell otthon kerülgetni a papát.


Egyébként tudom ajánlani a több vécé per lakás elrendezést, nem kell feltétlenül milliárdosnak lenni, két egymás melletti 20-30 m2-es kislakás összevonásából is ez előáll, és nem feltétlenül rossz dolog mindkét illemhelység megtartása kisebb család esetében sem.

2020. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
100%

Na de honnan tudni, ki fog legközelebb menni, és mit fog csinálni? Ha nőként pisilek, akkor hiába hajtom fel, mi nem úgy járunk vécére, hogy egyszer én, egyszer ő. Plusz azt sem tudom, hogy ő pisilni megy legközelebb vagy kakilni. Ezért a lehajtás, mert az a gyakoribb használat, na meg úgy "guszta" a wc. Nálunk a felhajtott ülőke gyerekkoromban azt jelentette, hogy anya kimosta nemrég a vécét, és még benne van a kék lötyi.


Ha nőként egyedül élek, az ülőke mindig le van hajtva. Ha egy férfi egyedül él, akkor attól függően, hogy állva vagy ülve pisil, magának hajtja fel-le az ülőkét, hisz ő maga sem tudja, hogy legközelebb kakil vagy pisil. Nekem ez nem nemi kérdés, csupán ha valaki hozzá van szokva, hogy hajtogat, akkor miért gáz, hogy ezt meg kell csinálnia? Mindig az van, hogy a férfi azt mondja, ez egy kis hülyeség, na de csak nem akarja hajtogatni. Ha kis hülyeség lenne, akkor miért gáz, hogy lehajtsa?


Most megpróbálok keresni egy női példát erre, hogy a logika számít.

2020. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!