Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
A nővérem 30 évesen se akart gyereket, de megismerkedett a jelenlegi párjával, és már a második gyereket fogja szülni. Pedig ő egész életében azt szajkózta, hogy nem akar szülni.
2021. febr. 19. 12:24
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Nem jó, ötlet. Én pl nem szeretnék gyereket, és ha ezt erőltetnéd folyamatosan, elrángatnál gyerekes családokhoz, mert hátha akkor meggondolom magam, akkor még azon is elgondolkodnék, hogy téged akarlak-e.
2021. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem szeretne? Már a kapcsolat elején elmondta és ugyanúgy gondolja most is, te vagy az, aki nem törődött ezzel. Minek jöttél össze olyannal, akivel egy ilyen fontos dologban nem értetek egyet?


Igen, hülye ötlet, mert egyrészt biztosan találkozott már boldog gyerekes családokkal és nem hatotta meg, másrészt semmi garancia nincs rá, hogy nálatok is ez lenne, harmadrészt az emberek hajlamosak csak a jó dolgokat mutatni, negyedrészt az ilyen erőltetés csak nagyobb ellenszenvet szül.


Fogadd el, hogy nem szeretne gyereket. Vagy fogadd el ennek tényét, vagy váljatok el, hogy mindketten olyan partnerrel legyetek a jövőben, aki mellett azonosak a tervek. Utóbbit ajánlom. Ne kényszerítsd olyanra, amit nem szeretne.

26N

2021. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
98%
Mi ugyanebben a helyzetben voltunk. Én megmondtam a páromnak a legelején, hogy nem szeretnék gyereket, ő is így volt ezzel, aztán kb. 10 év után meggondolta magát, mégis családot akart. Nyaggatott ezzel szépen, kevésbé szépen, családokhoz vitt, családi filmeket nézetett velem, gyerekvállalással kapcsolatos dokumentumfilmeket töltött le, aztán jöttek a "milyen nő az aki nem akar szülni", "semmi anyai érzés nincs benned?" típusú támadások, végül hiába szerettem nagyon, ebből elegem lett, és 15 év után szétmentünk. Kívánom neki, hogy találjon valakit, aki családot szeretne, és sikerüljön, de eddig nem jött össze - 2 éve szakítottunk. Nekem azóta új kapcsolatom van, ismét letisztáztam előre, hogy nem akarok gyereket, és szerencsére a párom sem akar. Ez egy fontos dolog az életben, nem olyasmi, amiben kompromisszumot lehetne kötni. Ne erőltesd.
2021. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Szerintetek az örökbefogadáshoz mit szólna? Azt is ellenezné? Ha mas nincs, én abba is belemennék, csak legyen gyerekünk. Őt biztos nem fogom elhagyni, arról szó se lehet.
2021. febr. 19. 12:32
 16/64 anonim ***** válasza:
100%

Tehát 9 hónapig viseljen el egy olyan dolgot, amit ő 100%-osan nem akar, retteg tőle és az utána való kövezkezményeket sem akarja.

Magadnál vagy te?

Majd hogyha neked kell keresztül menned az egészen, akkor ugathatsz ebbe bele.

A szüléstől pedig jogosan fél a világ egyik legfájdalmasabb dolga..

2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
100%
A leírásból nekem az jött le, hogy en bloc nincs oda túlzottan a gyerekvállalásért, de persze megkérdezheted tőle.
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta, hogy nem akar gyereket, te így fogadtad őt el. Majd te vagy az, aki meggondolja magát és még ő változzon meg a te kedvedért? Nem vagy te egy kicsit önző?
2021. febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Számomra úgy érződik, hogy semmilyen gyereket nem szeretne, de természetesen megkérdezheted tőle. Azonban fogadd el a válaszát.
2021. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
#16 sose fogok ezen keresztül menni, mert férfi vagyok, de ha módomban állna megtenni, megtenném gondolkodás nélkül. Nem azt akarom elerni, hogy azért szüljön, mert én elvárom, hanem azt hogy azért szüljön, mert a gyerek ajándék.
2021. febr. 19. 12:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!