Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/120 anonim ***** válasza:
67%
Olvasd el amiket írtál. Könyörögsz egy szar alaknak, aki szarik rád, ez nem kapcsolat, csak rá vagy ragadva mint akit le se lehet vakarni. Szánalmas. Remélem nem vagy tanár, értelmi szinted nem ezt mutatja
2021. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/120 A kérdező kommentje:
Jól van.
2021. szept. 5. 23:09
 53/120 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de ezt először valóban a tini kategóriába soroltam volna. Rengeteg tulajdonságot írtál róla, ami külön-külön is véget vethet egy kapcsolatnak, nem hogy együtt es ezek után abban remenykedsz, hogy ír? Inkább abban reménykedj, hogy nem. Ugyanis ezt egészen addig játssza majd el veled, amíg ki nem futsz az időből, aztán ott állsz majd 40 évesen egyedül, gyerekek és család nélkül, miközben összeszed majd egy fiatalabb csajt.

Oké, szereted. De ne azt nézd, hogy te mit érzel, mert ezek belőle indulnak. Nézd meg, hogy mit AD neked a kapcsolat. A leírtak alapján semmit. Figyel rad ? Törődik veled ? Meghallgat, ha bármi baj van? Programoztok közösen ? Tisztel téged akkor is, ha épp vitatkoztok? Ha ezekre NEM a válasz, akkor ez NEM egy egészséges kapcsolat.


22 n

2021. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/120 A kérdező kommentje:

Tudod, ez az egesz nem ilyen egyszeru :) Kivulrol konnyu irni, hagyd ott, hulye vagy stb.

Mint komiban is irta valaki,mivel vannak nagyon jo, tenyleg marha jo idoszakok, ezert visszamesz hozza, es abban remenykedek kozben hogy jo lesz minden, hiszen nincs mi elrontja, nincs meg egy olyan veszekedes ami miatt szakithatna, nincs olyan indoka, nem fog talalni. Es ezt nyugtazom magamban.

Majd, robban a bomba, ( jelen esetben a par, szamara hisztis napom) es csak van ami miatt szakit. Es mindent ugy ad elo, hogy en jelenleg kva szarul erzem magam, buntudatom van, hogy nem kellett volna, hogy ha erre es erre nem ugy reagalok, hanem mashogy. Hogy most tenyleg hibaztam es en okoztam ennek a kapcsolatnak a vesztet. Emiatt hatalmas a buntudat bennem, hogy mi a fenneert reagaltam hevesen,mert akkor most nem ez lenne!! Ezek jarnak a fejemben szorol szora.

Ugyanakkor rengeteg meg a leirtakon felul is nagyon sok olyan dolga van amiert valoban lehetne szakitani. Hogy miert nem tettem?? Mert segghulye voltam, es vagyok is, es egy gyenge szar.

Mert mindent elhiszek hogy en hibaztam. Es most valoban, de erre ez az egy lepes van, hogy szakit?

Igazabol meg sem akarta beszelni, hogy megis mi volt a baj a napokban amire ugy reagaltam. Azt mondta nem erdekli. Ha rogton nem mondom, utana nem erdekli.

Most epp sms-ezunk, amiben engem szapul,az en folytonos viselkedesemet. Nem hisz bennem, hogy tobbet ilyen nem fordul elo, en pedig nem ertem magamat, miert gyozkodom ot...

Erted?

2021. szept. 7. 15:33
 55/120 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de ez ő tőle is függ hogy te meg tudj tudsz neki nyílni lelkileg. Ha ő nem olyan mwgértő meg nem mondja azt hogy figyelj mond el mi bán mi a baj szívem akkor ott komoly gondok vannak. Vagy nem szeret vagy ő igazából ilyen mimóza rideg típus. Plusz az eléggé gáz amit kijelentést hogy nem szóltál neki hogy lesznek rossz napjaid stb.
2021. szept. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/120 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta hogy szeret. Tudod a szeretet tettekben is megnyilvánul mondani meg bármit lehet. Ha szeret akkor kompromisszumot kötv keresi a megoldást. Ő magával foglalkozik nem kettőtökkel. Ez itt a baj.
2021. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/120 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem csak neked kell fejlodni, o pedig nem akar. A kovetkezo kapcsolatodban mar ne kovesd el ugyanezt a hibat, tanulj ebbol. Nem kell es nem is lehet minden kapcsolatot megmenteni. Ez a kapcsolat is ilyen.
2021. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/120 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás ha tovább lépsz letojod nem keresed. Lenyugszol és átgondolod a dolgokat és kitisztul előtted a kép. Meglátod majd hogy ő sokkal problémásabb és hisztisebb mint te hiába férfi. Akkor rájössz hogy nem ó az egyetlen férfi a földön van rajta kívül sokkal normálisabb is. Sztem ne fuss olyan vonat után ami soha nem vesz fel.
2021. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/120 A kérdező kommentje:

SMS-ezgettunk. Probaltam beszelni vele,majd mindig azzal jott en milyen vagyok, hogy o mar sok eselyt adott nekem. Ami amugy nem igaz, nem voltam hisztis. Amikoe nőzött es lebukott nyilvan kiborultam. De akkor is en vtam hibas, kb. hogy miert buktattam le,masfele vitte a targyat, eltert a valodi problematol.

Mindegy most ugy erzem belefaradtam, meg is irtam neki smsben h en eddig probalkoztam de nem akarok mar megalazkodni,es ha szakit, akkor ezz egy percig se banja mert nem lesz visszaut. Megirtam,h sehol sem fog tudni elirni, tiltottam az smst is. Szoltam elore. Volt mikor nem es akkor minden szar alak vtam. De pont azert tiltottam anno, hogy ne tudjon csunyakat irni, fejezze be. Mindegy most szoltam elore. Annyit irt ra: "Ez meg a masik, hol konyorogsz,hol fel vagy haborodva. tiltasz mintha zaklatnalak'


Nem felhaborodva irtam neki :((

Bemasolom ide:

Egy mimoza lelek vagy. Soha senki mellett nem fogsz tudni megmaradni, mert mindenkinek lesz rossz tulajdonsaga. De ez mar nem tartozik ram. A teherbirasod es a kommunikaciod nulla. Epp olyan duzzogos vagy, es nehez szemelyiseg, tele rossz tulajdonsagokkal mint aminek engem leirtal. De nem akarlak szapulni, csak legy tisztaban magaddal.

Ez van. Talan igazad van, hogy nem illunk ossze. Nekem megis kellettel, mindennel egyutt, ugy ahogy vagy!

De nem konyorgok es nem bizonygatok tobbet neked.


Remelem ugy szakitottal, hogy ezt egy percig se fogod megbanni, ugyanis nem lesz ra alkalom, hogy a kapcsolatot fel vedd velem barhol is. Innen nincs vissza ut, nem is szeretnem hogy legyen. Kivanom, hogy talald meg az igazit, a mindenben tokeleteset, es a hiszti mentes not:)

(ha maradt nalad valamim, nyugodtan dobd ki barmi is az)

Nem fogok irni tobbet, te pedig nem fogsz tudni. Ne lepodj meg.

Minden jot es szepet kivanok neked!:)

2021. szept. 7. 16:49
 60/120 A kérdező kommentje:
+még annyit írt, hogy akkor most megtanulod,hogy viselkedj
2021. szept. 7. 17:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!