Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/120 A kérdező kommentje:
Mindenesetre most en hibaztam, miattam van ez, es ugy erzem nekem kell esdekelni.
2021. szept. 4. 10:29
 12/120 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már rég szakítanod kellett volna, ő az aki minden viatkor szakítani akar, gyerekes.
2021. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/120 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, abban hibáztak, ahogyan reagáltál a szakításra! Férfi után sosem szaladunk! Ennek nagyon alapnak kéne lenni! És sosem csinálunk magunkból esdekelő szánalmas szolgalányt, mert onnantól kezdve megszűntünk értékesnek lenni. Ez a pasi amúgy nem szeret jó eséllyel téged! Egy dologgal lehetett volna visszacsábítani, ha nagyon nőként viselkedsz, női kommunikációval. Ez semmiképpen nem esdeklést, könyörgést jelent. Az életben vannak nehéz időszakok, amit legközelebb célszerű lenne őszintén hiszti mentesen kezelni, mert a férfiak igencsak utálják a sárkányokat. A női vonzerőből a ripacskodás sokat kivesz. Erre azonban tényleg nem a bocsánatkérés és esdeklés a gyógyír.

Ez a párkapcsolat nem állta ki a sarat a nehézségeket. Inkább ez gondolkodtasson el!

2021. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/120 A kérdező kommentje:
Ezzel azert nem tudok teljesen egyeterteni, mert fuggetlenul attol, hogy nő vagy a férfi hibazott, bocsanatot kerni tudni kell. Miert csak a ferfiakat illetne meg a kapcsolatert valo kuzdes? No nem kuzdhet azert akit szeret es ha raadasul o hibazott?
2021. szept. 4. 10:44
 15/120 A kérdező kommentje:

Es azert nem mondtam neki semmit abbol, hogy nehez idoszakban vagyok,mert elotte, neki valahogy nem tudok megnyilni. Nem tudom elmondani neki a legfeltettebb titkomat. Hamarabb megbeszelem barki massal mint vele. Ezen gondolkodom egy ideje, hogy ez miert van???

O mondja hogy mondjak el neki barmit, de elottem van egy kepzeletbelo fal, ami ezt nem engedi, es osszeszorul a torkom ha az en problemaimrol kellene neki beszelnem. Miert??

2021. szept. 4. 10:49
 16/120 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem te csak nem akarod látni, hogy miért nem akarsz megnyílni neki.

Olvasd vissza a válaszokat, amiket írtál. Ha egy barátod így viselkedne veled, neki meg tudnál nyílni?

2021. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/120 A kérdező kommentje:

Nem, persze hogy nem :(

Persze hogy nem latom mivel benne vagyok.

Kivulrol konnyebb latni ami nekem lathatatlan.

Tehat osszefoglalva mit mondanal akkor?

2021. szept. 4. 11:00
 18/120 anonim ***** válasza:
67%

Igen, bocsánatot tudni kell kérni, de nem így és ilyen módon, ahogy tetted! A nő, ha férfi módszerekkel küzd, az nem lesz vonzó a másik nemnek. Mint ahogy ezt a tények is alátámasztják, ami történt.

Megnyílni meg nem lehet egy olyan embernek, akinek semmi teherbírása sincsen.

2021. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/120 A kérdező kommentje:
18-as. Akkor milyen eszkozokhoz kell most nyulnom?
2021. szept. 4. 11:04
 20/120 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy engedd el, mert ez a kapcsolat téged leépít. Egy intelligens embernek tűnsz, aki lemegy pincsikutyába, hogy megfeleljen valakinek, akinek csak úgy lehet megfelelni, ha teljesen lemond önmagáról.

Mindenkinek vannak rossz pillanatai, mindenkinek vannak rosszabb időszakai, és néha nem is tudjuk, mi váltja ki. Ilyenkor nem az a megoldás, hogy szakítunk, hanem próbálunk segíteni a másiknak. Két hét nem a világvége. Meg sem kéne rengetnie egy párkapcsolatot. Főleg azok alapján, ahogy ő viselkedik veled (kígyót-békát rád hord, hisztizik, hópihéskedik), amit te eltűrsz neki.

Szóval engedd el, sírj egy jó nagyot, ülj be a barátaiddal kávézni, ereszd ki a gőzt, aztán vondd le a konklúziókat (mindkettőtök hibáit, legközelebb mit kell másként csinálnod, és mit akarsz elvárni a másiktól, hogy harmonikus legyen a kapcsolatotok), és legközelebb válassz körültekintőbben. De semmiképp se alázkodj meg. Egy normális párkapcsolatban nem kell lemenni pincsibe.

2021. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!