Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
 61/120 anonim ***** válasza:
100%
#59re: Amen. Csak tartsd is be. Tényleg szakíts meg minden kapcsolatot ezzel a manussal. És hagyj időt magadnak a gyógyulásra, mielőtt új kapcsolatba kezdesz.
2021. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú idő fog eltelni, amíg ezt be is tudod tartani... Viszont ha megengeded, lenne egy észrevételem. Te időt, energiát öltél abban, hogy SMS - ezgess vele. Abszolút semmi értelme nem volt, mert ez a fajta férfi mindig a magáét fogja fújni, olyan szinten egoista. Szóval, két betűt sem érdemel és erre majd szépen rájössz majd magadtól is... Lehet, hogy két év múlva, de megtanulod majd, hogy egy ilyen ember csak annyit érdemel igazándiból, hogy átnézz rajta, mint az üvegfalon.
2021. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/120 A kérdező kommentje:

Jogos amit irsz.

Amikor mondtam neki valami "elesebbet". Pl. oszinten a velemenyemet, hogy egy hisztis mimoza lelku ferfi, akkor annyit irt, hogy " Jol van hagyjuk,ugysem fogom fel, szia"

Mivan?? Mindig mikor picit "kritizaltam" hogy akkor beszeljunk arrol o milyen, kisebb szembesites, akkor mindig ezt irta.

"hagyjuk"

"hagyd a felesleges dumat"

"nincs ertelme"

2021. szept. 7. 22:10
 64/120 A kérdező kommentje:

Amikor a kerdesemet kiirtam, nagyon feltem mennyi serto komikat fogok kapni amiben engem szidnak mert hisztisen viselkedtem.

De pozitivat csalodtam, ami nekem tok nagy megerosites!

💚

2021. szept. 7. 22:12
 65/120 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo ! Csatlakozom a tobbiekez! Ne hagyd magad! Ne hagyd , hogy vissza zsarolja magat! Ha rajon , hogy ez nem egy hatszma a reszedrol , hogy most betelt a pohar, akkor kezdodik majd az erzelmi zsarolas vagy a mezes mazaskodas! NE DOLJ BE NEKI!!!!!!! Axert ilyen nyugodt mert azt hiszi , hogy most csak jatszmazol , vagy probalod magad erosnek mutatni es azt varod, hogy o szaladjon utanad! Es mikor rajossz hogu ez nem mukodik akkor najd ujra kobyorogsz neki mire o kegyeseb leereszkedik hozzad..... KERLEK HALLGASS A KOMMENTELOKRE ! NE HAGYD MAGAD! TAPASZTALATBOL IROM!!!!!!

Minden jot kivanok neked! Legy eros!

2021. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/120 anonim ***** válasza:
100%

* jatszma ,*azert ,*hogy,*majd,*konyorogsz,*kegyesen.

Bocsanat a sok elirasert!

2021. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 A kérdező kommentje:

Neki most esze agaban nincs visszajonni:)

Mivel 100%-ig elhiszi ugy van jol ahogy o csinaljam

2021. szept. 7. 22:49
 68/120 A kérdező kommentje:
*csinalja
2021. szept. 7. 22:49
 69/120 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hagytad magad megalázni, kb a kacat szintjén értékel. Én biztosan hozzátettem volna a tiltásnál, hogy miután ő képtelen vigyázni rád, ezért ezt kénytelen leszel te megtenni magaddal, de ehhez őrá már nincs szükséged a továbbiakban. Az életed és a fiatalságod neked is értékes, mintsem olyan emberekre pazarold, aki nem tudja értékelni.
2021. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 A kérdező kommentje:
Most úgyis ő a sértett és egy idiótának tart amiért tiltottam, mert szerinte ez egy felesleges lépés volt.
2021. szept. 8. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!