Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Van rá esély hogy megbocsájt?

Figyelt kérdés

A párom szakitott velem 2 napja.

Az elmúlt két hétben elég kibirhatatlan voltam szerinte. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindennap, hanem a két hét alatt 3x. Hisztiztem sajnos. Nem szoktam ilyet, nem tudom mi ütött belém. Vannak gondok, feszültségek amiket hülye módon így vezettem le. Utólag bocsánatot kértem.


Tegnap átmentem hozzà, elmondtam ez egy nehezebb időszak, legyen türelmesebb mert összeszedem magam, és változtatok ebben, tanultam belőle mert megijeszetett a szakítása. Azt mondta szeret, de nem akarja így leélni az életét. (Azt tudni kell minden vitakor a világvégét látja,és szakít)

Szerinte nincs értelme stb. Nagyon biztos volt abban hogy nincs folytatás.

Majd kértem gondolja át, mert nagyon sajnálom hogy kibirhatatlan voltam. Azt mondta gondolkozik rajta...

Mikor haza jöttem tőle írtam neki egy megerősítő sms-t, hogy tényleg ne haragudjon, tanultam belőle, nem hisztizek hanem felnőtt módjára oldom meg a saját problémáimat. Kértem gondolja át.

Írta"Akkor gondolkodom"

Kerdeztem hogy szeret-e? Irta "Igen"

Kerdeztem, hogy akkor talán még nincs minden veszve?

Azt írta " Nem tudom. Tényleg nem tudom"

Ez kicsit talan azért megnyugtató, mert mielőtt oda mentem hozzá nagyon biztos volt abban hogy szakít és nincs vissza út. Aztan mintha elbizonytalanodott volna.


Tudom, hogy szeret. Minden okés köztünk, ezt a pár nap hisztis, feszült időszakomat leszámítva.

Azt mondta ha szakít csak is kizárólag emiatt. Mert amúgy minden nagyon jó.

Bocsanatot kértem, megbántam. Nem tudom mi ütött belém. Nem vall rám ez a viselkedés. Egy hisztis p*csa voltam.

Nála betelt a pohar. Es csak remenykedem megbocsajt :(

Most nem keresem. Hagyom gondolkozzon es nyugodjon le.



2021. szept. 4. 09:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet, hogy ezt a békát be kell nyelned és elengedni az egészet. Én most nem jelentkeznék, nem keresném semmilyen felületen. Ha esetleg jönne, akkor nagyon kimért lennék eleinte, de kedves és gyengéd is egyben. Nem engedném rögtön vissza. Azért nem, mert az életben vannak nehéz időszakok és ha ezekre rögtön mindig meneküléssel reagál, akkor nem biztos, hogy megüti a mércédet. Ezt jelezném is felé. De csak akkor ha tényleg ő keres. Magamtól nem lépnék. Magamba fektetnék mostantól. Szép ruha, kedvelt tevékenység, önismeret, barátnőzés stb.
2021. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 A kérdező kommentje:

Elegge osszezavarodtam, mert amig nem kaptam ezeket a valaszokat megvoltam gyozodve hogy en rontottam el mindent.

Bar vhol most is tudom, mert lenyegeben ez csak miattam robbant ki

2021. szept. 4. 11:13
 23/120 anonim ***** válasza:
100%

Hát, olvasgasd vissza a kérdésedet meg a válaszaidat. Mit tanácsolnál magadnak, ha kívülállóként olvasnád?

Nagyon alaposan át kellene gondolnod, miért ragaszkodsz ennyire ehhez az emberhez. Fel kellene állítanod a határaidat, elvárásaidat. Alap lenne, hogy a társad tisztel és megbecsül.

2021. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 A kérdező kommentje:
En azt tanacsolnam magamnak, hogy hagyjak fel vele.
2021. szept. 4. 11:31
 25/120 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert azt érezteti veled, hogy a te hibád, te pedig ezt szépen elhiszed. Nem mondom, hogy a kommunikációdon ne lehetne javítani persze.
2021. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 A kérdező kommentje:
Persze hogy lehetne :) De tokeletes sosem leszek sajnos. Vagy van amit elfogad vagy akkor lelép ahogy tette most is.
2021. szept. 4. 11:45
 27/120 anonim ***** válasza:
100%
Ha bizonytalan vagy, mit kellene tenned, olvass utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzőinek, dinamikájának. (Nem azzal kezdődik, hogy agyonver a pasid. Az már a kicsúcsosodás.) Olvasgass, és hallgass az eszedre.
2021. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 A kérdező kommentje:

De egyebkent mindig talal valami fogast rajtam. Multkor azert szakitott,mert tanarként nekem nyaron szabi van es nem dolgozok. De persze fizut ugyanugy kapok.

Volt hogy azert, mert nem mostam el egy lábast.

Van, hogy elo allok problemakkal amit meg kellene beszelni. Veszekedesbe fullad. Van hogy kerdezni szeretnek tole vmit ami bantja a csőröm. De nem merem mert veszekedne, majd megbelyegezne azzal hogy hisztizek megint.

Pedig ezeker nyugodt korulmenyek kozott szoktam. Szep hangnemben, kozben a kezét fogva.

2021. szept. 4. 11:49
 29/120 A kérdező kommentje:

Nem szoktam b*aszogatni, nem feltekenykedem. Nem kell percre pontosan bejelentse mikor mit csinal. Nem hivogatom, nem ellenorizgetem.

Csupan most csak ennyi volt a bunom, hogy hisztisebben reagaltam le dolgokat.

Amit nagyon banok!!! Es mint mondtam oszinten, szivbol kertem bocsanator.

2021. szept. 4. 11:51
 30/120 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért akarod ennyire folytatni ezt a kapcsolatot?
2021. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!