Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy győzzem meg a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg a páromat, hogy szüljön nekem gyereket?

Figyelt kérdés

A párom 36 éves, 10 éve együtt élünk, 12 éve kapcsolatban vagyunk. Már az elején azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem érdekelt igazán, mert még engem se vonzott dolog, de most már máshogy látom. Jó lenne egy gyerek az életünkbe, de ezt ő nem így látja.

Ha szóba hozom, felhúzza az orrát és lelép otthonról. Azért nem akar gyereket, mert fél a szüléstől, és attól is, hogy hogyan fog kinézni utána. Abban tudatban él, hogy ha megszülte a gyereket, akkor már nem lesz ugyanolyan a szexuális együttlét, és meg fogom csalni. Hiába próbálom meggyőzni az ellenkezőjéről, mert csak a fejemhez vágja, hogy ha ennyire gyereket akarok, csináljak valakinek, meg hogy ez az ő teste, és az ő dolga eldönteni szül-e vagy sem.


2021. febr. 19. 11:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:

Nos, beszéltem a párommal és (mivel tiszteljük egymást annyira, hogy nem lépünk le azonnal, ha a másik olyat mond, amit nem kívántunk hallani) megállapodtunk abban, hogy közösen átgondoljuk az örökbefogadást.

Elmondása szerint nem zárkózik el ettől az opciótól, mert a gyerekekkel önmagában nincs baja, sőt szereti is őket. Igaz, sose lesz olyan, mintha a saját, közös gyerekünket nevelnénk, de legalább lesz egy vagy akár több gyerek az életünkben, akiket teljes szívünkből szerethetünk, és megadhatjuk nekik mindazt, amit más nem tudott. Összességében, talán ez még jobb megoldás is, mert jót teszünk vele, és a páromnak nem kell szenvednie.

2021. febr. 20. 21:13
 62/64 anonim ***** válasza:
0%
A szüléstől, meg a terhességtől fél? Nem is attol, hogy gyereket neveljen???
2021. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%

#62

Mi olyan megdöbbentő ezen? A legtöbb nő valamilyen szinten tart tőle, ugyanis egy valóban félelmetes dolog. Rengeteg kockázattal és fájdalommal jár.

2021. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
93%
Miért talán nem normális félni a terhességtől és szüléstől?? Végülis “csak” a világ egyik legfájdalmasabb dolgáról van szó. Ami nem utolsó sorban rengeteg kockázattal, szövődménnyel járhat! Abszolút meg tudom érteni, hogy ezt nem akarja bevállalni.
2021. febr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!