Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a gond, de ha minden rendben akkor pár hisztis nap miatt szakítani azért elég erős. Ha valóban emiatt akarna és nincs valami más a háttérben
2021. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eltulzott reakcio, ennel mmillioszor nagyobb problemakat is ki kell birnia egy kapcsolatnak. Ez egy szello volt, es megis szetszakitott titeket. Most vagy nagyon mimoza a srac, es soha senki mellett nem fog megmaradni, vagy nem is szeretett o annyira, mint hiszed.
2021. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 A kérdező kommentje:

Én is igy gondolom, hogy erős. Csak ezt nem mertem leírni. Sajnos elég nehezen nyílok meg még neki is, és a problémákat magamban próbálom mindig megoldani. Én ilyen neveltetést kaptam.

Igazából neki minden hiszti, ami önérvényesítés.

2021. szept. 4. 09:50
 4/120 A kérdező kommentje:
Mimóza! Az tuti. Szoktam is így hívni
2021. szept. 4. 09:51
 5/120 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: én nem akarnám, hogy ez a pasi megbocsásson nekem. Mindenkinek vannak rossz időszakai, napjai, nem viselkedünk mindig tankönyvbe illően. Ha nem őt szidtad mindenféle válogatott módon, és küldted el az anyjába a semmiért, akkor ez nem indok arra, hogy szakítson. Az ő konfliktuskezelése egy nagy büdös nulla.
2021. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/120 A kérdező kommentje:

Nem, sosem beszélek vele csúnyán nem szidom, még akkor is tisztelem amikor a tököm tele van vele.

Ő kígyót békát kiabál rám, én vigyázok a szavakra amiket kimondok

2021. szept. 4. 09:57
 7/120 A kérdező kommentje:
Azt mondta, miért nem szóltam előre hogy ilyen napjaim vannak, és hogy most más leszek. Ebben teljesen igaza van. De azz nem tudtam mikor és mi fogja kiváltani. És egyébként ezek semmit mondó dolgok voltak.
2021. szept. 4. 09:58
 8/120 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked több okod lenne szakítani ezzel a kis hópihével. Nem normális, hogy ő szid téged... Amúgy meg ő a hisztis ezek alapján :D.
2021. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/120 A kérdező kommentje:
Állítja: ő nem hisztis csak betelt nála a pohár
2021. szept. 4. 10:08
 10/120 A kérdező kommentje:

Ha ő lett volna ilyen mint én, én tuti kedvesen fordulok hozzá, hogy érezze ott vagyok neki,majd megkérdezem miért viselkedik így, beszéljük meg.


Volt rá példa nem egyszer. Azért mondom. Én így csináltam.


De lehet ő kezeli jol es en vagyok a hulye.

2021. szept. 4. 10:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!