Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
 71/120 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, LEHET, hogy ő egy narcisz. Azok is így kezdik. Felhúzzak az orrukat, vigasztaltatjak magukat, téged vezekeltetnek, utána eluralnak.

Főleg akkor gyanus ha ez többször lejatszódik.

Van, hogy ők maguk provokálják ki a veszekedést.

Gondold át a legutóbbi alkalmat hogyan indult.


Masik téma: Menzi előtti napokon hisztisebb lehetsz, ez sajnos természetes, de nagyon jó indulatkezelési technikák elerhetőek a neten, keress rá.

2021. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat 71-es vagyok, a kommentem írasa utan lattam csak, hogy már túlvagy rajta. Szerencséd volt a válaszolókkal, nagyon örülök!

Üdv mindenkinek sok szeretettel!

2021. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ebbe az emberbe teljesen felesleges több energiát fektetni. Helyette magadba fektess! Az önismeretbe például, hogy legközelebb ne kerülj hasonló helyzetbe! Jó lenne egy picit a női szerepeket is megismerni, hogy ne a cselédlány szintjére kerüljél. Ehhez megfelelő önbizalom, tartás és női kommunikáció szükségeltetik, egy királynővel nem lehet packázni. Egy királynő azonban nem a hisztivel fejezi ki az érzéseit és soha nem alázkodik meg! Magadba fektess!
2021. szept. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a noi kommunikacio? Mar olvastam a kommentekben de nem ertettem!
2021. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
100%
Hű kérdező. Elolvastam a sztorit, a kommentekből csak az első oldalt. Ne alázkodj meg neki, ez szánalmas. Mi az hogy szólj előre rossz napod van? Azért ez nem így működik. Biztos akarsz egy olyan emberrel lenni, akinek mindig ott a fejében a szakítás?
2021. szept. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 A kérdező kommentje:

71-es

A legutobbi alkalom?:)

Feszult volt, megszerettem volna tudni mi a baj. Hagyjak neki beken, elege van mindenbol. Majd kiderult az a baja, hogy nyar volt es tanarkent nyari FIZETETT szabin vagyok es nem dolgoztam.

Majd szakitott mert hogy minek megyek at beszelni ha o nem akar es sosem ertem meg hogy ne menjek ha nem akar beszelni.

Pedig eskuszom csal beket szerettem volna, megerteni. De ez mar napok ota huzodott ez a duzzogas, mire fogtam magam es atmentem es valoban nem erdekelt hogy akar e beszelni vagy sem. Ilyet nem tehet hogy napokig duzzog, ignoral es nem mondja mi a baja, csak annyit hogy " A tököm tele van veled is". es ertetlenul alltam,mert tenyleg SEMMIT(!!!!) nem tettem.

2021. szept. 8. 12:40
 77/120 A kérdező kommentje:
Termeszetesen ekkor is szakitott. 1 hetre.Majd irt hogy atgondolta nem akar szakitani. En pedig akkor visszafogadtam,mert betudtam annak, hogy o biztos csak feszult idoszaka volt, nem akart o megbantani.
2021. szept. 8. 12:42
 78/120 anonim ***** válasza:
100%

71-es vagyok


Figyu ez tiszta nárcisz. Ezt az elmeséltet is ő provokálta.

Te jóhiszemű vagy, és ő visszaélt ezzel. :(

Nem szabad jóindulatúnak lenni azzal, aki már egyszer visszaélt vele.

Szabad megelőlegezni sokszor kell is, de nagyon kell figyelni a reakcióra.

Van egy kisebb sorozat a Yt-on, Mennyországból a pokolba címmel. Azt mindenképpen nézd meg!

Arra emlekeztetett amiket leírtál a viselkedéséről.

A sorozat vegigviszi egy szakember segítségével elemezve, hogy hogyan kezdődik az erzelmileg bantalmazó kapcsolat, majd, hogy hogyan folytatódik, folytatódhatnak az események a bántalmazott válaszreakciói függvényében.

Félre ne ertsd nem arról szól, hogy folytatni kellene a kapcsolatot, hanem, hogy maguk az események hogyan követhetik egymást. Kiemeli hogy nem mindenki narcisutikus bantalmazó aki duzzog. De a narcisz felismerhető a duzzogasról, ami egy bevett provokációs forma.

2021. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
100%

71 Es nem tisztel a srác aki nem tisztel téged, az nem is tud szeretni téged.

Szóval mindenkepp nézd meg Mennyországból a pokolba, több rész van, de nem hosszú, és mindenképpen érdemes főleg mielőtt komoly párkapcsolatot letesítenél. Az empatikus türelmes emberek a leggyakoribb áldozatok. Es hiaba "vagy hisztis", nem biztos hogy az hiszti, hogy hisztis lennél. Ha valaki felhúzza magát egy ótvarnagy igazságtalanságon, akkor az a normális hogy szóvá is teszi. Indulatosan? Akkor úgy, de lehet annak higgadtan is hangot adni, de probléma megoldása szempontjából majdnem lényegtelen. A higgadtság az téged szolgál inkább. Nem baj ha latják a felháborodásodat, a lenyeg hogy a józanságodat hamar visszanyerd ilyenkor.

2021. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már rá is kerestem, úgyhogy megfogom nézni!:)

Tegnap este visszaolvastam a beszélgetésünket a kezdetektől. 4 éve vagyunk együtt egyébként. Nem azért olvastam, mert nosztalgiázni támadt kedvem, hanem, hogy kicsit külső szemlélőként lássam azt, hogy ő hogyan oldott meg egy konfliktust. És rá kellett jönnöm, hogy sehogy. Beduzzogott mindig, engesztelhetetlen volt.

Mosolyogtam olvasás közben egy jót, mert találtam olyan üzenetet, ahol azért kérte vissza mindennek az árát amiket ő fizetett, mert reggel fél8-kor hajat mertem szárítani, és ez őt felébresztette (együtt laktünk) Azzal indokolta, hogy ő mennyit dolgozik, és én meg nem vagyok arra tekintettel hogy ő aludt volna. (Én is munka előtt álltam, oda készültem) Egyébként talán ez volt a 2. eset az akkori 2 évünk alatt, hogy reggel szárítottam a hajamat, tehát ez sem mindennapos.

2021. szept. 8. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!