Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők tényleg ennyire irracion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire irracionalisák és buták, vagy velem van a gond?

Figyelt kérdés

Igen, megint a wc ülőkéről van szó. A barátnőm állandóan beszólogat miatta. Próbálok figyelni rá, de sokszor elfelejtem. Otthon sose kellett lehajtani, vele meg nemrég költöztünk össze. De ilyenkor állandóan odajön és prédikációt tart, és őszintén szólva kb. az ötödik szentbeszéd után meguntam a dolgot, és már egyáltalán nem figyelek oda, arra amit mond. Ez persze még jobban idegesíti őt.


A kérdésem: mi a búbánatos franc értelme van a wc ülőke lehajtásának??? Én kerestem könyvekben, az interneten, de nem találtam egyetlen értelmes, elfogadható magyarázatot sem. Minden nő (nem akarok általánosítani, de a nagy többségre biztosan igaz) annyit ismételget, mint a birka, hogy nem higénikus, gusztustalan stb. De hogy miért, azt egyik sem tudja megmondani.


A férfi felhajtott ülőkével végzi a dolgát, a nő lehajtott ülőkével. Ezért számomra az természetes, logikus és igazságos, hogy a férfi felhajtja, a nő pedig lehajtja magának, ha esetleg nem úgy van alapból. Ezzel úgymond 1-1 az állás. De nem, a nő elvárja, hogy a férfi felhajtsa magának, aztán le is hajtsa maga után. Ez 2-0. Nem akarom ilyen gyerekes focimeccsre kihegyezni, de hát maga az egész "probléma" is röhejes és gyerekes.


Én már tényleg csak arra tudok gondolni, amit a South Park egyik részében is kiparodizáltak, hogy a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe.


Várom a válaszokat, kedves hölgyek.



2020. nov. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:
Egyébként továbbra sem értem, hogy az ülőke lehajtásának mániája hogyan jön ide. Attól nem lesz tisztább a wc.
2020. nov. 15. 13:47
 52/65 anonim ***** válasza:
100%
#51 azt ne is próbáld, az önmagában hülyeség. Bár eleve fel sem kéne hajtani, mivel nem kellene állva vizelni. Azt piszoárba szoktak. ;)
2020. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem mi a gondod kérdező. Őszintén nem.


Az asszony baja az, hogy nem hajtod le az ülőkét. Akkor ne hajtsd le és ugyanúgy pisilj állva.


Probléma megoldva. Hidd el nem fog többet szentbeszédet tartani a lehajtott ülőkéről :D. Igaz lesz helyette más téma...

2020. nov. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, most olvasom hogy jönnek a nem elfogadás dumával. Átlátszó manipuláció az egész.


Akkor az asszony miért nem elfogadó? Az asszony már nem is szereti?

2020. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
54%
Ha már ülőke.... Ha úgy pisilnél, hogy le van hajtva az ülőke, de te állsz, akkor sokkal kevesebb lenne a kifröccsenő vizelet csepp. Mondjuk ahhoz tényleg figyelni kell, hogy ne hugyozd le az ülőkét. Ugyanakkor a vitát is megoldja és a látszat higiéniára is ad. Az más kérdés, hogy mennyire áll majd a hugyban alúlról az ülőke.
2020. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
a baratnődnek nem kéne belőle ügyet csinálnia, egy hárpia lehet, max szépen megkérhet. kigyó
2020. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis érdekesség a soha mellé nem menő állvapisilésről.


[link]

2020. nov. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

" a nők nem néznek oda, mikor rá ülnek a vécére, és ha nincs lehajtva, akkor képesek beleülni a csészébe"


Ez önmagában nem elég ok amúgy? Éjjel nem kapcsolom fel a villanyt, simán megtörténhet, és itt egy korábbi válaszadó is mondta hogy vele előfordult.

Ott van az érv, hogy elismerted, a figyelmed ellenére gyakran meg a vizelet olyan helyekre ahova nem való, ez a "csupasz csészére ülés" is hasonló: mindkét esetben közös, hogy lehajtott ülőkénél nem fordul elő.

Ott volt az is, hogy a férfiak 2 módban használják a WC-t tehat nem tudunk nektek a felhajtással kedveskedni, meg volt még egy halom más dolog, egyik érvet sem fogadtad el, hiszen szerinted mind hülyeség illetve "nem egységes megállapodás". Van aki szerint nem ízléses, mint amikor az embert zavarja, hogy pörköltszaftos a pólója, de a legkézenfekvőbb az eltérő logisztikai ütemezés, mivel a következőképpen zajlik a pisilés:

- Te felrúgod a WC ülőkét (ha mosom a WCt akkor én is így csinálom, nem fogdosom feleslegesen), pisilsz, kezet mosol - ha felhajtot akkor az 1. lépés kimarad, ha visszahajtod azt meg a kézmosás előtt megteszed

- Ő nem tudja lerúgni kultúráltan, tehát megfogja a kezével, tehát meg kell mosni, hogy meg tudja törölni magát a fertőzés veszélye nélkül, akkor pisil, aztán kezet mos újra

A nők anatómiai okokból hajlamosabbak a fertőzésekre, tehát sajnos nekünk jobban kell az ilyesmire figyelni, egy hölgy ezért nem is szeret publikus WCn tartózkodni (magad láttad milyen).


Mondok jobbat: azon nők táborát gyarapítom akiket nem érdekel az ülőke állása (hiszen tudok kétszer is kezet mosni, nekem nem fontos a téma), úgyhogy állítom sem téged sem a barátnődet nem értem. Azt látom, hogy ez a kérdés nem a WChasználatról szól, hanem, hogy nem tudtok megbeszélni egy egyszerű dolgot, és egy akaratlan"kompromisszumba" (tehát a saját ostobaságotok elfogadására) akarjátok kényszeríteni a másikat mindketten. Hiszen lehetne ülve pisilni, lehetne egy piszoárod, vagy 2 külön illemhelységetek, vagy lecserélhetitek a sima WCülőkét ami lassan lehajtja magát, vagy ha csak reggel felejted el lehajtani, akkor átütemezheti a WC takarítast reggelre, vagy megegyezni, hogy akkor a fedelet is hajtsátok le mindketten és le van tudva a baj. Mármint ha tényleg ez a gond, és nem a vita győztesét keresi az egótok. Ő hisztizik, te pufogsz, inkább kiírtad ide a kérdést, minthogy meghallgatnád amit mond (meg persze 5 oldal válaszból egyik sem "elég jó" neked, hiszen ha egyetértenél valamivel akkor el kéne ismerned, hogy valamiben hibáztál) - ez a tendencia azt mutatja, hogy nektek a másik szereteténél a saját igazatok fontosabb.


Mivel régi a kérdés remélem sikerült túllepnetek ezen és megbeszélnetek azóta, azért is válaszoltam hátha másnak lesz hasonló gondja, így vissza tudja keresni a választ.

2022. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mitől nem tudsz ráülni és belenyomni a slagodat a csészébe?

Nem kényelmesebb mint állva szétveretni vele mindent?

Téged nem zavar a saját húgyszagod?

2022. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk a kutya berant dolgokat a wc kagyloba. Mindig lehajtjuk emiatt.

Ha nem lenne semmi korulotte,le….nam.


Nalatok ha az ulokerol van szo,egyszerubb,ha ulve pisilsz.

2022. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!