Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, szülj még akkor hat magyart, aki meg nem szeretne, annak ne akard megmagyarázni, hogy neki mi lenne a jó :)
2021. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
94%
Az én szüleimnél is olyan szépen megváltoztak a dolgok... rásóztak a nagyszüleimre, mert apám nem is akart igazán, anyám meg nem volt egy anyatípus. Az ő életükben is volt külső nyomás...
2021. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
94%

47 NEKED lehet ajándék egy gyerek, de ne jelentsed már ki által is érvényű igazságként a privát kis véleményed, mert koránt sem mindenkinek az! Nekem pl egy gyerek maga a POKOL!

Dolgozd fel, hogy vannak nők, akiknek van millió másik dolog az életükben, amiben örömüket lelik és a hátuk közepére nem kívánnak egy bőgőmasinát, akiért életük végéig felelősséggel tartoznak, aki miatt átalakul a testük és általában nem jó irányba, aki miatt végigszenvednek egy embertelen szülést, aki miatt évekig nem alszanak, hallgatják a bőgést, éjszakáznak, pelenkaznak, idegenkednek stb stb. A lista végtelen, lehetne még folytatni. Igen képzeld, vannak nők, akiknek mindezt egyetlen porcikájuk sem kívánja és nincs velük a világon semmi baj! Mindenki úgy éli az életét, ahogy NEKI megfelel.

Csak azért mert neked mindez nem volt szenvedés, másnak még nagyon is az lenne és értelmes, felnőtt ember képes felfogni és tiszteletben tartani, hogy minden ember más és más számára a fontos. És ez egyáltalán nem kell kötelező jelleggel a karrier legyen. Úgy mondják ezt némelyek, hogy jaj hát biztos karrierista, mintha ez valami negatív dolog lenne.🤦🏻‍♀️

Bizony, vannak emberek, akiknek minden fontosabb az életükben egy gyereknél, na és?! Csak mert nőnek születtünk pncival a lábunk között, még nem jelenti, hogy automatikusan és már-már kötelező jelleggel vágynunk kell kölyök iránt.

Az, hogy te szívesen szülnél olyan férfinak, mint a kérdező, az a TE magánvéleményed, de elvégre nem te vagy a párja/felesége, márpedig ő NEM AKAR, ennyi! Bármennyire is hihetetlen, halistennek nem mindenki olyan csőlátású momzilla, mint te.....

2021. febr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
94%

“Egyebként, ha a kerdező felesege szülne, nála is megvaltoznanak a dolgok....”


Nagy büdös francokat, azt! Agyam eldobom, hogy léteznek ilyen emberek, akik lazán gyerekvállalásra biztatnának egy olyan nőt, aki határozottan tízenéve nem akar, mert “majd úgyis megváltozik”. Aki nem akar gyereket, mert nincs türelme hozzájuk, nem szereti és idegesítőnek találja őket, annak eleve meg sem fordul a fejében az a gondolat, hogy “üsse kő, próbáljuk ki, hátha egy életre tönkrevágom a saját meg a gyerek életét is”. Annak, ha nem kívántan terhes is az az első gondolata, hogy minél előbb abortuszra mehessen, nem fog varázscsapásra meghatódni egy embriótól és 180 fokos fordulattal hirtelen gyereket akarni.

És az a vicc, hogy ha egy ilyen ember mégis szül, abból a végén semmi jó nem szokott kisülni, amit ugye az ilyen nagy gyerekmániás elmeháborodottak ép ésszel nem képesek felfogni és felmérni, hogy ez tulajdonképpen az általuk majmolt gyerek kárára válik, mert milyen baromi jó lehet úgy felnőni, hogy a kutya se várt, teher vagy és senki nem szeret. Valóban, csodás! Ja nem..

2021. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
14%

47es vagyok. Akik itt most fikáznak, azok olvasni tudnak? Szövegeterteni???? Egeszében kene nézni amit írtam! Na akkor roviden: Én is azt javaslom, hogy ne szuljon ha nem akar, mert abban nem lesz koszonet, de ha csam a szulestől fél, akkor arra irtam amit.

Egyébként a férjnek tényleg szava nem lehet...hiszen a nő korrekt volt. Az elején megmondta, hogy nem akar


#53

Köszi, ferjnél vagyok, van már egy, és jön a második. Nem akarok a kérdezőnek szülni :D szuper , hogy ez jött le. Nem vagyok ősanya vagy ilyesmi. Csak sok ismerősöm van , aki kijelentette h nem akar, es mire rájött, hogy mégis akar, már kicsuszott az időből. És még több olyan ismim van, aki 35 felett találta meg azt a férfit...de már nem jött össze a gyerek.

Ha valaki nem akar gyereket, az teljesen rendben van. (Ettől még én ezt nehezen képzelem el, de megertem)

2021. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
8%

"Aki nem akar gyereket, mert nincs türelme hozzájuk, nem szereti és idegesítőnek találja őket,"


Ja a többit én is annak találom. A sajátomat meg nyilván nem

2021. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%

Te beszélsz szövegértésről?! Most ez komoly? :D

Az egész irományod úgy, ahogy van botrány. Kezdve azzal, hogy hogyan lehet ennyiszer leírni, hogy szenvedés egy gyerek, miközben valójában mekkora ajándék. Korlátolt vagy és még csak nem is látod. Bár nyilvánvaló, pont ezért vagy korlátolt. Hisz láthatóan nem tudod felfogni, hogy nem mindenki rajong a kölkökért, nagyon sok embernek csak szenvedést jelent, annak ellenére is, hogy neked nem az és még csak nem is érted hogy lehet az. 🤷🏻‍♀️

Kedves tőled, hogy leírtad és javasoltad, hogy az az ember, aki önállóan is képes volt eldönteni már vagy 12 éve, hogy nem akar gyereket, inkább ne is szüljön.🤦🏻‍♀️ Tudod pont ez volt a lényeg, nem is akar mert számára nem öröm egy gyerek, ennyi.

Nem minden nőnek vágya szülni, bármennyire elképzelhetetlen ez számodra és igen is vannak olyan emberek, akik pontosan tudják, hogy NEM való nekik saját gyerek, mert nemes egyszerűséggel nem vágynak rá, idegesítik őket. Az nem érv, hogy téged is idegesít másé. Könyörgöm, ne legyünk már ennyire korlátoltak, miért nem lehet egyszerűen tudomásul venni és elfogadni, hogy nem minden ember olyan, mint te?! Miért kell körbe magyarázni és miért érez egyáltalán késztetést bárki arra, hogy idegen nő helyett megállapítsa, hogy hát ha akarata ellenére szülne, úgyis szeretné, mert hát megváltozna benne karikacsapásra minden..

El kell fogadni, hogy ez véletlenül sem igaz mindenkire és tiszteletben tartani a másik döntéseit.

2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
93%

Te tényleg ilyen ostoba vagy?


Ha a párom ezzel zaklatna, miután kerek-perec kijelentettem, ohogy SOHA nem szülök, mert nem akarok gyereket, meg passzív-agresszíven, burkoltan erőltetné a témát ilyenekkel, másnap nem kéne hazavárnia, mert úgy elhagynám, mint a sicc.


Remélem, a nőd is észhez tér, és otthagy a fenébe.

2021. febr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
90%

De NEM TE szenvedsz meg érte, úgyhogy téma lezárva.


Egyébként pl. létezik fájás-stimuláló készülék, úgyhogy nyugi, azt átélheted, milyen tetves fájdalom a vajúdás.


És a gyerek NEM ajándék, hanem piszok nagy nyűg.


A csodálatos terhességről pár szó:


- ha gebasz van, nem te vetélsz el, vagy épp nem téged tágítanak ki erőszakkal, hogy abortálják a halott magzatot belőled

- kihordani (hormonsokk, amorf test, oedema, hányinger, vagy épp vészes hányás, ha V-s a terhesség, akkor 4-5-9 hónapig szigorúfekvés)

- nem a te tested megy tönkre benne

- nem te vajúdsz órákat-napokat

- nem te szakadsz szét seggig, ha pl túl gyorsan jön a gyerek

- nem neked kell vállalnod a gyermekágyi vérzés, szülés alatti túlzott vérveszteség, császár kockázatát

- nem te HALSZ BELE! - igen, tudod, még mindig bele lehet pusztulni a szülésbe


Gondolkodjál már el ezen, ember.

2021. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
90%
49-es, NEM változnak meg, te ostoba.
2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!