Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 A kérdező kommentje:
Magas fokú tiszteletlenség a másikkal szemben, ha akarata ellenére teherbe ejtik. Aki ilyenre szánja el magát az meg se érdemli a másikat. Valószínűleg a párom azon nyomban ki is dobna, ha kitudódna a dolog.
2021. febr. 19. 14:09
 42/64 anonim ***** válasza:
100%

41. Örülök, hogy ennyi igazságérzet azért szorult beléd, és remélem, hogy ezt az empátiádat megtartod, ha tényleg nem lesz gyereketek.

Nagyon jól leírták fent a többiek, hogy miért nem érdemes "győzködnöd". Vannak olyan problémák, amikről érdemes győzködni a másikat, de ha kifejezetten nemet mond, akkor képzeld magad el úgy, hogy amit utálsz csinálni rád köteleznék. Folyton azzal nyaggatnának, hogy csináld, és nem hagynának vele. Na, ilyen érzés lenne a párodnak, ha nem hagyod békén. Szerintem korrekt volt, nem hitegetett sose azzal, hogy gyereket vállal veled, nem azt mondta, hogy talán, hanem egyértelműen nemet mondott.

2021. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs értelme győzködnöd. Én annak idején "meg lettem győzve", nyilván nem bántam meg, imádom a gyerekem, de azt igen h úgy szültem h én nem akartam igazán. Annyira szerelmes voltam, kár volt, mostani eszemmel elhagytam volna a férjemet mert erőlteti. Fenyegetett h akkor elhagy, én meg nagyon szerettem. Feladtam önmagam. Egyetlen nőnek sem szabadna anélkül gyereket szülnie h ő igazán akarja. Sztem hagyd el, neki is jobb lesz és neked is mert lesz esélyed arra h apa legyél. Ha nagyon szeret lehet belemegy, de annak is meglesznek a hátulütői. Én már sose leszek az aki voltam, soha nem lesz olyan a kapcsolatunk mint rég.
2021. febr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:

Nem fogom elhagyni, persze az a könnyebbik megoldás, de én szeretem a nehezebb utat. Ha nem megy bele semmibe, akkor elfogadom, nem lesz gyerekem ez van.

#43 Nekem nem lenne gerincem ilyenekkel zsarolni a másikat, ha nem tudom jobb belátásra bírni, akkor elfogadom. Eleve, ha szeretsz valakit, nem fordul meg a fejedben az érzelmi manipuláció.

2021. febr. 19. 16:03
 45/64 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy

Igaza van

2021. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
100%

Miféle debil javasol olyat egy olyan nő párjának, aki már tizenéve mondja hogy nem akar, gyereket, hogy “titokban” lyukassza ki a gumit?!? Atya világ. Amúgy meg létezik ám abortusz is a világon, szóval egyáltalán nem lenne semmilyen gyerek, mert aki nem akar gyereket, az akkor sem fogja varázsütésre akarni, mikor akarata ellenére, ilyen gusztustalan módon megpróbálják ráerőltetni.


Kérdező fogadd el, hogy ebben soha nem fogtok egyezni, ő első perctől meg is mondta, ezt illik tiszteletben tartani. Én dettó így vagyok, minden porcikám tiltakozik egy gyerek ellen, a földön nem létezik az a pasi, akinek bármi miatt is szülnék, a hideg ráz a gondolatától is. Elhiheted, hogy nekem egy gyerek aztán minden csak nem ajándék. Inkább teher, szenvedés és egy kicsit sem éri meg számomra beáldozni az egész életemet cserébe.

2021. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
5%

Istenem....hányan irják, hogy "szenvedni" vele!

Egy gyerek az AJÁNDÉK!!!

Igen, vannak éjszakázások, pelenkázás, bukiztatas, szoptatás, de az a pici lény, ő féltétel nélkül szeret téged, és nagyon elcseszni sem tudod... ha nem vagy kienelkedően szar szülő! Én ezeket nem szenvedésként élem meg....ha a párod igen, akkor jobb is ha nem szül.

Ahhoz, hogy egy Nő szüljön, olyan társ kell. Tehát megbizható, hüseges, nem fut el a problémák elol, jól keres, és nem azt mondja, hogy kuss a neved amiért én hozom haza a pénzt! Márpedig a kérdező abszolut nem selejt férfinek számit...ilyennek szivesen szül egy Nő. (Szerintem)

Szóval a hiba nem a te készülekedben van!


A kérdező pedig ahogy írja, kiemelkedően magas fizetéssel rendelkezik, tehát minden adott lenne ahhoz, hogy gyerekük legyen, és még a szüles sem lenne pokol a Maternityben (legjobb magán szülészeti korház M.on. igaz, 830 ezer ft egy szülés, de bizton allithatom, hogy nagyon jó ellátást adnak. Én is féltem a szülestől, ezért jeleztem, hogy császárt szeretnék...,nem is éreztem az egészet. Orvosilag semmi nem indokolja, hogy végig kínlódd a szülést. Ha csak szülestől fél, akkor ezt mondd el neki....

Vannak csaszáros ismerőseim akinek nagyon fájt utána, én nem tudom milyen fájdalomcsillapitot kaptam, de elképesztően jó volt...


Egyszerre értem azt, hogy miért nem akarja, és mégsem értem.

Én imádtam terhes lenni, (nekem most jön a masodik) ráadásul full el vagyok kényeztetve, segitsegem nyilváb nem sok van, mert a férjem rengeteget dolgozik, hogy nekünk mindenünk meg legyen. De én ezt nem is várom el. Nekem bőven elég az, hogy feláll a géptől 6 kor és a "jó pillanatokban" részt vesz. Játék, fürdetes stb. Olykor persze segít, ha van rá lehetősége, de nem várom el. Én anya tipus vagyok, nem karrierista. Ő v.szinüleg a második ....

2021. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
94%
47-es, te is tedd már hozzá, hogy a gyerek NEKED ajándék. Nem vagyunk egyformák. Nekem akkor sem kéne ha fizetnének érte (mondjuk fizetnek is:) )
2021. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
6%

#48

Igen. De egyszerre nézd az egesz szöveget! :)

Jó! NEKEM ajándék!!!! Egyebként, ha a kerdező felesege szülne, nála is megvaltoznanak a dolgok.... sőt, legtöbb Nőnél megváltozna ez a vélemény szülés után.

2021. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
100%
#47 jólvan momzilla kuss
2021. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!