Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/120 A kérdező kommentje:

Alljunk mar meg egy kicsit.

En voltam aki most hibazott. Miert kerdezi ezt mindenki??

Vagy en tenyleg ennyire hulye es vak vagyok?

2021. szept. 4. 12:06
 32/120 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de igen, te vagy a hülye és a vak.

Hibáztál egyszer, amiért normális kapcsolatban SENKI, de tényleg SENKI nem szakít. Egy NORMÁLIS kapcsolatban. Hibázni emberi dolog.

Ellenben felsoroltál hatmillió dolgot a párodról, ami miatt egyesével is szakítani lehetne, nemhogy egyben. Sőt, te magad is elmondtad, hogy el kéne engedned.

Te komolyan semennyire nem szereted és becsülöd magad? Mert eléggé úgy tűnik, hogy egy kupac kakit többre becsülsz saját magadnál.

2021. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/120 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem rajtad azt érezni, hogy megszállottá tett a szerelem. Szerintem te iszonyatosan önbizalom, és - szeretethiányos vagy! Nézd, tényleg hagynod kéne ezt az embert, legalább egy darabig, főni a saját levében. Azt meg nem kéne elhinned, hogy minden a te hibád, mert oké, lehet, hogy nem úgy kommunikáltál, ahogy kellett volna, de ha szeretne téged, nem itt tartanátok...
2021. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/120 A kérdező kommentje:

33. Tényleg nincs konkrétan semmi önbizalmam.


Saját levében főni? Nem fő ő semmiben, ha biztos abban hogy nem ő hibázott.

2021. szept. 4. 12:18
 35/120 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor beszéljünk világosan.

Egy bántalmazó kapcsolatban élsz, ahol Te vagy az áldozat. Vegyük sorra az úgynevezett vörös zászlókat, amikre már egyesével is fel kell húzni a nyúlcipőt.

A barátod szakítással büntet, ha nem úgy viselkedsz, amit ő épp elképzelt. Aztán persze visszafogad, ha már eléggé megtörtél. Nem akarja ő elveszíteni a lábtörlőjét, de rendszeres nevelő célzatú szakításokkal azért emlékeztet téged, hol a helyed. Ilyet nem szabad hagyni. Ha valaki szakít veled, az nem szeret. Aki szakított veled, ahhoz nem szabad már visszamenni. Persze, a nyakamat merem rá tenni, hogy fantasztikus dolog visszamenni hozzá. Olyankor mindent felemészt a szerelmetek és csodálatos napokat, heteket éltek meg. Tipikus bántalmazói dinamika. Pont az ilyen "mézeshetek" időszakok miatt olyan nehéz kilépni. Mert elhiszed, hogy ha jól viselkedsz, akkor majd megint olyan szerelmesek lesztek. Elhiszed, hogy a te hibád, ha pocsékul bánik veled.

Mindent hisztinek titulál, ami önérvényesítés. Ez is tipikus. Csak neki lehet igaza, ő az okosabb, ügyesebb, tapasztaltabb. Mindent ő tud jobban, te a butuska oldalbordája vagy. Esetleg csúnyácska is vagy, úgyse kellenél másnak. Legalábbis te így érzed magad. Kivéve a "mézeshetek" időszakban. Olyankor az istennők királynőjeként kezel.

Nem mondhatod el neki a bajodat. Baja csak neki lehet, hiszen ő gondoskodik rólad.

Nem lennék meglepődve, ha idősebb és gazdagabb lenne nálad. Baráti köröd megvan még? Nyíltan beszélhetsz még velük, vagy már abból is cirkusz van? Családod mit szól ehhez a kapcsolathoz? Szóltak már, hogy nem kéne ezt erőltetni? Vagy épp ellenkezőleg, nem értik mi bajod van ezzel a derék legénnyel?

Ami kevésbé tipikus, hogy még nem köteleződött el. Nem vett feleségül, nem költözött veled messze a barátaidtól, családodtól, nem csinált neked gyereket. Mondjuk helyette lebegtet, állandó bizonytalanságban tart.

Ha nem akarod kisemmizve, megalázva, összeverve, megerőszakolva végezni, akkor tiltsd le mindenhol ezt a muksót és soha többet ne állj vele szóba.

2021. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/120 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azok alapján, amit felsoroltál, hogy mi mindenért szakított, én javaslom egy pszichoterapeuta felkeresését a legjobb szándékkal! Azért, mert nem látod a farkast ott, ahol van és bizony benne vagy egy bántalmazó kapcsolatban. Gyermek korodban nem bántalmaztak?
2021. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/120 anonim ***** válasza:
100%
35-ős válaszoló gyönyörűen összefoglalta a lényeget! Mintha szakmabeli lenne :))
2021. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/120 A kérdező kommentje:

35-ös! Köszönöm!!! Tényleg! A családom mondta hogy ne, mert megfogom magam égetni megint.

Egyébként 2 évvel idősebb, ő orvos. De hidd el sz*rok a pénzére. Mikor összejöttünk annyit keresett mint én most tanárként.

Én elvált szülők gyereke vagyok, folyamatos veszekedésben nőttem fel, apukám mindig nőzött, anya sokszor megbocsátott neki. Aztán apa lelépett, és bő 20 éve nem tudok róla semmit.


Szerinted amúgy most mit vár tőlem??

2021. szept. 4. 12:43
 39/120 anonim ***** válasza:
100%

#37 Nem vagyok szakmabeli, csak volt "szerencsém" testközelből látni ilyet. Egyet személyesen, még tiniként. Szerencsére anyukám vigyázott rám, így nem fajult el a dolog. A fiú nem tudott az uralma alá hajtani, ezért szakított. Én meg nem futottam utána. Bár akkor még nem tudtam, mi is történt velem, csak úgy voltam vele, hogy tiszteletben tartom a döntését. Elfogadtam, hogy nem szeret és nem kerestem többet.

A másik sztoriban mellékszereplő vagyok. Szerencsére egyre kevesebb a szerepem, úgy tűnik, talpra fog állni a nő, akinek segítettem kikecmeregni a bántalmazó házasságából. (35 voltam)

2021. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/120 A kérdező kommentje:

Nagyon jól kifejtetted!


Azt mondta még, hogy szégyelli hogy ilyen vagyok és inkább nem is mondja senkinek, hogy már megint szakitott :(

2021. szept. 4. 12:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!