Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan megtennéd azt a gyerekeddel, hogy ráerőszakolod az anyjára, hogy vállalja? Te komolyan olyan életet szánnál a gyerekednek amiben az anyja soha nem akarta őt és hagynád ebben felnőni? Milyen ember vagy te basszus? Hogy lehet valaki ekkora egy önző rohadék?
2021. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

"mert a gyerek ajándék"


Azt azért tedd már hozzá, hogy a gyerek NEKED adjándékn, nem neki NEKED.

2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 A kérdező kommentje:
#21 most írtam, hogy azt szeretném, hogy ő is akarja. Nem fogom, sőt nem is tudom ráerőltetni. Ne személyeskedjünk már, nem ismerjük egymást.
2021. febr. 19. 12:54
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek annak ajándék, aki szeretne. Aki nem szeretne, annak egy akaratlanul rásózott felelősség.
2021. febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
96%

"sose fogok ezen keresztül menni, mert férfi vagyok, de ha módomban állna megtenni, megtenném gondolkodás nélkül. "

Persze, nyilván könnyű ilyennel dobálozni, mivel esélyed sincs arra, hogy te ezen keresztül menj, így én is könnyen pofáznék bele, hogy a feleségem mit kezdjen a méhével:)

2021. febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Sosem láthatjuk előre a jövőt, így valószínűleg te sem tudhattad előre, hogy egyszer majd gyereket akarsz. Viszont emiatt az ég világon semmi terhet nem róhatsz a párodra, mert ő is megmondta korrektül, hogy nem akar gyereket.


Két lehetőséged van. Vagy elfogadod, hogy nem lesz gyereketek vagy továbblépsz és keresel valakit, aki szintén gyereket akar, bár csak remélni tudom, hogy az elsődleges szempont a kiegyensúlyozott párkapcsolat és nem a gyerek. Mert a gyerekvállaláshoz elengedhetetlen a jó kapcsolat, ugyanúgy, mint egy háznak az erős alap, különben összeomlik.

2021. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
95%
Nem olvastam végig a válaszokat, de velem is ezt csinálta az exem! Elvett 3 évet az életemből, lerombolt és hagyott maga után egy csomó fájdalmat, mert nem vette komolyan hogy a kapcsolat elején leszögeztem, nem akarok gyereket vállalni. Aztán 3 után egyszer csak bedobta hogy de neki mégis kell, és még időpontokat is behatárolt nekem. Hát a jó édes anyját. És rólad sincs szebb véleményem.
2021. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
92%
Egy hisztis már van neki, nem akar másikat.
2021. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
#25 vannak olyan dolgok az életben, amikért megéri szenvedni. Szerintem a gyerek pont ilyen dolog. Arról pedig nem én tehetek, hogy biológiailag lehetetlen ezt megtapasztalnom. Amiben tudok abban segítenek neki, az anyagi hátteret biztosítom (kiemelkedően jó a fizetésem, így sosem szűkölködne egyikünk sem). A legtöbb férfival ellentétben én nem hátrálnák el, amikor tisztába kell tenni a gyereket vagy éjszakázni kell, mert ordít. Mindent megtennék, hogy könnyebb legyen neki. A gyerekünket pedig mindennél jobban szeretném, és támogatnám minden döntésében, amit meghoz.
2021. febr. 19. 13:14
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte pedig nem éri meg szenvedni egy gyerekért és mindkettőtöknek igaza van. Valakinek megéri, valakinek nem. Ez próbáld elfogadni és feldolgozni.
2021. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!