Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/120 anonim ***** válasza:
100%
Írd már le plz, hadd okuljunk. Végülis anonim. :)
2021. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/120 A kérdező kommentje:

Hat, megprobaltuk immaron hatszazezredjere :)))

2 hetig tok okes volt minden. Majd en itthon voltam nalam, o otthon maganal. Elment motorozni. En nalam nagy takaritast csinaltam. Majd hazajott a 3 oras motorozasabol,es ereztem irasban hogy baja van velem.

Atmentem(szomszedom) Es kerdore vont mit csinaltam d.u.?? Miert nem jottem at fozni hozza?? (basszus mert otthon csinaltam a dolgomat) Nem vagyok neki halas semmiert!! Menjek haza o nem akar velem beszelgetni.

Hazajottem, meg felhivott akkor is csak szapult majd ranyomtam a telot. 'borzaszto ember vagy" "szokd meg hogy ilyen leszek veled par honapig""semmit nem fogsz tolem kapni"

Ezeket kaptam.

Mondom a kuuuu*va eletbe!!!! Nagyon ki keltem magambol es irtam neki egy hatarozottan diplomatikusan dühös uzenetet! Majd ir h este feljon beszelgetni. Na mondom ide te ne gyere. Elkezdett tovabb szapulni, en sem hagytam magam!

Majd ir,hogy o ad nekem egy utolso eselyt, holnap estig dontsem el mit akarok!!

O ad eselyt?? Semmi rosszat nem tettem!!

Annyit irtam nem kell az eselyed torold ki vele a s*gged! es letiltottam

2021. okt. 9. 22:32
 93/120 anonim ***** válasza:
100%
Ugye te valójában nem diplomás pedagógus vagy?...
2021. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/120 A kérdező kommentje:
De:))
2021. okt. 9. 23:33
 95/120 A kérdező kommentje:
Miert is?
2021. okt. 9. 23:34
 96/120 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül, hogy 93 helyett válaszolnék, (én felnevettem a kérdésen) jogosnak éreztem a kerdést, mert aki felsőoktatasban van, általában később esik a nagybides életbe, kesőbb okul, de a fő ok: sokkal jóindulatúbb egészségesebb, ezáltal jobbat képzel egy szar emberről is, mint ami. Főleg tanító elhivatottsággal. Majd én jó peldat mutatok, majd én türelmesebb leszek, majd én, majd én, majd én...

Profán leszek: ilyen az önkielégítés. De az jobb ennél, mert nem ültet bele senki érzelmi hullámvasútba. Mert ha belegondolsz, az egész egy maszti volt, csak volt mellé egy zavaró személy, aki a fel-felsíró babát alakította ebben a sztoriban.

Ne harizz, mert teljes megértéssel írom mindezeket.

Örülök, hogy visszaadtad neki végül a hintába ültetést. Sajnálom, hogy a szomszédod.

2021. okt. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/120 A kérdező kommentje:
:)))) Ez korrekt!
2021. okt. 13. 12:10
 98/120 anonim ***** válasza:
62%

Diplomás tanár vagy biztos?


Mert akkor tanultál pszihológiát.


Nekem nem úgy tűnik.


Nem olvastam igy el minden válaszod. Az elején kevés infót írtál, semmi konkrétumot hogy milyen hisztire mondta azt a párod hogy szakit.


De amiket utána írtál, hogy csúnyán beszél veled, nem mosogattál el és azért szakitott. Mennyiszer szakitott veled? Csak én nem értem?

Meg mi az hogy szégyenli hogy ilyen vagy? Elolvasok majd mindent csak tudod egy jó tanács ne legyél naív.


Én nem hiszem el hogy diplomás tanarkent aki tinédzsereket tesz helyre és pszihologiat is tanult hogy még egy fikarcnyit sem jut eszébe még akkor is ha naív és rózsaszin szárnyaló szárnyas pónik lebegnek a szerelem rózsaszín ködében, hogy nem szólt az a bip bip csöngő hogy óra van?


Ha ez igaz amiket írsz és nem csak csúsztatsz akkor te nagyon naív vagy. De amugy itt valami nem stimmel szerintem. Senki nem szakit azért mert nem mosogattak el. Meg ha szégyel akkor miért van veled együtt? Ha ez igaz akkor miért könyörögtél neki? Mert egyébként ettol függetlenül minden jó? Mi van? Jó az hogy nem tisztel és megbánt? Jó az hogy megalázod magad minden egyes szakitas után mert ezek alapjan valoszinu mindig te kerested.

Kb. Mint egy tinédzser aki probálja a tanárának a határait? Te ugye a szakmád nem vetítetted ki rá?


Elso kapcsolat fogadjunk, te 20-as éveid elején vagy.


Neki mi a szakmája?

2021. okt. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/120 anonim ***** válasza:
90%

93-as nekem is ez volt az első ami eszembe jutott.


Ez nagyon necces! A pasi sanszos hogy nárcisztikus gyanús. A lány meg hát nagyon naív és ha diplomas is pszihologia órán nem figyelt oda.

2021. okt. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/120 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam egy két ujabb választ. 30, 31 évesek vagytok. Ez nagyon necces.


A tesco es a fürdőszoba választ.


Ez a pasi ha nem nárci és nem kényszeres akkor egy hisztis elkényeztetett ovodas de felnőtt az biztos nem. Te 4 évig tűrted ezt és te könyörögtél neki hogy amugy minden jó fogadjon vissza mint egy kidobott kiskutyát miutan a kérdés eleje teljesen mashogy szolt. Szerintem ez kamu kérdés. Ha nem kamu akkor vannak komoly problémák pl. Neked megfelelési kényszered van.


Én egy ilyen tipusu embernek nem könyörögtem volna már az első ilyen viselkedése után ha igy viselkedett volna velem.


Mindegy ha ez igaz akkor fogd fel ugy hogy egy jó tanulópénz volt hogy milyen az ami nagyon nem de ne könyörögj neki. Ez cseléd sors. Becsüld már jobban magad. Kezd el önmagad szeretni. Egy szerelmes pasi nem ilyen.

2021. okt. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!